No popravdě řečeno nevím... A taky nevím jestli se někomu ještě bude chtět dělat, po minulém debaklu.. Já sem navrhoval Seč, jakožto střed republiky, ale nijak zvlášť se to nechytlo, načež teda se odhlasoval Kolín a tam jsem dorazil já (napůl nachcípanej) fábií, Kuba, kterej tam bydlí a jeden kluk v 207 gt. Takže asi tak
kdy byl kolín??????
[upravil dne 12/1/09 agresssor]
4.10.2k9