Přejít na obsah

S@jmon

Uživatel
  • Počet příspěvků

    109
  • Registrace

Vše od uživatele S@jmon

  1. S@jmon

    AIrbag jednotka

    ahaá tak to mi uniklo , vypadá to že sou stažený takže asi vystřelený patrony :/ kolik zhruba byste v mým případě kdybyste měli kupovat někde z inzerátů/bazaru jiné dali za tydle pásy ?
    • 12
  2. S@jmon

    AIrbag jednotka

    právěže pásy fungujou normálně ono mi přijde že tam sou i jiný sedačky žejo ten co to měl předtim měl i záslepku airbagu na tom a ustřihlej spolujezdcův airbag a danou maketu
    • 12
  3. S@jmon

    airbag spolujezdce

    oukey zítra ráno na to vlítnu a snad to půjde jen ten spolujezdcův airbag mě ani nestraš že musím rozebrat palubku
  4. potřebuju poradit fakt nikdo neví kde je jednotka airbagu ? a ještě potřebuju vydělat vybouchlej airbag a netuším jak ho z auta dostat -_- všude samá gumová trubka která je jak živá nevydělával to někdo už ?
  5. S@jmon

    Světla

    problém vyřešen.. takovou prasečinu sem neviděl.. ten mekanik co dělal posledně to auto co sem předevčírem koupil udělal kupu prasečin uštípaný kabílky a hlavně on neměl velkou hlavní pojistku na kostru a + pol tak rozstřihnul malou pojistku a natáhnul ji k těm kontaktům -_- dal bych foto ale nevím jak, jináč myslell sem si že tydle pojistky snad nedělal.. a ejhle..
  6. zdravím, chci se zeptat mám chvilku pežotka ale vůbec netuším ani podle jakože manuálu kde je jednotka airbagů ? týpkoj předemnou vybouchali a už tam airbagy nedával a já bych to chtěl vyměnit a dát je tam stačej když budou funkční airbagy a ta jednotka že ? [upravil dne 13/11/13 18:35 od S@jmon]
    • 12
  7. S@jmon

    Světla

    tak pojistky vypadaj dobře nikde nebylo vidět že by bylo prasklý vlákno.. relátka náhradní zatím enmám takže nemám jak odzkoušet moc.. nevíte kudy vede kostra do přepínače ? nebo kde to je ukostřené ?
  8. S@jmon

    Světla

    tam jsem právě koukal jako první ještě jednou skouknu jestli sem nepřehlídnul v kabině pojistku protože to musí bejt bud kostra nebo relátko nebo ta pojistka ale uvidím zejtra ted už zas je an to tma a vidím kulový :/
  9. Zdravím, chci se zeptat jeslti někdo neměl problém s tím že mu zničeho nic přestalo svítit kompeltně auto jen blinkry a kontrolky fungujou budíky a světla nereagujou.. nevíte co stim ? pojistky sou oka, přepínač vyměněnej, chtěl sem zkusit najít kostru ale vůbec netuším kde by v tom autě mohla bejt.. :/ poradte..
×
×
  • Vytvořit...