Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    aktuálně o všem

    Hehe Mno a na konci se brzdy kapku zapotily, neboť sem nějak neodhadnul vzdálenost a myslel sem že je ta \"ranvej\" delší
  2. kujon106

    aktuálně o všem

    Mam video, ale točila to mladá a nestihnul sem jí dát instrukce, takže místo záběrů na \"souboj\" je tam natočenej zvuk motoru, výhled dopředu a kus lesa, baby no :D :D
  3. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak dneska sem aktuálně na letišti na sprintu ve 2 lidech sesekal A4 1.8T
  4. Byli jsme tam 2, slovy dva, číslem dva :D
    • 24
  5. Ták právě sem se vrátil. Akce parádní, akorát škoda že se pokazilo počasí. Navíc sem si na sprintu ve 2 lidech dal A4 1.8T, takže radost o to větší :D free image host
    • 24
  6. kujon106

    aktuálně o všem

    Gratulace Ondro
  7. Tak to je známej asi opravdu odborník To je to samé, kdyby tvrdil že 1.2 škodovácká je svižnější než 2.8 od bmw 1.4 sem měl, jede celkem pěkně, 1.1 sem řídil a to je utrpení
    • 12
  8. kujon106

    aktuálně o všem

    Jojo, vo tý kasičce mi chvilku povídejte :D
  9. No hochu, měl sem jí v tej 1.4 a brzdilo to líp než kotouče na s16 před výměnou
    • 20
  10. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak to je mi líto Keity Ale zase to bude ok
  11. kujon106

    aktuálně o všem

    Jojo, prej od jednoho z tej zásahovky při vystupování z auta zaznělo - \"ty vole, kdybych věděl že jedu sem, tak sem se na to vysral\" Jako částečně chápu majitele, celej spor se prej vedl ale o !hranu! tý nepokreslený zídky po mojí pravici: Voni jí chocholové pak taky kapku počmárali, což teda jako chápu že by se dělat nemělo, nicméně postoj toho majitele, to bych blil. Když už tam byli policajti, tak vyběhnul s tim, že chce podat trestní oznámení za škodu, kterou sám vyčíslil na 18000kč. Tak to kluci smazali a omluvili se, on se ještě chvilku hádal, načež mu policajti pověděli že mu na to prděj a on po chvíli teda že VUT taky studoval a že na to teda prdí taky, no komedie
  12. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak aktuálně jsme dělali Ing. malovánky v Brně cestou na Palec Nebyl sem tam žel bohu do konce, neb sem spěchal domů a tak sem přišel o hlavní část, kdy na milé spolužáčky přijela zásahovka :D
  13. kujon106

    Rozebrání palubky

    Pod tim otočnym čudlem regulace síly ventilace je taky šroubek
  14. U mě nic nového
  15. Imho nejošklivější světla na světě. Ale každej máme jinej vkus
  16. Hele, psal sem si to do jinýho tématu, ale moc to tu asi nečekuješ Takže ještě jednuc - Že sme se potkali někdy minulej tejden jednou v Chotěboři a podruhý na Bílku..??..
  17. Na každý auto Morette ble
  18. To se ti zdá, protože je to černý U mě to taky není moc vidět.
  19. Zajímavost
  20. 106 a saxo je jedno a to samý auto, takže to pasovat bude určitě
    • 11
  21. kujon106

    jaký kola??

    309GT> Nebyla ta s16 červená? Protože vim že někdo tydle rsl z červený prodával Možná bych někde pohledal foto
    • 65
  22. To bude dle popisu nějakej problém v kontaktu palubky... V servisu by to zmáknout měli, ale myslim si že by to šlo i v domácích podmínkách
    • 7
  23. P-106!> Hele, žes to byl ty, s kterym sem se potkal v pondělí jednou v Chotěboři a podruhý na cestě Chotěboř -> Ždírec
    • 24
  24. Já sem párkráte jel jen se svodama a byl to teda rachot
  25. kujon106

    aktuálně o všem

    Počítal bych tak 500kč (hodina práce)... Jinak - dneska sem si vyrobil neoficiální promoční oznámení, schválně jestli se Vám zalíbí
×
×
  • Vytvořit...