Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. moje svody: prevodovky si nevsimat - to byl duvod proc fotka vznikla - gufero na poloose. Myslim, ze je lepsi to striknout tou barvou na svody hned - barva se zapece a pak se paska na svodech netřepí.
  2. luxus mozna by tomu slusela vic 40ka profil, ale stim uz bych asi jezdit nechtel nahodou ty disky nevazils? A jak se ty 16\" podepsaly na vykonu auta?
  3. zbyly asi dva metry a svody jsou omotane az po lambdu.
  4. Link treba tady: http://speedpro.cz/termo-izolacni-paska-omotavka-vyfuku-thermo-50mm-p-1273.html
  5. jak sem psal, mel sem v ruce dvoje a vypadaly podobne. Nepochybuji o tom, ze sani a vyfuk ma vliv na vykon, jinak bych to nemenil, ne
  6. Vykon po upravach jsem jeste nemeril. Subjektivne to poznat bylo, ale na papire to nemam. Navic se delalo vice uprav najednou, takze jestli to bylo vyfukem, to netusim :-)
  7. Mam tam ThermoTec, je to primo na svody. Jeste je dobre to pak striknout sprejem, ale to jsem nedelal i kdyz sem ten sprej pred tim poridil
  8. samozrejmne, vubec to nevypada vselijak a funguje to.
  9. auto s tim jezdi a pokud chcete svody, klidne ty Racelandy kupte. Treba to byla jenom nejaka odflaknuta serie
  10. Tady je krasne videt, jak jsou ty svody blbe privarene. Obrazek je klikaci.
  11. Ne, ty sem v ruce nemel, ale o jejich kvalite nepochybuji. Zbytek vyfuku mam Supersprint a kvalita je super.
  12. mel jsem dva kusy a oba byly na tom podobne. Ale jak rikam, jsou levne a cena odpovida kvalite. [upravil dne 22.10.2008 MrChodny]
  13. MrChodny

    Padající otáčky

    Podobny problem, jako popisujes ty, jsem mam na 1.1i a na 90% je to cidlo teploty chladici kapaliny. Pokud nastartuju, tak se motor sam udusi, pokud mu nepridam. Cely tento stav trva asi pul minuty od startu, pak uz je to ok.
    • 32
  14. Svody mam taky Raceland, ale moc spokojeny teda nejsem. Dilenske zpracovani je mizerne (svarovani, presnost atd.). Ale zase jsou lehci nez seriove a staly par korun Dnes bych radsi koupil svody Supersprint, i kdyz stoji v podstate to same, co dvoje Racelandy.
  15. MrChodny

    Zadní náprava 106

    Repase delaji mimo jine v Humpolci - Auto Domin, delaji je vymenym zpusobem - posles jim tu svoji a oni ti poslou jinou zrepasnutou.
  16. stratis tim dve tri hodiny casu pri cekanim na ne
  17. MrChodny

    sportovní podvozek

    Kluci na saxa davaji bud zlute Koni nebo Kayaba AGX - ty maji vyhodu v moznosti stelovani tuhosti z vrchu (otevres kapotu, nastavis tuhost a jedes).
    • 8
  18. MrChodny

    Sraz

    ukradli ventilky nebo jenom cepicky?
  19. MrChodny

    Sraz

    Melo by to byt tady - Loc: 50°1\'21.35\"N, 15°12\'30.42\"E [upravil dne 2.10.2008 MrChodny]
  20. MrChodny

    Sraz

    je mozne, ze se taky prijedu podivat na ty vase karky Pak bych potreboval nejak upresnit nasledujici program, je mozne, ze bych tu shellku nestihal.
  21. MrChodny

    světla angel eyes

    jojo, pripadne prihodit relatka a svitit vsema ctyrma... a pokud k tomu rozsvitis i mlhovky
    • 93
  22. MrChodny

    světla angel eyes

    myslim, ze ne. Vsechny angely (teda na saxa), ktere sem videl, fungovaly vzdycky jenom jedny (bud dalkove, nebo tlumene). Ze svetel vede jenom konektor, ktery normalne simuluje patici H4ky a na ten se pripoji konektor vedouci z auta. Sviti to lip spis proto, ze svetla nejsou serizene a jsou pouzite lepsi zarovky
    • 93
  23. MrChodny

    Olej v sání

    mrkni na kujonove fotky: http://www.turboimagehost.com/p/590069/motoor_007.jpg.html http://www.turboimagehost.com/p/590294/motoor_006.jpg.html
    • 46
  24. MrChodny

    Olej v sání

    ten vydechovy filtrik byt od oleje muze.
    • 46
  25. MrChodny

    Olej v sání

    olej ti tam vletel podtlakem z dvojky, dej tam filtr a jeto.
    • 46
×
×
  • Vytvořit...