Jojo, prej od jednoho z tej zásahovky při vystupování z auta zaznělo - \"ty vole, kdybych věděl že jedu sem, tak sem se na to vysral\"
Jako částečně chápu majitele, celej spor se prej vedl ale o !hranu! tý nepokreslený zídky po mojí pravici:
Voni jí chocholové pak taky kapku počmárali, což teda jako chápu že by se dělat nemělo, nicméně postoj toho majitele, to bych blil. Když už tam byli policajti, tak vyběhnul s tim, že chce podat trestní oznámení za škodu, kterou sám vyčíslil na 18000kč. Tak to kluci smazali a omluvili se, on se ještě chvilku hádal, načež mu policajti pověděli že mu na to prděj a on po chvíli teda že VUT taky studoval a že na to teda prdí taky, no komedie