Ok, tož se tam kdyžtak potkáme ale překvapuje mě že sme zatim jen dva - je to asi největší setkání francouzkejch splašenejch krabiček v ČR a nakonec tam snad budem jen dva se 106, ne?
Přátelé a kamarádi Letos se opět uskuteční tradiční saxosraz v Pávově u Jihlavy. Minulej rok sme tam s Kubou byli a myslim si, že to byla akce vícenež vydařená.
Letos to připadlo na 27. - 28.6. Vše potřebné najdete tady.
Já jedu určitě , takže s kým se tam potkám?
chrocht chrocht, hehe, já nic neřekl :D Airwolf fakt neznám, bohužel. Ale takovej MacGyver, Želvy Ninja, Kačeři, Byl jednou jeden život, atd., to bylo moje
Kuba> Sem zvědav převelice
Vymlouvat ti to nebudu, ale nebylo
Jinak teda koukám jako blázen, myslel jsem že když už to bylo za takovou \"větší\" sumičku, tak to auto bude naprosto OK. Neřeknu kdyby to byla s16 za 60k, ale takhle... Já osobně bych z toho byl asi mírně řečeno rozladěn.
Nicméně co je všechno hnutý, nedovedu si moc dobře představit celej předek - to by to pak bylo 4 stopý vozidlo
Jako ruku na srdce, ten nasávač byl fakt hroznej
Je videt Kujone ze tomu asi \"nerozumis\":D:D:D:D:D:D:P:P
Spíš bych řekl, že mám vkus ale každému se líbí něco jiného, žáno
No a teďka sem vyhrabal video s mojí bejvalou 1.4, kdy sem s ní řádil po letišti a musim teda říct, že to je pěkná zdechlina (tehdá mi to přišlo že to jede jako ďas)