Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Zupa kluci, tak se mi to líbí
    • 24
  2. Pochromováno, nebo vyleštěno? Každop. pěkné, chválim
  3. Nechybí, normálně to nastartuj
  4. Ok, tož se tam kdyžtak potkáme ale překvapuje mě že sme zatim jen dva - je to asi největší setkání francouzkejch splašenejch krabiček v ČR a nakonec tam snad budem jen dva se 106, ne?
    • 24
  5. kujon106

    aktuálně o všem

    Takže čistě hypoteticky - 1.6 16V s16 se třema lidma zajede sprint absolutně stejně jako 76kW 106 XSI 1.6 8V pouze s řidičem
  6. kujon106

    aktuálně o všem

    Když budu počítat váhu 106 s řidičem jako 1000kg, pak má 118koní/tunu. Když tam přihodíš 2 lidi, tak už to je jen 103,5koní/tunu.
  7. kujon106

    aktuálně o všem

    Jestli je +140kg poznat na sprintu?
  8. Přátelé a kamarádi Letos se opět uskuteční tradiční saxosraz v Pávově u Jihlavy. Minulej rok sme tam s Kubou byli a myslim si, že to byla akce vícenež vydařená. Letos to připadlo na 27. - 28.6. Vše potřebné najdete tady. Já jedu určitě , takže s kým se tam potkám?
    • 24
  9. Koukám že žluťák je opět skoro takřka ve 100% kondici, paráda
  10. No a pak že se nedají na 3díru sehnat pěkný alu Jen to chce pustit o hodně níž
  11. kujon106

    aktuálně o všem

    Co se ručky týče, tak bych jí taky potřeboval poštelovat. Brzdí mi asi srovnatelně jako když bych za jízdy vyndal levou nohu a začal brzdit podrážkou
  12. kujon106

    aktuálně o všem

    ne
  13. kujon106

    aktuálně o všem

    Mně se nejvíc líbilo to - \"Když jde bubák v noci spát, tak se podívá pod postel, jestli tam není Chuck Norris\" :D :D [upravil dne 5.6.09 kujon106]
  14. kujon106

    krokový moturek

    Tak to by mě zajímalo kdo ti to napovídal Každej novej model s 1.4 by měl bejt vícebod
  15. kujon106

    aktuálně o všem

    Heh, viděls řidičův C sloupek? Za tyhle peníze, v tomhle stavu, s timhle motorem = absolutně neprodejné.
  16. kujon106

    aktuálně o všem

    chrocht chrocht, hehe, já nic neřekl :D Airwolf fakt neznám, bohužel. Ale takovej MacGyver, Želvy Ninja, Kačeři, Byl jednou jeden život, atd., to bylo moje Kuba> Sem zvědav převelice
  17. kujon106

    aktuálně o všem

    Chichi, tak teď sem se pousmál
  18. kujon106

    aktuálně o všem

    Ten pejsek (psice) je bomba, tomu řikám pořádný zvířátko
  19. kujon106

    aktuálně o všem

    Vymlouvat ti to nebudu, ale nebylo Jinak teda koukám jako blázen, myslel jsem že když už to bylo za takovou \"větší\" sumičku, tak to auto bude naprosto OK. Neřeknu kdyby to byla s16 za 60k, ale takhle... Já osobně bych z toho byl asi mírně řečeno rozladěn. Nicméně co je všechno hnutý, nedovedu si moc dobře představit celej předek - to by to pak bylo 4 stopý vozidlo
  20. kujon106

    aktuálně o všem

    Ladis8> Tak tomu bych nevěřil Ty sme měli mít i my a to sem maturoval v roce 2004 [upravil dne 3.6.09 kujon106]
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    gratulace
  22. Jako ruku na srdce, ten nasávač byl fakt hroznej Je videt Kujone ze tomu asi \"nerozumis\":D:D:D:D:D:D:P:P Spíš bych řekl, že mám vkus ale každému se líbí něco jiného, žáno
  23. Jako ruku na srdce, ten nasávač byl fakt hroznej
  24. No a teďka sem vyhrabal video s mojí bejvalou 1.4, kdy sem s ní řádil po letišti a musim teda říct, že to je pěkná zdechlina (tehdá mi to přišlo že to jede jako ďas)
    • 43
  25. Já jezdím 50/90/130
    • 43
×
×
  • Vytvořit...