Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. MrChodny

    Zazimováváte??

    nezaclo to pod tou plachtou hnit?
  2. MrChodny

    interier 106

    origo peugeot ne, prodava(lo) se to jako komplet tapec - klik
  3. sice stare, ale 106ka Rallye z dnesniho Taxi [upravil dne 16.1.2009 MrChodny]
  4. MrChodny

    zatuhle budiky

    pojistky ok?
  5. MrChodny

    Nevim si rady

    jan07: spravne tlaky sem psal tvemu svagrovi na saxoclub - muj nazor je ten, ze je temer vylouceno, abys mel ve dvou valcich spatny tlak, ktery by dosahoval stejne hodnoty. Ja byt tebou, skusil bych vymenit servis - prece jenom vic hlav vic vi...
  6. MrChodny

    Nevim si rady

    Je to zajimave, dela ti to i kdyz upustis olej treba do minima?
    • 63
  7. OZtka to maji na sobe napsane (jak u stredu cervene, tak na okraji ravku)
  8. OZ to nejsou, krytky maji treba tady.
  9. U tech 266mm brzd z xsary/306ky, ktere jsou na obrazku, je potreba ten trmen trochu uriznout aby dobre sedl.
  10. fakt skoda.. mimochodem co to bylo za hever, ze povolil? Ten krokodyl, co je na te posledni fotce?
  11. MrChodny

    Restaurování 106

    luky106rolandgaros : nepodarilo se natahnout?
  12. Uchytky maji v peugeotu, ostatne jako vsechno Ty bile staly tusim 8kc/kus.
    • 13
  13. MrChodny

    nový zákon

    Euro1 plati od roku 1992 Euro2 od 1996 Euro3 od 2000 Euro4 od 2005 norma by mela byt zapsana ve velkem technicaku predpisy EHK pro Euro 2 R 83-03 B,C R 83-04 B,C ES 94/12 ES 96/44 ES 96/69 ES 98/77 predpisy EHK pro Euro 3 R 83-05A ES 98/69A ES 1999/102A ES 2001/1A ES 2001/100A ES 2002/80A ES 2003/76A ES 2006/96A
    • 6
  14. MrChodny

    Restaurování 106

    hehe, toto je stary model, tyto potahy se v novych moc nevyskytuji (jestli vubec), resp. je na vyber z vice variant. Na druhou stranu kuze nebyla snad ani za priplatek
  15. MrChodny

    Nákres motoru

    nema
    • 19
  16. MrChodny

    Olej, tlak, atd.

    jj, je. Pokud ma kotouce, neni problem.
  17. peugot: 874542 - plug 874543 - washer 874544 - screw felicia/fabia junior: 6U0 817 064 6U0 817 940
  18. MrChodny

    Olej, tlak, atd.

    jinak tady je plan udrzby: klik [upravil dne 31.10.2008 MrChodny]
  19. MrChodny

    Olej, tlak, atd.

    1) 3.5l, 10W40 nebo 5W40, PSA leje TOTAL. Interval 10000km nebo 1 rok 2) cela chladici soustava ma 7.1l, polovina by mela byt nemrznouci 3) ve predu 2.5, v zadu 2.2 (mel bys mit stitek na ridicovych dverich nebo A sloupku) 4) hned po koupi a pak po 120000km [upravil dne 31.10.2008 MrChodny]
  20. MrChodny

    Nákres motoru

    jan07: mam jenom toto: http://rapidshare.com/files/159118002/saxovtsengine.pdf jsou to nakresy ze service boxu.
    • 19
  21. poradny hasicak, ne nejaky maly ctvrtkilovy sprej v kastliku, to je nahovno. A Ritchmovi to Saxo blaflo v servise na parkale, stalo tam asi 14 dni, pak snim rano mechos popojel a odpoledne bylo v plamenech A mel tam tusim i ten hasicak.
  22. Dokonce koluje legenda, ktera rika, ze kdyz ten ERG ventil demontujes, ziskas par koni k dobru. Tvrdi se totiz o motorech, ktere se delaly v dobe, kdy se ERG zacalo zavadet - ventil sice nebyl namontovan, ale uz tam byly drzaky a veskera priprava, ze maji prej cca o 10ps vic (aby po montazi ventilu mely seriovy vykon). Ale jak rikam, je to legenda, nikdo to nikdy poradne nepotvrdil. Demontaz neni vubec slozita a nema zadny negativni vliv na funkcnost motoru.
  23. MrChodny

    alu kola

    co tam mas za gumy?
    • 80
  24. Je to kvuli emisim - cast bordelu z vyfuku se vraci zpet do valcu -> je to na aute nahovno a snizuje to vykon.
  25. to je ERG ventil, na saxa se daval v poslednich letech vyroby (2001->). Bud rad, ze ho tam nemas
×
×
  • Vytvořit...