Máš to moc pěkné a rozhodně nápad přelakovat lvíčka vidím poprvé a je to super:super . Jen tomu chybí černá čirá optika bez mračítek a je to ultimát .
diky moc..zkusim rozlepit svetla a laknout,pak uvidim,co s mracitky..pak uz vzled necham a pujdu dal po technicke strance,auto je ted bez investic,vsechno bezi,jak ma,tak zacne performance:D:D:Ds nadsazkou:D
:-) nedávno sem to zkoušel - rozlepit světlo a láknout kousek paraboly do černý (mám doma jedno světlo na kaši z minulý 106), ale teda dostat se do něj, to byl oříšek - zkurvil jsem při tom jak světlo, tak i ty nástroje, kterejma sem se tam dobejval A to bylo předtim \"vypečeno\" v troubě kdovíjak dlouho...