Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. MrChodny

    materiály kapot

    pozink
  2. MrChodny

    Odstineni vzduchoveho filtru

    nj, jenomze presne to je asi to nej, co muzes poridit. Funkcnost je dlouhodobe overena a jezdily stim i cupove saxa/106ky. Po promarneni spousty casu vymyslenim nejakych alternativ nakonec stejne skoncis u simoty/racelandu.
    • 45
  3. MrChodny

    Odstineni vzduchoveho filtru

    zacina se tu objevovat vymyslene jak na saxoclubu Tam se taky resilo odstineni filtru a nakonec to zkoncilo u kitu od simoty/racelandu s kvalitnim filtrem
    • 45
  4. MrChodny

    Odstineni vzduchoveho filtru

    To je pekna prasarna, navic ti ten hlinikovy obal ohrivaji svody, ne
    • 45
  5. tak tos odlehcil uz trochu moc, ne
  6. MrChodny

    Svody

    svody maji diru na lambdu, pokud tam nedosahne primo, staci ji prodlouzit.
    • 49
  7. kujon106: to teda. Je to amaterina. Ono totiz ty kola neni prdel vyvazit, protoze nemaji stredovou diru. Tak jestli je tam pul kila zavazi a dovnitr se uz asi nevlezly
    • 20
  8. tady jsou jedny 15\"ky ze saxa: http://auto.bazos.cz/inzerat/2102245/Origo-Alu-Speedline-Citroen-Saxo-VTS-15.php
    • 20
  9. Akorat se pak zblaznis z cisteni tech kol od prachu z brzd
    • 20
  10. MrChodny

    Svody

    ten spoj je vzdycky odpruzeny. Prodava se to jako cela sada i s tesnenim. Seriove svody jsou dvoudilne.
    • 49
  11. Kdyby nekdo shanel nove kotouce na svoji S16 atd., tak mam jedny v bazaru za dobrou cenu: link
  12. Slusilo by se dodat, ze prirucka pochazi ze Saxoclubu a je dilem jednoho tamnejsiho clena... [upravil dne 22.4.2008 MrChodny] [upravil dne 27.6.2008 MrChodny]
  13. ta druha (nakladnejsi) varianta je sehnat tuzsi torzky. [upravil dne 21.4.2008 MrChodny]
  14. dva pytle cementu do kufru
  15. MrChodny

    Jaký olej do motoru ?

    Mazivářské mýty: Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika
    • 12
  16. MrChodny

    s16 je doma!!!

    kujon106: doufam, ze ted ceka auticko snizeni, momentalne to vypada jako offroadek
  17. MrChodny

    s16 je doma!!!

    jj, saxisti poradaji v lete sraz
  18. MrChodny

    s16 je doma!!!

    kujon106: skoda zes nevzal nejake VTS... doufam, ze te my saxisti uvidime v pavove
×
×
  • Vytvořit...