Že jsem z duše dobrák, tak sem Vám provedl malej research toho lepšího, co by šlo v CZ a okolí koupit :-)
106 no.1
106 no.2
106 no.3 - za dvacku myslim zajímavá.
106 no.3
106 no.4 - za ty prachy by se na to možná vyplatilo podívat. Když by se to navíc \"nějak\" skombinovalo s tímto, tak by výsledek mohl bejt víc než dobrej za skvělý peníze.
106 no.5
106 no.6
106 no.7
106 no.8
Potom tady lze \"vyčmuchat\" X s16tek, včetně kontaktů na majitele, zeptání se jestli není náhodou auto na prodej nic nestojí Těch aut tady je celkem dost, jen umět hledat
[upravil dne 13.2.10 kujon106]