Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Ták, konečně sem se dostal k netu :-) Víčka sem odeslal, takže kdo s tím má co dočinění, neb čeká co nevidět pošťáka. A zároveň taky říkám, že už žádný group_buy dělat nebudu, člověk s tim má hafo starostí a pak to zůstane nedoceněno. Takže si ty \"tuninki\" shánějte sami
  2. kujon106

    Fotograf - svatba

    Abysme si rozumněli - ty fotky co jsem dával nejsou od kamarádky, ty sem onehdá viděl na tuning foru v tématu věnovanému týhle události. Kamarádka má svoje fotky tady Pro představu něco od ní: Jinak - tento týden s ní jedu fotit moje auto, tak se pak taky pochlubim :-) [upravil dne 29.4.10 kujon106]
  3. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jsou to bláázni závodnický [upravil dne 29.4.10 kujon106]
  4. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    V HB nevím, ale v CH horko těžko. Resp. seženeš, ale ty peníze za to... škoda mluvit. Zlatý Brno :-)
  5. 309GT> V pátek sem tě viděl v Okrouhlici na benzíně jel sem kousek odtamaď na párty a když sem jel okolo, tak sem tě tam spozoroval, ale ani troubnout sem v tý svý zběsilý rychlosti nestačil
  6. kujon106

    ALU víčko nádrže

    MIHUL> Jakub nemá adresy, peníze za poštu a ani bych to snad po něm nemohl chtít. S víčkama sem přijel v sobotu navečer a to asi (+ v neděli) těžko někde koupim krabičky v kterejch to budu posílat (nebo bublinkový obálky) a připravim to. 2 víčka navíc putují do SR, takže to nikomu svěřovat nebudu, neb pak bych si akorát vyžral já to, že se to někde zatoulalo/ztratilo. Že si na minulý stránce psal že to chceš do tohohle srazu je sice věc pěkná, ale bohužel. Výroba trvala dlouho a do Kolína sem se za Kubou dostal až teďka. Připomínám že jsem přes týden v Brně, domů jezdim jen na víkendy a rozhodně nemám na práci jen zařizování víček nádrží. Celý mě to připadá ve stylu \"pro dobrotu na žebrotu\". Měl jsem vcelku, dle mého, dobrou ideu, podělit se o výhodnější nabídku tohohle víčka, za to že to trvalo takhle dlouho já nemůžu, mohl sis ho u Zenderu objednat rychlejc, ale zároveň i dráž.
  7. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Tak to nevim čoveče, leda by ses pro to stavil osobně. Jinak se to dozajista nestihne.
  8. kujon106

    Fotograf - svatba

    Můžu doporučit kamarádku, koukni k ní na galerie. No a jinak - Mně se moc líbily fotky ze svatby jednoto člena TF. Link na fotografa je na nich uveden
  9. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Ok, to by šlo taky. Takže s tebou počítám na tej Seči
  10. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Díky. Víčka už jsou rezervnutá + navíc zaplacená, takže bohužel. Ale jestli chceš, tak v tomhle tématu najdeš kontakt na prodejce
  11. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Kdo by chtěl, tak dneska sem našel zajímavej modýlek 106 mk1 v tý nej barvě :-) http://cgi.ebay.com/1-43-Diecast-IXO-93-Peugeot-106-XSI-Coupe-Black-/350344213147?cmd=ViewItem&pt=Diecast_Vehicles&hash=item519224729b
  12. Martine, tabulka odeslána
  13. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Táák, včera sem si víčka přivezl domů. Dneska to nafotim. Odeslání bohužel stíhám až ve čtvrtek, neb dneska odjéždím do Brna a ve čtvrtek návrat. Počítal sem s tim že je pošlu už v sobotu ráno, ale vyzvedával sem je až v so odpoledne. Doufám že to nevadí, ale teď je fakt nemám jak dostat na poštu. Dík za strpení Jinak co sem si tak všimnul, tak se u těch víček se zlehka odloupla barva z těch černejch šroubků, co jsou okolo (kolem středu). Nejspíš ten umělec používal stříbrný šroubky, nalakoval je a při dotahování to malinko odrolil. Není to ale nic hroznýho. Nafotim to [upravil dne 25.4.10 kujon106]
  14. Kačko díky, ale já sem pak právě došel k názoru, že už by to bylo přeplácaný a vyprdnul sem se na to
  15. Noooooooooo, kdyby to byla 2003 voňafka v ťipťop stavu..... tak za těch 70 litrů........ bych se na to stejně vy*ral a sháněl s16
  16. Jo a o tom 16V nápisu ze saxa na C sloupku sem taky přemejšlel, ale nevim :-)
  17. Ty kola na tu červenou seděj imho daleko víc než na černou
  18. kujon106

    Co to je za převodovku?

    To ti posílali nějakym kurýrem/poštou/? ? Však těhle převodovek (1.4 55kW) se válí všude mraky, ne? [upravil dne 22.4.10 kujon106]
  19. Tuhle K&N vložku do origo boxu jsem měl na 106 předtím (teď je tam normál válcovej K&N ru-1760). Rozdíly celkem markantní, ten válec je opravdu nej. S tou vložkou to jelo a zvučelo taky dobře, ale nynější situace je lepší jo a btw - kdyby někdo tu vložku (ze 106) chtěl, tak můžu nabídnout Má lifetime warranty [upravil dne 22.4.10 kujon106]
  20. kujon106

    Co to je za převodovku?

    Taky bych jí vrátil. A ještě bych je pěkně vymrdal. Pardon za to slovo, ale nešlo to zmírnit
  21. To je ta speciální edice halleröder, která se od série liší jen třema nálepkama?
  22. kujon106

    Grillmasters

    Kdyby to bylo možné, tak bychom si taky rádi něco upekli :-) Nějaký to uhlíčko přivezeme.
  23. Takže my nakonec dorazíme jen na pátek+sobotu a budeme prý spát opět v autě , takže přávě odesílám: 1*45kč - auto 1 noc 2*13 - rekreační poplatek 2osoby 1 noc 2*40 - poplatek za 2osoby 1 noc 2*150kč - poplatek na ceny 2osoby ---------------------- 451kč celkem
  24. Je to montáž a ještě vcelku nepovedená
  25. kujon106

    Subwoofer

    Dle mě to bude problém, nejenom u 106, ale prakticky u každýho auta. Jediný další možný umístění, který by možná šlo a který mě napadá, je před nohama spolujezdce. Tam by se něco málo vešlo, ale jestli tam někoho vozíš, tak to budeš mít co nevidět opatlaný od bahna, okopaný, atd. Kufr je fakt nej řešení.
×
×
  • Vytvořit...