Přejít na obsah

S@jmon

Uživatel
  • Počet příspěvků

    109
  • Registrace

Vše od uživatele S@jmon

  1. Eon: schválně jestli máš možnost zkusil bych jinou klapku s tim krokovým motorkem podle toho co čtu a píšeš že po přepnutí ze sytiče mi přijde že neví polohu klapky )
    • 32
  2. S@jmon

    výměna alternátoru 1.5 d

    Tak výsledek mé sobotní práce - výměna altíku - úspěšná :3 musím říct že na to je dobrý přístup po sundání pár věcí sice není to ideál ale dá se to já byl pohodlnější protože sem ještě potřeboval zjistit kde je únik nafty tak sem si sundal předek že mi tam ostal jen chladič ale dá se to i bez rozebrání předku výměna první variantou během asi hodinky hodinky a půl když člověk neví kde ty šroubky přesně sou
    • 6
  3. S@jmon

    výměna alternátoru 1.5 d

    Však chápeme nikdo není dokonalej ale už je taky za mnou vyndání startéru a to se musí vykuchat komplet vejfuck ale dá se to i doma s hevírkem urobit ) je tam pak pěknej přístup sem zvědav o vejkendu na ten altík vlítnu případně udělám foto jak to šlo
    • 6
  4. Eon: máš možnost to napíchnout na nějakou starší diagnostiku ? já todle řešil na jednej litrovce taky a nakonec to bylo čidlo teploty.. dávalo špatný impulzy a jednotka nevěděla kolik má stupnů zkus to čidlo na motoru vyměnit
    • 32
  5. S@jmon

    výměna alternátoru 1.5 d

    no převodovku sundávat nebudu snad muset ale spíš si myslím že musím rozházet předek abych se na to dostal je to fakt debilně umístěný pod čerpadlem a nejní tam zrovna skvělý přístup :/ ale dneska sem konečně si sehnal správnej alternátor ) tak o vejkendu se na to vrhnu :3 dám si noční a podle toho držáku na altík to vypadá že bych ani nemusel povolovat motor z držáku má tam výřezy ten altík )
    • 6
  6. Zdravím, nemá někdo nějaký vychytávky nebo rady jak vytáhnout altík z peugeot 106 1.5d ? zkoušel sem ho vymontit ale přijde mi že snad musím sundat stěnu a povolit držák motoru abych vůbec mohl ten šroub co ho drží vytáhnout nedemontoval někdo ?
    • 6
  7. S@jmon

    neukazuje rychlost

    tak oprava se podařila stačilo vyndat očistit kontakty vyresetovat jednotku (odpojení) a už zas to jde
  8. S@jmon

    neukazuje rychlost

    tak čidlo sem si myslel správně že bude společné zkusím najít jestli bdue pasovat i z benzínáka což snad by mohlo a zkusit čidlo, a ta ručička nevím proč to udělalo normálně sem nastartoval jel a furt ručička byla n nule :/ je to divný takový ale když kilometry to ukazuje i otáčky tak nevím vůbec
  9. Zdravím, mám problém že to neukazuje rychlost ale kilometry to načítá.. takže můj úsudek nejspíš čidlo na převodovce ale nevím zda to rv 2000, nemá rodělené ještě nějakým čidlem ? případně jestli to někdo řešil tak nějaký postřehy aták ?
  10. blecha a jak na tom sou brzdy + kotouče ? vibrace do volantu většinou vyvolávaj kotouče zkroucený
    • 12
  11. zkus tyčky řízení jestli nemaj vůle nebo něco jiného než by měli dělat + záváží na kolech zda nějako blbě neškrtaj třeba
    • 12
  12. kdyby to byl kloub tak to bude cvakat a bude dělat randál video asi nejde udělat nebo zvuková stopa ? a čepy řízení a ostatní + kloubovina ? a těžítko na poloose (nejsem si ted jist zda tam je) tak jestli neprokluzuje na poloose taky když je vyjetý tak pak lítá jak chce
    • 12
  13. tak takovej tlumivej divně skoro vrzací zvuk sem měl na dřívější 106 a tam bylo uložení tlumiče ten vrch ta miska s uložením už v háji tak zkusit případně ještě přes díru přejet nebo něco takovýho jestli to nebude ono dělalo mi to i při zatáčení např nebo při rozjezdu před řidičem u kola. tak uvidíš pak tu napiš jestli něcos našel
  14. a jakej to má zvuk kovovej nebo spíš fakt vrzání ? skoukni silentbloky a uchycení stabilizační tyče občas ten domeček na rameni praskne a začne to cvakat.
  15. S@jmon

    rele mlhovek kde je ?

    na mlhovky musíš vyměnit páčku nebo si to dát zvlášt na spínač, ale lepší je přes relátko a do páčky investovat ty 2 stovky nebo záleží kde se to dá sehnat levnějc a dát to na páčku
  16. S@jmon

    rele mlhovek kde je ?

    zjistili ste které relátko to je ? na ségřiný 306 mám přípravu na mlhovky sehnal sem i mlhovky ale vůbec nevím kerý to je o.O (auto bylo rozsekané dříve na předek)
  17. S@jmon

    Diagnostika

    Já sem zatím otevřel 106ky od r.v.98,99,00 jedině na starej německej diagnostice MODIS, která uměla načíst jakýkoliv data ke kterým ŘJ auta pustila
    • 10
  18. S@jmon

    Diagnostika

    jak jako zapojení diagnostické zásuvky ? já měl už 3 106ky na diagnostice napíchnutý ale většinou ty starší mi to načetly ty s novšíma aktualizacema mi nenačetli ani jedno auto
    • 10
  19. S@jmon

    dálka

    jasné no on ten klíč je úplně v hajzlu ty mikrospínače sou vymačkaný bez spínání :/ a asi do něj teklo když tam nebyly tlačítka takže je celej takovej na pikaču a jakej sis do toho kupoval já právě co sem se byl ještě ptát u známýho co dělá tydle klíče tak prej se to už nevyplatí bych dal 500 za opravu + nový spínače a krytky a kupa dalších hovadinek.. tak přemejšlím že koupím za 5tistovku co sem našel dálkáč jen nevím kde je ta jednotka na kterou to napíchnout pak
    • 11
  20. S@jmon

    dálka

    tak zítra se kouknu protože mám klíček na kterým sou ty 2 tlačítka, ale nevím prostě zda to je funkční nebo třeba odpojený
    • 11
  21. S@jmon

    dálka

    já právě co sem vyčet že by mi někde mělo blikat světýlko o.O ale fakt nemám tucha kde nikde nic nebliká o.O nebo kde hledat tu jednotku toho dálkovýho
    • 11
  22. S@jmon

    dálka

    to doufám že neé já sem od minulýho tejdne koupil další naftovou ale furt to nemám vyřízený appírově tak ještě to sem nepotvrzuju auto jinak mám to rok 2000
    • 11
  23. S@jmon

    dálka

    fakt to nikdo neví ? o.O
    • 11
  24. Zdravím, vím že to je v několika vláknech ale neviděl sem tam kde je umístěn přijímač když u světla střešního ten trojúhleníček nemám poradí někdo kde to hledat ?
    • 11
  25. S@jmon

    Repase zadní nápravy

    zdravím neměl někdo z vás problém po repasi nápravy s tim že začlo něco cvakat vzadu jakmile se třeba začne kroutit s volantem (myškovat) nám tio začlo dělat takový křoupání ale nemám ty nápravy nějak v paži jak se řiká tak je možné že by třeba bylo nějaký pouzdro na ty tyče vymačkaný nebo něco to cvaká jako momenták
    • 21
×
×
  • Vytvořit...