Mě taky Kancl nebaví ...ale když to vidím, tak zedníka pric*neumím psát slušně*vace bych mohl dělat z fleku...
Když jsem kdysi brigadnicil jako pomocník při rekonstrukci autosalonu, tak mi šéf vtloukal do hlavy abych u toho myslel...a měl pravdu...přesně jsem dnes viděl jak chlapci dělali zbytečně s tou suti.
Původně si měli zařídit kontejner...na to se vysrali, tak koupili pytle...kdyby si je koupili už první den, mohli si to napytlovat ještě na balkoně...takhle měli suť třikrát v pazourech. A ještě jednou je to čeká.