Hola :-)
Mám 106 S16 už rok a jízdní vlastnosti jsou perfektní Srovnávat jí s KAčkem opravdu nejde, to je jak srovnávat bmw se žebřiňákem Co se 306 gti6 týče, tak to není vůbec špatná volba, ale mě osobně se 106 líbí více. 306 je 2l a bude ti víc papat. Jestli chceš, tak si tady počti mojí recenzi, je zbytečný to sem vše vypisovat znova
http://moje.auto.cz/kujon/pezo-o.html