myslim, ze ne. Vsechny angely (teda na saxa), ktere sem videl, fungovaly vzdycky jenom jedny (bud dalkove, nebo tlumene). Ze svetel vede jenom konektor, ktery normalne simuluje patici H4ky a na ten se pripoji konektor vedouci z auta.
Sviti to lip spis proto, ze svetla nejsou serizene a jsou pouzite lepsi zarovky