Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    Už je to tu zase - ZIMNÍ PNEU

    co to mas za hrozny ceny:o:o:o za to bych si nekoupil ani jednu z nich
  2. buml

    řemenice

    ee tam remenice sla cca2k po altiku a pevna se tam dava normalne, zalezi na vyrobci co zrovna najde, takze me kluci sehnali snad jedinej altik v cely Praze a byl zrovna s pevnou coz sem jenom rad
    • 19
  3. zvuk HTP (Hromada Technických Problémů-nebo-Hovno To Pojede:D) poznam už z dálky takže určitě kýta v tépuse v té době jistě nebude:D:D:D ses moc zaujatej:D:D:D zvuk je good, tedy alespon u trivalce
  4. no Pe.Tr bude rejpat vzdy, vsude a za vsech okolnosti, takze z nej bych si starosti nedelal:D ale treba bude zaokusnutej do ty kejty a ani si ty kary nevsimne:aut
  5. buml

    řemenice

    ja to mel taky ale v obracenem gardu. rozvody, remenice byla ok, po cca15k sla remenice do..... potom zadrena kladka na altiku, ten to vodnes celej (ted mam s pevnou remenici) a vzapeti opet remenice (po20k) no proste hotovo:(
    • 19
  6. uz je to tak promichany, ze jedno bez druheho nedava smysl:D:D:D
  7. buml

    motorovka Dolmar

    jj micham vzdy az dle potreby, michat si do foroty by me ani nenapadlo:cool: [upravil dne 2/10/07 buml]
    • 25
  8. kdybych vedel jak dlouho zustane prcek nazivu a bez vzteku tak jidlo dame, ale nas prcek to rozhodne za nas az na miste:D
  9. buml

    motorovka Dolmar

    dik za upozorneni, na tu 142e sem koukal, ale akci sem bud prehlid a nebo este nebyla. Uvidime, jestli dodaj Dolmarku v case kterej slibili, jinak bych asi sahnul po tyhle.
    • 25
  10. buml

    Už je to tu zase - ZIMNÍ PNEU

    ja mluvim prave o zimnich v lete ani nevi co sme tam kupovali
  11. buml

    Už je to tu zase - ZIMNÍ PNEU

    nevim jak dnes, ale pred par lety sme obouvali pickupy na Klebery a byly super
  12. buml

    motorovka Dolmar

    7743.-czk zde jeste v cele sve krase [upravil dne 2/10/07 buml]
    • 25
  13. buml

    motorovka Dolmar

    panove dekuji vsem za BOZP skoleni, s motorovkama sic nepravidelne, ale delam vic jak 10 let:D ............. ano mate pravdu bezpecnosti neni nikdy dost;) Jinak pila objednana, akorat doba dodani trosku delsi cca 2 tydny, ale ted bych ji tam stejne jeste nevyuzil, tak si pockam a budu se nani tesit:papa
    • 25
  14. buml

    kontrolky

    sem si rikal ze to nebude jen tak:( zkus vyndat pristrojovku a poradne zastrcit konektor k ni, jinak kontrolky jsou v tvem pripade LED diody, takze tam bych asi zavadu nehledal
  15. buml

    motorovka Dolmar

    uz sem psal do obchodu jaky maj dodaci lhuty je ted v akci cca o 700 levnejsi:D
    • 25
  16. buml

    kontrolky

    dle manualu 307/05 kapitola Seznameni s vozidlem 1. Poloha STOP > zapalovani je vypnute 2. Poloha jizda > zapalovani je zapnute a elektricke prislusenstvi muze byt v provozu 3. Polaha startovani > starter je zapnuty [upravil dne 2/10/07 buml]
  17. Reportér z nejmenované televize přijede do malé české vesnice, kde žije podle statistiky nejstarší občan v republice. Udělá rozhovor a na konci se staříka zeptá, jestli si pamatuje nejhezčí zážitek ve svém životě. "No, to bylo tehdy, když se ztratila předsedovi sedmnáctiletá dcera. To ji tři dny hledali všichni chlapi z vesnice a když jsme ji našli tak jsme od radosti tři dny chlastali a tři dny jsme ji všichni šukali." "No tak tohle ven nemůže!" říká si reportér. "No tak staříku to je hezký, tak mi povězte jestli se pamatujete na váš druhý nejkrásnější zážitek." "A jo. To bylo tehdy, když se ztratila z družstva kráva.. To ji hledali tři dny všichni chlapi z vesnice. No a když jsme ji našli tak jsme od radosti tři dny chlastali a tři dny jsme ji šukali." Reportér málem omdlel, ale nějak se přeci jen vzpamatoval. "No dědo, když tohle byly nejhezčí zážitky, tak jsem zvědav jaký byl váš nejhorší zážitek?" "No, to bylo tehdy, když jsem se ztratil já ..." Návrat nahoru Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
  18. buml

    motorovka Dolmar

    tak snad jeden prsticek by este tak nevadil:myslim
    • 25
  19. buml

    motorovka Dolmar

    super, diky vsem za nazory:super dalsim se samo nebranim, ale vypada to, ze jsem temer rozhodnut
    • 25
  20. buml

    motorovka Dolmar

    melo by to bejt to samy, me prave par lidi rikalo, ze je to srovnatelny se stihl ci husqvarnou, ale za lepci cenu. Elektrika je za pekny penize, ale ja ty vocasy za sebou nemuzu:(
    • 25
  21. buml

    motorovka Dolmar

    Viděl bych to na "takové to domácí řezání" topiva do krbu:D presne s to vystihnul takove to domaci rezani pro pohodu domova, proste aby mi nebyla pristi zimu a piva zima:D
    • 25
  22. buml

    motorovka Dolmar

    neni to na zadnou profi praci denne do lesa, jedna se spis o udrzbu zahrady + na zimu drivi do krbu (moc nezere:D ) pravda zezacatku dostane trochu zahul, aby se ten prales promenil alespon v neco co pripomina zahradu, ale potom jak sem psal udrzba + polena do krbu [upravil dne 1/10/07 buml]
    • 25
  23. je to trosku neautomobilove tema, ale pist, valec a kliku to ma:D takze, nasel sem si motorovku Dolmar PS400 a uzvazuji o jeji koupi. ma nekdo zkusenoseti s temito pilami, vydrz, na co si dat pozor atd. Dekuji vsem za postrehy a nazory:super
    • 25
  24. buml

    Novy vzhled stranky P-C

    me zacina stvat, ze se nedeje zadna naprava a ani doplneni chybejicich informaci a stranek, dodnes to mam rozhozene a to sem to tvurci psal hned ten den, co se to tu objevilo a bez odpovedi natoz napravy. Byl bych radeji, kdyby to udelala firma za kterou je videt kvalitni prace a at je klidne osobou majitele spjata s PC, smlouvou se to da vse osetrit. Takhe to stoji nekde na puli cesty, zmenili se linky atd a vysledek, jestli nekdy bude tak velmi nejisty:(
  25. buml

    Akce u AK na Moog

    pokud ses radnym clenem a mas karticku:D
×
×
  • Vytvořit...