Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    Original autoradio s mp3

    ja som mal na svojej predoslej 206tke, Sony autoradio s mp3 a USB vstupom na radiu a adapter som priamo kupil od stualarm http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/ fungovala packa pod volantom a aj displej na aute. adapter mam stale, nakolko 206 sa uz rok a pol vymenila na 207 takze je na predaj.. v pripade potreby napiste sukromnu spravu
    • 14
  2. a aku spotrebu oleja mas ty? lebo ja cca 1l na 3000 km : ( fuha, tak to je huste... to musi byt niekde potom chyba.. a ja som si myslel ze moja spotreba pri 20.000km 1.5l oleja je taktiez vela...ale asi to bude v norme (to moje)
  3. nefuka aj on to len ma :ticho
    • 24
  4. no vsak ano, lenze to zlyhava niekde na polceste bo ziadna odozva :D:D
    • 24
  5. zober monterky
  6. nie, ja mam servicebox
    • 24
  7. jaj, no tak asi mas ten upraveny uz... neviem ci od toho existuje novsia verzia..hm som aj ja zvedavy.. bo ked budem mat cas, zacnem aj ja riesit tu dieru v tahu pri rychlosti 70-90km/h kt sa sice neprejavi vzdy, cize neviem ako by to tak vyskusali :S a este si chcem dat vymenit hydraulicky napinak rozvodu retaze, pretoze mi to klepoce coraz viackrat.. a sudruhovia v nemenovanom Bratislavskom service mi povedali ze odmerali hluk a je to OKej...
  8. keby sme vedeli aky mas motor tak ti aj posepkame co ta caka
    • 24
  9. myslim si ze je to len v platenej verzii srviceboxu, pre servisakov... Je to pod Dokumentaciou - Technicka dokumentacia (ta nova) - potom Udrzba - Plan udrzby -> zvolis podmienku pouzivania (Europa normalni), kolko rokov mas najazdenych a kolko km a cak napr pre motor 1.6l 150konove THP, Europa normalni, 3roky a 60.000km [upravil dne 30.11.2010 09:30 buga]
    • 24
  10. prehrat soft ? nuz tahat to uz tak nebude ako predtym, posunie sa ti krivka :/ skus sa dohodnut aby ti neprehrali soft... resp skus to aby ti vytiahli stary soft, ci sa to neda ulozit.. a nahrat potom dodatocne naspat, alebo pre mna aky mas rok/mesiac vyroby?
  11. :D:D
  12. cooze, aj novsia verzia 150tky 156konova ma tento probleeem? myslel som si ze pani inzinieri nasli chybu...
  13. no jo... pravda..zas zavisi na dohode
  14. buga

    308 GTi

    len aby ti zena necitala forum :D:D:D
  15. buga

    Problem s LED osvetlenim na SPZ

    sakra na ebay.de to neviem najst :S
    • 7
  16. potom daj vediet, kam ides do ktoreho servisu ?
  17. buga

    Problem s LED osvetlenim na SPZ

    ake LEDkove mas vpredu v parkovakach? na CAN-BUS ? ktory typ si kupil, znacku atd, mas nejaky link?
    • 7
  18. buga

    Pípnutie pri štartovaní

    ja mam vybrate, resp, odpojeny konektor na osvetlenie na SPZ , cize mne nepipa nic..takze taka funkcia pri 207 nie je. resp mozno facelift.. co je, tak ked mas na displeji Mode pri spotrebe, tak vtedy zatlac na radiu tlacidlo OK, co je vpravo v takom kruhu. a tym vyvolas take menu, kde si mozes kuknut chybove hlasenia auta.. a jedine mi tam pise na zadna osvetlenie SPZtky ze sidelamp bulb faulty, tusim.. inak ako som uz pisal, mne to nepipa... [upravil dne 26.11.2010 23:21 buga]
    • 19
  19. tak zas nevieme ze ty mas aky motor... tu tento problem je ohladom motorov THP
  20. musia o tom vediet, je to znama chyba pri motore 150 a 175 THP... je na to kopec bleskovych sprav u nich v serviceboxe, atd...
  21. buga

    Pípnutie pri štartovaní

    no mne nepipa nic.. neviem HDi co ma co tam moze pipat ale benzin nepipa.. pipnutie jedno tusim je pri tej spominanej vonkajsej teplote, ale este tuto jesen, ci zimu som nebol v aute, ked bolo okolo 3 C tak tak
    • 19
  22. no mne menili nejake veci, tusim je to tu na 5ej strane: od vtedy mi to ide..i ked v poslednej dobe som zaznamenal ze pri zaradenej 5-ke okolo 70km/h ked dupnem na plyn tak mi zrazu na 1-2 sec vypadne vykon a potom trhne autom, ale tak to sa stalo tak 3x..asi.. ked mi vymienali veci v aute, tak mi nahrali novsi software pocitaca motora :fnuk a to si NENECHAJ nahrat!!! pretoze je upraveny a auto sa chova uplne inak.. taha to len od 2600otacok a predtym to bolo 1400-1600 ot ked to zacalo razne zrychlovat. podla mojho nazoru moja zavada bola v lambda sondach (ktore pochybujem ze mi odmerali) takze tak. odvtedy mi auto ide.. len ten starsi software tam chyba ostatne veci, tie tu neidem rozoberat, ako napr taktiez ECO mode, alebo klepanie motora (napinak ) atd.. dalo by sa este zopar veci najst a zopar co som uz dal vymenit... [upravil dne 25.11.2010 11:58 buga]
  23. buga

    klepanie v motore

    tak co, uz mas vymeneny ten napinak ??
    • 9
  24. buga

    Pípnutie pri štartovaní

    vonkajsiu teplotu vidis na displeji na strednom paneli, ked je 3 C alebo nizsie tak pipne a da hlasku \"Risk of ice\" tusim
    • 19
  25. ja som mal taktiez znameho ktory si zas dal vybavit na firmu 207 Le Mans, taktiez 1.6 THP. Cena bola vyhodnejsia ale napriek tomu ani ja nechapem na co to je dobre..
×
×
  • Vytvořit...