Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. hehe Sebe v tílku žel bohu na žádný fotce asi nemám, ale hodim ti sem alespoň sebe v šortkách u bazénu, aby Vojta žárlil :D [upravil dne 4.5.09 kujon106]
  2. Já ještě včera, když sem točil \"včelku\" , udělal jednu dvě momentky, tak šup sem s ní
  3. Máš něco proti mýmu tílku?
  4. Pavlíku, fotky dobrý, akorát už konečně nalakuj ten zadní nárazník Jinak teda tý včelce Máje sem se taky musel smát, když sem to viděl, ta opravdu ve scénáři nebyla :D
  5. Je to jen takový blbnutí, navíc se mi s tim nechtělo nic dělat (stříhat, upravovat) možná časem
  6. Vrum vrum
  7. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak obavy jsou vždy, Bc. státnice byly docela hektický Tak uvidíme no... Jinak Vojto, teďka už zas tak moc nechlastám jako dřív, tak neboj )
  8. kujon106

    aktuálně o všem

    Ty vole, jestli tohle klapne (ťuk, ťuk na dřevo), tak se rozpoutá tak neskutečná párty, že to svět neviděl :-) A seš zván, samozřejmě ;-)
  9. kujon106

    aktuálně o všem

    A mě za měsíc a 5 dní čekaj Ing. státnice :-)
  10. s1600> Pokavaď nefikneš přes tu hranu, tak tim pevnost nesnížíš. Když uděláš takovej decentní otvor na tý svislý, tak se dle mě nic nestane.
  11. kujon106

    aktuálně o všem

    Jojo, věděl, jojo :D A tohle sem se opravdu neučil, neboj Učil sem se (a učím) tohle, bohužel: http://docs.google.com/View?docid=dftsb67x_18fpw77fgp ...jen tak kdyby to někoho zajímalo
  12. kujon106

    aktuálně o všem

    Na ropu ja myslel ze jezdis na benzin bo si presedlal na ropaka BTW sem ti rikal ze me nekdy cekej na ty tvy party Tak když už bysme měli šťourat, tak z ropy se dělá jak nafta, tak i benzín, chichi :-) http://cs.wikipedia.org/wiki/Ropa#Vyu.C5.BEit.C3.AD_a_zpracov.C3.A1n.C3.AD_ropy
  13. kujon106

    aktuálně o všem

    Jo hoši, kdybyste viděli jak tady u nás probíhaj víkendový párty, to byste čuměli :D Jinak na sraze sem nebyl, učil sem se a hlavně se nenašel sponzor na ropu
  14. kujon106

    aktuálně o všem

    Za pade (50000kč) ti nechám svůj, chceš? :D to bych musel prodat mladou..:Dnechce nekdo? Uka jí, zrovna nemam do čeho píchnout :D :D
  15. s1600> Tak to opravdu netušim co držej, ale nikdy sem je nesundával
  16. Obrázek here
  17. Na spz kaká pes :-)
  18. kujon106

    aktuálně o všem

    Za pade (50000kč) ti nechám svůj, chceš? :D
  19. kujon106

    aktuálně o všem

    Ta je moc pěkná a už jen kvůli tomu interiéru by se to snad vyplatilo koupit
  20. Spíš V8 než 8V, ne? Jinak já dneska pouze umejval (neleštil), ale stejně sem si ho musel vyfotit
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    ... for Peugeot 106, 206 And So On... Už jen tyhle 3 slova by mě odradila
  22. kujon106

    aktuálně o všem

    Ještě daleko hůř, tahle t16 ... docela zívačka.... :D
  23. kujon106

    Kolik tu je uz GTI nebo S16?

    Jo, obecně se dá říci, že katalogový hodnoty 0-100 jsou bludy, neboť sériová s16 to umí okolo 8s, spíše méně. Saxo by mělo býti o chlup pomalejší, ale asi fakt jen o chlup :-) Taky záleží na tom co máš v autě za výbavu (čti váhu), bude rozdíl mezi s16 v max. výbavě včetně klimy a rallye :-)
  24. 106_gti a 406 coupé
  25. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak ještě malej obrázek, za povšimnutí stojí prostor nad nohama a nad hlavou u 2metrovýho chlapa
×
×
  • Vytvořit...