ano právěže vím co v tom je :/ všecko matici sundanou i šroubovákem sem to zkoušel vydělat, ale nejlepší řešení bdue to strhnout a nemáte někdo zkušenost jestli jde vrtat brzdovej kotouč ? o.O chci si z kotouče udělat stahovák skrze šrouby jen nevím jestli to půjde vrtat, ale když to jde soustruhem stáčet tak by mohlo, ale projistotu jestli ste to někdo nezkoušeli dám vědět jak to nakonec dopadlo ale dnes sem to znova zkoušel gumovou palicej a už to povolilo více ale furt skrz tu hranu to nechce pustit :/ nemaj to vymyšlený no :/
[upravil dne 10/12/13 14:24 od S@jmon]