Zdravím, chci se zeptat jeslti někdo neměl problém s tím že mu zničeho nic přestalo svítit kompeltně auto jen blinkry a kontrolky fungujou budíky a světla nereagujou.. nevíte co stim ? pojistky sou oka, přepínač vyměněnej, chtěl sem zkusit najít kostru ale vůbec netuším kde by v tom autě mohla bejt.. :/ poradte..