Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. ...napodobne...akorat u me rok 07-08... tak to mě v roce 2007 ještě víc protože to jsem ho někdy v červenci kupoval:super Budem na tom stejně, ale u mě do toho ruplo necelý pade jen za prázdniny v roce 2k8
  2. kujon106

    alu kola

    U těch normálních 106 je ta nekulatá hrana opravdu debilní, když mám bejt sprostej... Ale šlo by to spočítat tak aby to neškrtalo, když změříš vzdálenost od dosedací plochy kola ke kolmici s hranou lemu.
  3. kujon106

    alu kola

    165/65/14 - ans =57.010000 cm 195/45/15 - ans =55.650000 cm
  4. :D auto mě fakt nezájímá
  5. kujon106

    alu kola

    Jasně že tam půjdou A navíc budou v konečnym důsledku i o něco menší (průměr kolo+guma*2). Před nedávnem sem neměl co dělat, tak sem udělal skriptík v matlabu, kterej to počítá Nahoře zatrženo je průměr celýho kola ve 15\" (195/45) a dole je standart s16 rozměr, protože sem nevěděl co máš ty, tak sem dal svůj bejvalej (185/55/14):
  6. Jak vypadala?
  7. Vojto, zapomeň na nějakou upocenou 406 (bez urážky ) a kup jí!
  8. kujon106

    Nákup brzd - Ebay

    Né Biffe, tys to nepochopil já nehledám někoho kdo mi to koupí, já nabízim to, že kdyby někdo chtěl objednat na auto brzdy, tak si je může přihodit k mojí objednávce Vím jak na to
  9. Škoda jí, inu... Ale tak snad půjde do správných rukou
  10. kujon106

    Nákup brzd - Ebay

    No jestli má tvoje 406 stejnej rozměr brzd jako 406 coupé, tak jo Mají tam na 406 coupé 3.0 V6, 406 coupé 2.0 turbo a 406 coupé 2.2hdi
  11. kujon106

    Nákup brzd - Ebay

    Určitě né, klidně jakýkoliv peugeot. Dal sem to do 106 sekce, protože chodím prakticky jen sem. Asi to teda pak šoupnu ještě někam jinam
  12. kujon106

    Nákup brzd - Ebay

    To jo, ale do Anglie Do CZ je to £20 [upravil dne 13.1.09 kujon106]
  13. Hola hej čas výměny brzd se v mém případě nachýlil a tak jsem se jal hledat nějakou přijatelnou alternativu. Po několika různých konzultacích jsem se nakonec rozhodl pro totok, aneb kotouče CRN a destičky EBC green: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160305769366&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123 No a nyní k nabídce - kdyby někdo tak jako já sháněl brzdy, tak se nabízí zajímavá možnost to objednat dohromady a ušetřit tak něco málo na poštovném. Takže kdo by chtěl, tak tady je to komplet (nabídka): http://stores.ebay.co.uk/CRN-PERFORMANCE_W0QQfrsrcZ1QQfsubZ15867130QQtZkm Děkuji za pozornost
  14. Jen kdyby to někoho zajímalo, tak na sprintu s 406 2.0 16V to dopadlo tak, že mě předjel asi o půl auta a na sprintu s marlinem v 206SW hdi, to je vidět z fotky, jakej to byl pro něj debakl :D
  15. Jak rikam cvicila s tim pekne:)..... Semsi tenkrat rikal ze te musim dostat i kdybych nechtekl:D sem pak cumel a´jako puk :D:D:D:D: A tos mě ještě vole narval Vixe jako spolujezdce, abych měl handicap :D
  16. i když teďka jak koukám na to jak se to ploooooooooooužilo ze 140-160, to bych usnul
  17. Ta 1.4 nejela vůbec špatně, co si na ní tak vzpomínám ale 16V je malinko něco jiného
  18. No popravdě řečeno nevím... A taky nevím jestli se někomu ještě bude chtět dělat, po minulém debaklu.. Já sem navrhoval Seč, jakožto střed republiky, ale nijak zvlášť se to nechytlo, načež teda se odhlasoval Kolín a tam jsem dorazil já (napůl nachcípanej) fábií, Kuba, kterej tam bydlí a jeden kluk v 207 gt. Takže asi tak kdy byl kolín?????? [upravil dne 12/1/09 agresssor] 4.10.2k9
  19. No popravdě řečeno nevím... A taky nevím jestli se někomu ještě bude chtět dělat, po minulém debaklu.. Já sem navrhoval Seč, jakožto střed republiky, ale nijak zvlášť se to nechytlo, načež teda se odhlasoval Kolín a tam jsem dorazil já (napůl nachcípanej) fábií, Kuba, kterej tam bydlí a jeden kluk v 207 gt. Takže asi tak
  20. škoda inu, máma mohla po městě lítat (16V), místo toho aby se pomalinku sunula (1.1)
  21. víme Z druhý strany musíš sundat ten obrovitánskej plast co obklopuje 3. brzdový a pod tim už to najdeš - 2 šroubky. Potom z toho musíš vyvlíct ten bílej tahací mechanismus a rozdělit to na 2 části - čudl vyndáš vrchem, zbytek spodem
  22. To asi ne no, budeš jezdit za to samé co lidi s 306 gti6, takže tak okolo 10
  23. Tak to jsme na tom stejně. a co se k sobě připojit?Kujon a KeiTynka:super Ok, kamarádky teda nechávám doma :D
  24. Známe :-D
  25. Já sem přemejšlel o CZ vlaječce a vedle toho \"kujon\"
×
×
  • Vytvořit...