Ahoj všichni, potřebuju radu. V autorizovaném servisu mi měnili teplotní čidlo za nové. Myslím, že mi říkali, že je umístěné v pravém zpětném zrcátku, nicméně mi příjde, že stále ukazuje nesmyslné teploty. Třeba včera ukazoval palubní počítač, že venku je 26 i 28 stupňu, což je podle mě blbost. Teďka ráno ukazuje 15 stupňu, čemuž bych i věřil.Nemáte někdo, prosím, tip, jak zjistit, zda-li to čidlo lže, ne? A další dotaz je ten, že když stahuju okýnka předních dveří (řidič + spolujezdec) tak to příííšerně vrže. Prosím, poraďte mi, zda-li dokážu sám sundat část těch dveří a něco promazat, nebo raději do servisu.. P.S. Nemáte, prosím někdo PDF návod k 406ce z roku 2001?Pokud ano, prosím pošlete mi ho na mejl. Díky moc všem!
[upravil dne 28/4/09 FunScreen]