Přejít na obsah

S@jmon

Uživatel
  • Počet příspěvků

    109
  • Registrace

Vše od uživatele S@jmon

  1. S@jmon

    zadní okýnka

    díky za názory já právě mám ted poprvé 3 dvířko a sou tam pevný okna, ale většinou když sem jezdil s feldou tak sem ani zadní okýnka moc neotvíral.. spíš fakt na tech delších trasách, když se jelo ve více lidech tak třeba časem až budou kačky navíc je tam přidám
  2. S@jmon

    přední stahovačky

    ok díky za info a čísla dílu neseděj..
  3. zdravím chci se optat v čem se lišej stahovačky předních oken z 5dv. do 3 dv. ?
  4. S@jmon

    zadní okýnka

    no právě já většinou jezdím spíš tak 2 max 3 lidi jako líbili by se mi tam že by byly otvírací což je ta lepší výbava pak už, ale zas když je zatím extra nepoužívám tak nevím v létě nebo na jaře třeba zjistim že by byly dobrý jo a jak ty okýnka tam vůbec držej aby je někdo nemoh zvenku vypáčit ? o.O to tam maj pojistku nějakou ?
    • 16
  5. S@jmon

    zadní okýnka

    díky za názor já právě si taky myslím, že jako moc je asi ani nevyužiju, to jen když se někde jede dál, ale to se většinou proluftuje víc když jsou otevřený ty velký přední okna
    • 16
  6. zdravím chci se jen poptat jak jste spokojený s těma vyklápěcíma zadníma okýnkama u 3dv. já tam mám pevný a mám možnost mít ty vyklápěcí ale chci se zeptat jak stim ste spokojeni abych to třeba nekoupil a vpodstatě stejně mi pak byly k ničemu
    • 16
  7. S@jmon

    zadní bubny

    jak to myslíš odmáčknout ? O.O
    • 15
  8. S@jmon

    zadní bubny

    ano právěže vím co v tom je :/ všecko matici sundanou i šroubovákem sem to zkoušel vydělat, ale nejlepší řešení bdue to strhnout a nemáte někdo zkušenost jestli jde vrtat brzdovej kotouč ? o.O chci si z kotouče udělat stahovák skrze šrouby jen nevím jestli to půjde vrtat, ale když to jde soustruhem stáčet tak by mohlo, ale projistotu jestli ste to někdo nezkoušeli dám vědět jak to nakonec dopadlo ale dnes sem to znova zkoušel gumovou palicej a už to povolilo více ale furt skrz tu hranu to nechce pustit :/ nemaj to vymyšlený no :/ [upravil dne 10/12/13 14:24 od S@jmon]
    • 15
  9. S@jmon

    zadní bubny

    přesně jak řiká Chip.. ten štelovací segment je mimo osu děr takže se na něj nelze dostat to za prvé, dále je tam hrana protože to nemůžu ani když sem skrz kolo na tom přišroubovené mlátil, jen to povolilo že se to bimbalo ale hrana nechce pustit pakny.. takže mám pujčenej stahovák a doufám že to snad vydrží když to trošku povolilo že se to cloumá ale moc tomu nevěřím :/ maj to blbě vyřešený :/
    • 15
  10. S@jmon

    zadní bubny

    to sem zkoušel ale ten ,,mechanik´´ předemnou se to snažil taky sundat ale asi mu to nešlo protože je uštíplá hrana bubnu a co vím z většiny případnů tědlech brzd od citrouše tak se bud rozřezal buben a dal jinej nebo se přes stahovák serval buben i s paknama a pružinkama :/
    • 15
  11. nemáte někdo nějakej fígl na to jak sundat buben brzdy bez toho aniž bych to musel rozřezat nebo vytrhnout přes stahovák ? o.O
    • 15
  12. zdravím má někdo zkušenost se sundáním tech kratek zrcátek ? o.O nemůžu zaboha je sundat jednu jo protože to někdo zkoušel a bud to je utržená nebo nenacvaklá ale druhá nejde nevím jak ji sundat není asi nějakej návod jak to vydělat ? :/
  13. S@jmon

    konektor u budíků

    aha díky tak to se toho mýho netýká
  14. S@jmon

    konektor u budíků

    ten černej k čemu tam je ? já tam nemám k tomu tu zásuvku jen vývod z budíků :/
  15. chci se zeptat nevíte někdo od čeho je ten poslední konektor ? není k tomu ani přípojka nic..
  16. S@jmon

    airbag spolujezdce

    jasná správa nebo se ještě pokusím vykuchat z jednoho ve kterým je celej ten kabel a radši ho hodinu dostávat ven bude asi i lepší si myslím projistotu a díky za radu
  17. S@jmon

    airbag spolujezdce

    hoši aáá dotaz je možné přepájet konektor z rozbitýho volantovýho kroužku na spolujezdcovu přípojku do airbagu ? o.O já tu koncovku mám uštíplou -_-
  18. S@jmon

    nárazové čidlo

    mám airbagy jednotku i ty pásy z funkčního nebouranýho
    • 8
  19. S@jmon

    nárazové čidlo

    tak sem si to myslel správně já jen že mi dneska ten týpek co mi prodal airbagy řikal že má bejt v nárazníku čidlo o.O a jelikož 106ku tak sem se musel zoptat
    • 8
  20. S@jmon

    nárazové čidlo

    jako to červený tlačítko ? o.O já mysell ten na airbagy co by mělo prý být někde vepředu co spustí airbagy a všecko
    • 8
  21. hoši kde ho najdu na tom předku ? bud je vydělaný nebo nevím ale mělo by bejt někde tam..
    • 8
  22. zdravím.. jakej je největší problém při nasazování tej palubky na z5 ?
    • 15
  23. S@jmon

    AIrbag jednotka

    oukey tak ted ukecávám abych to měl komplet oba airbagy, jednotku, kabel ke spolujezdcoj, a tydle pásy když toho beru víc musí dát slevu
    • 12
  24. S@jmon

    AIrbag jednotka

    já dneska na to koukal a guma je stažená opravdu ale zas jak by měl bejt ten konec vystřelenej tak tam není
    • 12
  25. S@jmon

    AIrbag jednotka

    Ok.. díky za info
    • 12
×
×
  • Vytvořit...