Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Máš to moc pěkné a rozhodně nápad přelakovat lvíčka vidím poprvé a je to super:super . Jen tomu chybí černá čirá optika bez mračítek a je to ultimát . diky moc..zkusim rozlepit svetla a laknout,pak uvidim,co s mracitky..pak uz vzled necham a pujdu dal po technicke strance,auto je ted bez investic,vsechno bezi,jak ma,tak zacne performance:D:D:Ds nadsazkou:D :-) nedávno sem to zkoušel - rozlepit světlo a láknout kousek paraboly do černý (mám doma jedno světlo na kaši z minulý 106), ale teda dostat se do něj, to byl oříšek - zkurvil jsem při tom jak světlo, tak i ty nástroje, kterejma sem se tam dobejval A to bylo předtim \"vypečeno\" v troubě kdovíjak dlouho...
  2. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    kua, já kdybych nechlastal, tak už mam dávno čtyřklapku, svody, pug_sport ecu a 3 další S16ky na ND :D
  3. kujon106

    aktuálně o všem

    mě se nic neukazuje pavliku
  4. kujon106

    aktuálně o všem

    Víme, už sme s ní měli tu čest :-)
  5. kujon106

    aktuálně o všem

    Aby ty ses samozrejme neozval vid:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha Nesmíš to brát tak moc vážně, Vojto Jinak s tou bílou na novejch autech souhlas, tam je pecková. Mně se nedávno velmi líbilo m3 v bílý [upravil dne 16.4.09 kujon106]
  6. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    Ještě jsem ty rozdíly nikterak moc nestudoval, ale jestli je to jak píše s1600, tak bych vzal asi 421.
  7. kujon106

    aktuálně o všem

    Černá vypadá oproti bílý vždycky lépe, před i po leštění
  8. Pěkné pěkné, moc pěkné ty nápisy a znak ala black jsou zajímací
  9. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    O prazdninách budou penízky, takže si myslim že je určitě pořídím také
  10. kujon106

    aktuálně o všem

    jej,to byla trefa:D:D Tak tak ale naleštěný to má pěkně, to jako fakt že ano
  11. Díky jojo, 16\". Více here: http://moje.auto.cz/kujon/pezo-o.html
  12. kup kup, ať se nám to tady pěkně rozrůstá Teďka nevim jestli už sem sem dával nějakou momentku z prvího jarního výletu, nicméně teda šup sem ještě jednu
  13. kujon106

    aktuálně o všem

    btw - má to cenu, mejt 406ky? :D
  14. kujon106

    aktuálně o všem

    No to mi vykládej... Dneska sem musel vstát na 9tou (pro mě naprosto totálně pozdně_noční hodina) a jet do školy ! ) Tam jsem si odkroutil ty 2 hodinky, přijel na kolej a musel to jít dospat :-)
  15. Ale vidíš tam link na prodejce, kde se nachází jeho tel. číslo, není tedy nic snažšího než tam zavolat :-) My ve 106 sekci budeme asi těžko vědět za kolik a zda-li vůbec se prodává záslepka k sedadl. bagu na 207sw.
  16. kujon106

    aktuálně o všem

    Jen aby ten \"děda\" nebyl nějakej místní člen :D Ale jinak pěkný, akorát si ho měl \"zničit\" hnedka při první příležitosti
  17. faki> A co takhle si projít první stránku tohohle tématu, což?
  18. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    Jakym způsobem to máte zakázaný? Schválně zejtra zkusi místo youtube.com napsat toto: http://208.65.153.253
  19. pěkné pěkné, ale ten mini_pejsek je boží :D
  20. kujon106

    aktuálně o všem

    Lentilka bude chtít určitě :D
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    Hehe, s benzínem jsem měl taky trable :-) V sobotu jsem jel tankovat a fakt sem se obával že nedojedu ani na benzínu, neb po nastartování ta ručička padla cca 1-2mm pod absolutní konec rezervy ale dojel sem
  22. kujon106

    aktuálně o všem

    Já jsem pro, aby tady tohle téma bylo Nic proti normálnímu pokecu, ale do 106 sekce chodí víceméně pouze mladší lidé, kteří se už víceméně znají. A tak mohou klidně postnou fotky kupříkladu z víkendové hospody, kde se řádně zpumprdlíkovali a dělali vylomeniny bez toho, aby je starší, moudřejší, ale v tomto ohledu také mnohdy nudnější, zbylá část peugeot klubu, zatracovala
  23. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak já aktuálně celej víkend nedělal skoro nic Takže pouze jedna perlička z hospody, aneb jak u nás pijou holky :-) a auto_momentka :-)
  24. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    hehe Makouši, co byla zač ty 2 auta, co by byla před tebou když bys byl v 1.6? Hůndy? :-)
×
×
  • Vytvořit...