Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    P

    ja by som bol taktiez za origo, hlavne pre taketo krasne auto.. farba je wow a senzory mam aj ja striekane origo, cize urcite aj na 308 su zas pochybujem ze za 300 dorobia aj elektricke spatne zrkadla..to urcite nie, myslim si ze to je len priplatok ked ides na objednavku treba kuknut diely veci na senzor a hlavne ci tam mas kabelaz a potom rozmyslat
  2. pekne, ja taktiez rozmyslam ze by som to mal dat niekedy na ringu, zabavka
  3. cize celeho motora...
  4. neviem, ja len dufam ze budu, pojde do servisu a pozrie sa.. cez diagnostiku mi zistili tri chyby, takze daco tam bude... P0134 - Zavada: signal vstupni lambda sondy : Absence signalu P1385 - Detekce silneho klepani : Bez charakteristiky P2337 - Detekce silneho klepani : Bez charakteristiky (Valec 2) chod niekde na test, spravia ti to za maximalne 10min, a mozno mozes zacat riesit aj ty nieco..
  5. ono sa to neda urcit ze po kolko km sa to zase pokazi.. u mna to bude (vyzera to) ze mam zas pozunute rozvody po 15000km ale urcite sa tu najde clovek kt to mal aj za kratsiu dobu..
  6. a taha ti to normalne?
  7. ty mas THP ?
  8. pomaly toto vlakno je len na 30% uzitocne, stale len blbosti tu pisete
  9. pri kolkych km je uz \"zabehany\"? Potrebuju tieto motory zabeh?
  10. jeden je ktory ma na starosti skodove udalosti? s nim aj ja mam nadstandard
  11. kkti ste, hovoril som uz ?
  12. ten trojvalec ti teda moc nezere si mudry dajak, odkedy mas novy motor.. mal si si len hlavu vymenit jak si aj chcel
  13. to fotak nejak blbo fotil, hej, ja mam 4miestne chlapec, jak RC
  14. buga

    výbava 207

    :D:D:D
    • 13
  15. ja mam iny obrazok z dnesnej jazdy BA-BB-Donovaly-smer Poprad, fotene pri restike Dechtare tempomatik 97 km/h vsetky kamiony som predbiehal
  16. jj presne tak.. skor ci bohuzial asi vacsie percento je to ze sa to pokazi nejakym smerom.. druha vec je ze urcity ludia si to ani nevsimnu, jak som nedavno pocul ze typek dosiel s tymto motorom na prehliadku a tam zistili ze ma skocene rozvody, no on nic nezaregistroval ze by mu to tahalo menej ako predtym. nuz moja rada..skus ist na diagnostiku ci tam nemas nejake chyby a potom nech sa to riesi... to vies ci tam mas este povodny software? lebo tahat ti to netahalo lepsie, ci len ja som podradoval? lebo ja mam nejaky meneny aktualnejsi soft..a taha mi to lepsie len od zhruba 2500rpm a nie ako davno ze 1400-1600rpm zacalo tlacit az po 4000rpm sice je to jedno lebo mischko ma povodny soft ja nie a zrychlovali sme naraz ci v prevodovom stupni 4. alebo 5. diag kazdopadne ci tam nieco nemas zase.. trhat obcas nezvyklo? ze taka diera ako keby ked pridavas priebezne plyn? mne dnes jak som siel s tempomatom, tak dole kopcom, ked auto regulovalo rychlost, tak ako keby take cukanie zrazu pridal zrazu ubral... cudne bolo ale spravil som krasnu spotrebu BA - BB - Donovaly - smer Poprad, restika Dechtare, 280km tempomat 97km/h spotreba 5.7l/100km vsetky kamiony som predbiehal
  17. a to vymeny srdca
  18. bla bla, ale tak davaju len do Mini, do normalnych nie:P nechapes Milosi )))
  19. akurat to zaujimave je ze do BMW (ked nepocitam Mini) tak oni tieto motory nedavaju do svojich aut.. asi vedia preco
  20. buga

    308 GTi

    benzin nema s tym nic, resp urcite je kvalitnejsi viacoktanovy ale nema to s tym nic... my len varujeme, ostatne je na tebe!
  21. buga

    308 GTi

    no ani nedelej! no rozvody, znama vec.. takze si mal posunute rozvody, vyzera to tak.. dufajme ze horsie pre teba nepride... u mna uz ani to nepomoze, momentalne to vyzera na to ze mam zakarbonovane nie len sanie ale aj motor, valce atd..a ze pojdem (dufam) na vymenu motora. soft neprehraj, nedovol urcite, lebo aspon u 207 je mierne upraveny, cize netaha to uz od otacok 1400-1600 ale od 2500 predlz si zaruku na auto, na 5 rokov! a este rada, ak tam mas olej Total presnejsie Total Quartz Ineo ECS 5W-30, tak to ja radim ale mozno aj druhi,..ze vylej to a daj napr Castrol!
  22. tvoj pes je dneska hviezdaaa riadna no je kazdopadne daj sem meno psa nech ho pipi pripise do nazvu ale inac xenony su cool home made ako tak pozeram hej, hej, piekol som ich v rure
  23. tvoj pes je dneska hviezdaaa riadna no je
  24. vlavo 6000k vpravo 4300k, kupil som 4300k ze ich tam dam, aby moc neboli napadne tie 6000k, ale boli moc zlte, tak som nechal povodne
×
×
  • Vytvořit...