Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. Už to jede...už se karma plní...už se lid dozvídá co je to za šmejda... Oslovil jsem i noviny, třeba se toho chytnou když ne ruka zákona. Chtěl bych tu poděkovat všem za komenty,rady a pomoc. Už mě hřeje dobrý pocit z pomsty...i když teda nejsem pomstychtivý člověk, ale čeho je moc toho je příliš.
  2. @sitler myslím to naprosto vážně. I když už nezachráním asi své prachy,tak je třeba pomůžu zachránit někomu jinému. Tak má dvě exekuce. No nic jdu psát recenze.
  3. Tak ajdamek měl pravdu...ale spíš než faktická snaha něco příslušníkem řešit to byla jeho lenost... No nic...nehazim flintu do žita...zkusim advokáta a pár vymahacich společnosti...a poslat trestní oznámení papírově na státní zastupitelství. Začnu pak i negativní recenze... Komunikace s panem je na úrovni já něco slibim a ty si debil že mi věříš... Začnu studovat středověké mučící stroje...
  4. Nevidím důvod aby mě PČR odkazovala jinam. Pan se přinejmenším dopouští trestného činu neoprávněného podnikání. Tím že se vydával za živnostníka mě vědomě uvedl v omyl,tudíž se nejspíše dopustil i podvodu. Další přestupky jako neoprávněného obohacení či zadržování cizí věci je na ráně Ale on moc dobře ví,proč mu pohrůžka policii rozvázala jazyk a začal komunikovat. A po včerejším divadylku co tu předvedli rodiče jednoho z pracantů mě přesvědčuje že jednají organizovaně Jo kdyby měl lejstro na živnost tak mozna, ale rejstřík hovoří jasně.
    • 96
  5. Nju progres prý přijede dnes v osm...je deset pan nikde... prý je na úřadě vyřizuje si povolení pro přistavení kontajneru. Ve státní svátek na úřadě..má mě za debila. Vyčíslena práce mnou na základě jiného rozpočtu na 3300. Má čas do 12 dovést prachy. Jinak jdu opravdu na PČR. A začalo kolečko slibu výmluv a dalších keců...nejdříve že nemá...pak po půlnoci.. pak v pět. Jsem rozhodnut dotáhnout do finále ať to stojí co to stoji.ocividne je to nepoctivý šmejd.
  6. Tak prej za dvanáct a čtyři materiál...já nevím...to už tam jsem za 31...a další nasmlouvany práce nebudou...
    • 96
  7. @BubakGS pěkný pěkný @oddie no on je rozdíl něco umět a moci si práci vybírat a neumět a muset to dělat
    • 96
  8. No jak je vidět u @jirka307 tak spousta lidí si připlatit a ještě stojí frontu. Jako já z kanclu brzo uteču, začíná to tam být jak ve vězení ..turniket začne statisticky počítat docházku...i když tu stejnou práci udělám z pohodlí domova a zaměstnavateli ušetřím náklady... @BubakGS ty dveře si taky vyráběl sám?
    • 96
  9. No vidíš...můžeš se tím jít živit
  10. @ozzy56 za tu dobu co to řeším,už umím teoreticky pokládku betonu, položení kamenného koberce...nic jiného mi nezbývá než studovat návody od výrobce abych byl o krok před supaky.
  11. Prší...zase přestal komunikovat. Sejru na něj.
    • 96
  12. Není tu zedník co by měl zítra čas? Vlastně už dneska..konzultaci přímo na místě činu? Chlapec to chce dodělat...zda se že hrozba PČR má oživující účinek. Ale aby mě nestihl překvapit,tak zase poslal odkaz na kameny koberec...ale ten ve vybraném vzoru vůbec nevyrábí...začíná se ztrácet ve svých lžích. A určitě se nevejde za 5m za 1600. Dnes tu lije..lavory budou plné vody a prý to zítra dodělá...sakum prdum...příště si do smlouvy dám smluvní pokutu za nedodržení termínu.
    • 96
  13. Spád je od baráku, blbé je že je pak i spád do středu balkonu..i když ta asi nebude úplně největší problém..od fasady je to odděleny polystyrenem...teda kromě jednoho okna,tam ho vyboural. No nic dělá mrtvého brouka. Jdu na PČR,zkusím získat aspoň část peněz co jsem poslal převodem.
    • 96
  14. Tak pan přestal komunikovat. To je zlej sen... Původní idea byla na tom mít Kamenný koberec,ale opravdu koberec třeba od dek stone. Dělal jsem si kaminkovou dlažbu pod kamna a je to naprostá bomba na dotek chodidlem a dodávají k tomu i sparovacku odolnou špíně a za ty dva roky provozu je to pořád bílé. Vymyšleno mám asi že bych se do toho pustil sám. Stejně jsem to chtěl dělat sám,ale ... takže postup bych viděl následovně. Nechám to vyzrát. Pokusím se to vysterkovat a Pak bych to natahnul hydroizolaci plus rohy s fasádou a okny a na to klidně tu pryskyřicí. Manželce se zalíbila že je bez spár a snadno udržovatelná. Z čela je třeba dodělat soklik na okapnicku a pod to malý okap. Vyspravit fasádu po původní dlazkach. Co s prachama...jsem tam za 14300. To je na trestní oznámení ne? Nechal si tu nějaký vercajk,předpokládám že se to pokusí vyzvednout někdy v noci. Dám to pod zámek. Pod polštář brokovnici a jakmile se tu objeví tak mu vyprasim kožich černej humor musí být... Mě nasral. ******.
    • 96
  15. @sitler to nejde...já to uz vím... už si musím připravit nějaký klacek až z něj budu dobejvat prachy.
    • 96
  16. Tak prý mi zítra předá zakázku hotovou...jako že tu vhlkou štěrku zaleje pryskyřicí...? Chlapec zítra narazí...prý zbývající práce pojedou v jiným tempu...takže mu budu stát za prdeli... A podle vzorníku co poslal chce dát na zem toto https://allegro.cz/nabidka/mozaikova-dekorativni-omitka-barva-cerveno-hneda-m61-12-5kg-14960962621 Jestli to přitáhne tak ho vezmu fakt lopatou.
    • 96
  17. @jirka307 máš zlatý český ručičky
    • 96
  18. No a teď ten protiklad...myslím že pan si zítra odveze bordel a nechci ho vidět
  19. Mě taky Kancl nebaví ...ale když to vidím, tak zedníka pric*neumím psát slušně*vace bych mohl dělat z fleku... Když jsem kdysi brigadnicil jako pomocník při rekonstrukci autosalonu, tak mi šéf vtloukal do hlavy abych u toho myslel...a měl pravdu...přesně jsem dnes viděl jak chlapci dělali zbytečně s tou suti. Původně si měli zařídit kontejner...na to se vysrali, tak koupili pytle...kdyby si je koupili už první den, mohli si to napytlovat ještě na balkoně...takhle měli suť třikrát v pazourech. A ještě jednou je to čeká.
  20. Tak dobetovano,prý ještě bude dělat sterku... A pak vytasil účtenku za benzín...prý náklady co si mám odečíst od poslední platby...tak ji dostal zpátky že dostal zálohu a že mě náklady nezajímají...že to má v ceně práce... To by hrálo tahat prachy... Hlavně že mu tu zbylo čtvrt tuny betonu. O to chtěl nechat zase asi pulmetr nedobetovanej...
    • 96
  21. @Péťa dikes:) zatím je to výstižný
    • 96
  22. Asi poprosím nějakého móda @pavelu96 nebo @Péťa o oddělení od pokecu...bude to na delší dobu... Prý dneska dobetonujeme a vrhneme se na opravu soklu... Je půl čtvrtý a balkon je v půlce... Ten si to představuje jak Hurvínek válku..a ještě si mají uklidit suť z původního balkonu...
  23. @sitlerjá taky nejsem odborník..odborníka jsem myslel že jsem si najal ...
    • 96
  24. @sitlermá na to přijít litá pryskyřice.
    • 96
  25. @jirka307hele jsem tam zálohově za 15, ale měli toho dělat víc...ale jsem z toho už poněkud rozlazen.
    • 96
×
×
  • Vytvořit...