Záleží na úhlu pohledu Pořádné vozidlo to je pro člověka, kterej jezdí dálky kupříkladu po dálnici a ocení vlastnosti tohohle motoru. Z mého pohledu, když jezdim převážně po městě, to moc pořádné auto není - velký a bude určitě hodně papat :-) A tím bych chtěl ještě naznačit to, že Kuba na tom s peugeotkem bude stejně jako já
Jo a jinak - koukám na vlastnosti toho motoru a teda nicmoc, po přechodu z gti bych byl asi zklamanej :
http://peugeot.katalog-automobilu.cz/automobil/peugeot-406-3-0-v6-24v/