MIHUL> Jakub nemá adresy, peníze za poštu a ani bych to snad po něm nemohl chtít.
S víčkama sem přijel v sobotu navečer a to asi (+ v neděli) těžko někde koupim krabičky v kterejch to budu posílat (nebo bublinkový obálky) a připravim to. 2 víčka navíc putují do SR, takže to nikomu svěřovat nebudu, neb pak bych si akorát vyžral já to, že se to někde zatoulalo/ztratilo.
Že si na minulý stránce psal že to chceš do tohohle srazu je sice věc pěkná, ale bohužel. Výroba trvala dlouho a do Kolína sem se za Kubou dostal až teďka. Připomínám že jsem přes týden v Brně, domů jezdim jen na víkendy a rozhodně nemám na práci jen zařizování víček nádrží.
Celý mě to připadá ve stylu \"pro dobrotu na žebrotu\". Měl jsem vcelku, dle mého, dobrou ideu, podělit se o výhodnější nabídku tohohle víčka, za to že to trvalo takhle dlouho já nemůžu, mohl sis ho u Zenderu objednat rychlejc, ale zároveň i dráž.