Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Počkej, to seš fakt ty? :D Sakra, byl bys docela pěkná baba
  2. hehe, to je legranda pejsek :D
  3. Ano, běžně je za prsa drží někdo další
  4. No nevypadá špatně, ale ty brejle... nějak jsem týhle módě nepřišel na chuť
  5. Stíhá silniční piráty v T16?
  6. Hehe Mám ti takovej pocit, že to imobilizem nebylo, že začlo stávkovat čerpadlo, nebo možná obé naráz. Už mi to jednou před časem udělalo, prostříknul jsem u něj kontakty a jelo zase jako nové. Když to bude dělat i v budoucnu, tak nezbyde než ho vyměnit...
  7. Tak dneska sem \"oživoval\" peugeotka ze zimního spánku V garáži stojé nehnutě od půlky listopadu 2k8, dneska sem tam akorát hodil baterku a na první otočení startéru chytil, parádička Videjo: Fotos: [upravil dne 20.2.09 kujon106]
  8. Záleží na úhlu pohledu Pořádné vozidlo to je pro člověka, kterej jezdí dálky kupříkladu po dálnici a ocení vlastnosti tohohle motoru. Z mého pohledu, když jezdim převážně po městě, to moc pořádné auto není - velký a bude určitě hodně papat :-) A tím bych chtěl ještě naznačit to, že Kuba na tom s peugeotkem bude stejně jako já Jo a jinak - koukám na vlastnosti toho motoru a teda nicmoc, po přechodu z gti bych byl asi zklamanej : http://peugeot.katalog-automobilu.cz/automobil/peugeot-406-3-0-v6-24v/
  9. presne moje rec:) Moje ne, koukej si nechat 106 ty fouňo Nech ho konecne chce prejit na poradny auto:) Pořádný auto má teďka, tak jakejpak přechod
  10. Já jsem si třeba všimla, že Kujon má rád pizzu:D Popravdě zatím mě to nějak neoslovilo, ale kdo ví........spíš je mi to šumák, že má P-C nějakej facebook. Tuhle skutečnost \"bohužel ví 99% lidí v mém okolí :-) A Btw Péťo, ty tam taky si? Projel jsem všechny členy v tý skupině a nějak sem tě neobjevil Zřejmě inkognito
  11. presne moje rec:) Moje ne, koukej si nechat 106 ty fouňo
  12. Tak sem se tam přidal :-)
  13. Já teda do posilky chodím taky, ale ty vypadáš že tam spíš bydlíš :D
  14. kujon106

    alu kola

    No pane jo, vypadaj fakt parádně Sem moc zvědavej až to nasadíš na auto Co budeš dávat za gumu, 195/45?, značka? [upravil dne 19.2.09 kujon106]
  15. Tak taky si dovolik ještě jednu nealkoholickou, za jízdy (ještě na 14\" a s pruhem na skle) :-)
  16. Tak že bysme si udělali 9.5. sraz na Slovensku a skoukli tu slávu?
  17. kujon106

    srázek

    Dneska je sraz? Aj, číst to dříve, tak sem dorazil.. škoda... Tak až na jaře a autem
  18. I já se samozřejmě musím zastat a také prohlásit - víc takových fotek! (myslím tu bez psa) :-)
  19. Slečna se mi teda líbí více
  20. A safra, já nevěděl že už si \"v chomoutu\"
  21. kujon106

    alu kola

    No měly by býti ale tam ti zapíšou max. 15\" na 6J ráfku (mám typovej list od Ronalu)
  22. Jedna z léta
  23. Že by Mašinkův kombík? Jo jo, 3.0 V6 je můj sen..... No to je moc hezky kousek ten se mi libi:):)pročítám si tady tak fórum a premyslim jestli ho vzit nebo ne....:-) Ty vole, já se asi za tebou budu muset stavit... vyměnit s16 za 406 v 3litru, majn got... Snad nečekáš s Niky rodinu :D
  24. kuš, koukej si to nechat
  25. kujon106

    Ukažte svou garáž

    Taky sem dneska házel jak vzteklej... je to hnus
×
×
  • Vytvořit...