Přejít na obsah

SchadeGTI6

Uživatel
  • Počet příspěvků

    54
  • Registrace

Vše od uživatele SchadeGTI6

  1. Zdravím všetkých Chcel by som vám predstaviť moju 306ku Po dlhom čakaní sa mi splnil sen a kupil som si GTIčko Dátum prvej evidencie auta 24.12 1998. Motor je XU10J4RS 120 kw 6kvalt. Auto má nabehaných 230 000km. Auto je v dobrom stave no treba tam pomeniť pár veci a bude to super. Šoférová sedačka je na sedáku roztrhaná a bude sa nakomplet prečaluňovať. Motor, výkon, zvuk jedným slovom super Moje najbližšie plány su zatmavenie predných svetiel Buduci rok planujem kupiť druhé ALU a ak sa podarí tak tam dať aj športový podvozok. Zatiaľ všetko. Teraz fotky [Edited on 6/11/13 16:27 by SchadeGTI6 ] [Edited on 6/11/13 16:31 by SchadeGTI6 ]
    • 75
  2. Skusim to dneska skontrolovať. Napadlo ma že či to nemôže byt ozaj ta lambda lebo ja som auto kupil bez katalizatora a či to nemá nádou vplyv na to že odpálilo lambdu.Bývali majitel mi ma katalizátor poslať tak ho dám naspäť.
    • 6
  3. Nemal s tým nikto tento problem ? alebo na inom motore ?
    • 6
  4. Čaute Včera som sa stal majitelom Peugeotu 306 GTI r.v koniec roku 1998. Pri kupe mi bolo povedané že motor pri zohriati trhá resp. vynecháva. Pri naštartovaní kedy je motor ešte studený motor ide pekne plynulo no ako sa zohreje tak začne trhať a vynechávať.Pri jazde pod 3000 ot/min to je niekedy citit ako trhá motorom, pri vyšších otáčkach sa to sratí a nieje cítit nič. Budúci týžden s tým idem do servisu na diagnostiku uvidíme čo to povie. Na internete som sa dočítal že to môžu byt sviečky, káble na sviečky,cievka,MOV senzor,lambda.Chcel by som sa vás spýtať že či s tým mal niekto podobný problem a ak áno bol by som vďačný za radu. Dik
    • 6
×
×
  • Vytvořit...