Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    alu kola

    Kdyby někdo chtěl 8x14 kola, tak jedny moc hezký se objevily na TF http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=89&t=83533
  2. kujon106

    106 s16 vs. 306 s16

    Hola :-) Mám 106 S16 už rok a jízdní vlastnosti jsou perfektní Srovnávat jí s KAčkem opravdu nejde, to je jak srovnávat bmw se žebřiňákem Co se 306 gti6 týče, tak to není vůbec špatná volba, ale mě osobně se 106 líbí více. 306 je 2l a bude ti víc papat. Jestli chceš, tak si tady počti mojí recenzi, je zbytečný to sem vše vypisovat znova http://moje.auto.cz/kujon/pezo-o.html
    • 19
  3. To klidně můžeš Pavlíku, ale s těmahle holkama fakt nestuduju, ty vidím jen o víkendu :-)
  4. jojo, pohoda už se těšim
    • 37
  5. to už budeš mít značky? Značky budu mít už zejtra, Pavlíku
    • 37
  6. A teda ještě jednu - v pátek sem vyrazil s holkama ven :-)
  7. Slečna krásná Přihazuji další - není to sice moje fotka, ale o takovou krásnou víkendo-hospodskou momentku se nelze nepodělit :D
  8. kujon106

    alu kola

    Moc pěkné
  9. :-)
  10. Pakliže se nenaskytne něco neočekávaného, tak milerád dorazím, díkes za pozvání
    • 37
  11. kujon106

    Zimní \"vzkříšení\" :O)

    Díky :-) Olej je v plánu, ale momentálně nejsou prostředky, tak to bude muset ještě chvilu počkat. Co se videa týče, tak je to děláno v Sony Vegas
    • 15
  12. kujon106

    Zimní \"vzkříšení\" :O)

    nerozumim
    • 15
  13. Tak, dnes nadešla ta bájná chvíle :-) aneb čas, kdy jsem z peugeotka sundal plachtu a poprvé s ním kousek \"popojel\" (zatím kousek, neb sem bez značek - depozit) K zimnímu spánku byl uložen tuším někdy kolem 20.listopadu, takže si pospal notnou chvilku.. No a u této velkolepé příležitosti jsem si dovolil sestříhat malinké nedlouhé video :-) Snad se bude líbit :-)
    • 15
  14. Ty tomu novýmu motoru teda dáváš :D
  15. Aj ja som tam bol:bacha ,aj ked som to neplanoval:) Já vím, pardon, myslel jsem jen 106ky ale já tam vlastně byl tehdá fábií, když tak přemejšlim Takže spíše 106kaře
  16. Dobrá tedy, když bereš jako \"dosti u prostředku\" město 120km od středu republiky, tak pak jo A co se účasti týče, tak jestli se neuděje něco neočekávaného, tak milerád dorazím, doufám že ty též [upravil dne 7.3.09 kujon106]
  17. No jako Příbram opravdu střed republiky není, ať to bereš jak chceš :-D Střed republiky je zhruba u nás na Vysočině - minule, kdy se sraz plánoval, tak sem navrhoval že se pojedu zeptat a dohodnout kemp na Seči (mrk do mapy), ale byl sem přehlasován variantou Kolína, na kterou sem v konečném důsledku dorazil já a Kuba.... Takže asi tak
  18. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    No hoši, když zorganizujete nějakej sraz někde blíž k Vám, tak já milerád přijedu i tam. Ale zatím je tohle jediná nabídka 106_scuku na tento rok, takže si řikám proč ne
  19. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    Já to mám taky 150km.
  20. Hoď sem rok výroby, výbavu, km, pak to odhadnem více
  21. kujon106

    alu kola

    už se těšim až nám to ukážeš na autě
  22. Myslim si že ne
  23. Jak už sem psal, když to někdo někde zorganizujete, tak já rád přijedu Ale nerad bych, aby se opakoval minulej debakl
  24. kujon106

    ?ABS?

    Viz. icq - já sem se dočetl, že ve všech s16 (gti) je (bylo) http://auto.idnes.cz/mikroraketa-na-ctyrech-kolech-peugeot-106-s16-f2d-/auto_ojetiny.asp?c=A070302_181403_autosalon_fdv Motor TU5J4 má skutečně výkonu na rozdávání a dynamické vlastnosti obou vozů jsou prostě vynikající. Podvozek se oproti starší 106 (AX) nezměnil. Vpředu tak najdeme trojúhelníkové rameno, které není uloženo v žádné nápravnici (nevýhoda při jízdě a hlavně při opravách karosérie) se stabilizátorem. Vzadu je klasická náprava PSA s jehlovými ložisky a torzními tyčemi. Přesto funguje podvozek skvostně. Kotoučové brzdy na všech kolech doplňuje sériově ABS. http://archives.tcm.ie/businesspost/2001/11/25/story510361828.asp# Safety -- ABS brakes as standard mean the stopping power to go with the more obvious acceleration attributes. Driver, passenger and side impact airbags also come as standard along with remote locking and alarm/immobiliser.
    • 6
  25. Příbram že je v prostředku republiky? To máš hochu asi špatnou mapu
×
×
  • Vytvořit...