aha, no tak to ja mam asi vkuse posunute, totiz nad 200 sa nikdy neviem dostat a spotreba neviem, niekedy mi sice priprada OK ale niekedy nie
trhat netrha, len akurat cim vacsia otacky tym taha lepsie vobec necitit tlak turba ani:( lepsie taha nad 3500 ked zacina sila motoru a nie turba