ja mam vybrate, resp, odpojeny konektor na osvetlenie na SPZ , cize mne nepipa nic..takze taka funkcia pri 207 nie je. resp mozno facelift.. co je, tak ked mas na displeji Mode pri spotrebe, tak vtedy zatlac na radiu tlacidlo OK, co je vpravo v takom kruhu. a tym vyvolas take menu, kde si mozes kuknut chybove hlasenia auta.. a jedine mi tam pise na zadna osvetlenie SPZtky ze sidelamp bulb faulty, tusim.. inak ako som uz pisal, mne to nepipa...
[upravil dne 26.11.2010 23:21 buga]