Čaute
Včera som sa stal majitelom Peugeotu 306 GTI r.v koniec roku 1998. Pri kupe mi bolo povedané že motor pri zohriati trhá resp. vynecháva. Pri naštartovaní kedy je motor ešte studený motor ide pekne plynulo no ako sa zohreje tak začne trhať a vynechávať.Pri jazde pod 3000 ot/min to je niekedy citit ako trhá motorom, pri vyšších otáčkach sa to sratí a nieje cítit nič. Budúci týžden s tým idem do servisu na diagnostiku uvidíme čo to povie. Na internete som sa dočítal že to môžu byt sviečky, káble na sviečky,cievka,MOV senzor,lambda.Chcel by som sa vás spýtať že či s tým mal niekto podobný problem a ak áno bol by som vďačný za radu. Dik