Zdravím. Chci se zeptat - jak poznám že zrovna probíha regenerace FAP. Někde se píše že podle spotřeby, ale to je jen zavádějící. V manuálu je, že by se měla při probíhající regeneraci rozsvítit hláška \"Unblock Diesel Filter\", ale za tu dobu od koupě, co jsem najezdil cca 5500 km, tak se nikdy ta hláška nerozsvítila, a pak přišlo jen \"Engine antipollution system faulty\", načež po návštěvě servisu už byl tak zanesenej, že nešla udělat regenerace přes diagnostiku, ale musela se udělat jaksi speciálně mimo vůz cca za 3000,-.
Chci se zeptat jestli není třeba ta hláška \"Unblock diesel filter\" přes diagnostiku vypnutá, a jestli by se dala třeba zapnout.