Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Jo to je supr, ale cena už není moc supr
  2. kujon106

    ALU víčko nádrže

    To sem našel, ale vůbec se mi nelíbí :-) Nevim, přijde mi jako \"z pouti\"... Nehledě na to že ta černá na něm nebude 100% sedět s barvou auta a v konečnym výsledku to bude vypadat divně. To stříbrný co chci bude ladit s kolama a ostře kontrastovat k barvou kastle. Ale dík za link :-)
  3. kujon106

    206 RC vzít nebo nevzít?

    Možná by to nebyla špatná koupě, ale s těma 206 nevim. Nechci nikoho urazit, s několika sem jezdil a žádnej zázrak. Je to můj osobní názor, nikomu ho necpu, ale já bych radši než 206 rc koupil 106 gti a za zbylé peníze jí malinko olepšil :-)
  4. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Tak anglán se k vyjádření moc nemá, takže bych do toho šel asi s Váma :-) Pište teda kdo by jaký chtěl. A ještě - kdo by byl z phy ochotnej tam zajet, předat zálohu a pak zařídit aby to z tej továrny poslali na správný adresy. Já bych to udělal, ale do phy daleko
  5. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Já bych chtěl prostě tohle : [upravil dne 16.2.10 kujon106]
  6. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Tak to ti psal něco jinýho :-) No a supr. Za tuhle cenu bych to bral. Jak sem ale psal - mam rozjednaný tohle 206 look na 106 v UK, uvidíme jaká bude koncová cenovka a kolik si řekne za poštu. Když by to vyšlo dráž, tak bych šel s Váma do týhle hromadný objednávky.
  7. Dneska sem pořídil flat_stěrače :-) Nějak se mi to na to jaro kupí, všechny ty new_věcičky budu instalovat celkem dlouho
  8. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Hoši, ňáko ste se rozjeli :-) Psal sem mu prvně, jestli by šlo na 106 to s designem 206. A on že ne, že tam je problém v zapuštění zámku (u 106 je níž). Mno, tak sem mu odepsal jestli by šlo v tom případě udělat nějaký na styl totohle (obrázek dole) a on že takhle by to nebyl problém. Já mam ale teďka rozjednaný jedno v UK, tak uvidíme jak to dopadne :-)
  9. Přesně tak. Mam jen echo, že jsou doma a jsou OK :-) Uvidim se s nima až v pátek. Ale pak je klidně blejsknu :-)
  10. Taky to není můj šálek kávy, nicméně i kdyby místo sedačel vozila záchody, tak je mi to naprosto buřt
  11. Dobrá věc se podařila, světla jsou doma! :-)
  12. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Heh, ten alobal si ještě nechám projít hlavou :-)) Jinak - víčko z 206 prý nepasuje, bohužel. Takže sem zase trochu rozhodil sítě, to by bylo aby se nějaký pořádný víčko nenašlo :-)
  13. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Ej, díky kluci, to je přesně ten link co sem před časem potratil :-) To víčko na saxo se mi nelíbí, ale psal sem jim esi by šlo udělat to s designem z tý 206ky. Třeba to tam bude pasovat i bez úprav.
  14. Kdyby to někoho zajímalo, tak na mnou velmi oblíbeném dfensu se objevil zajímavý článek
  15. kujon106

    ALU víčko nádrže

    To první sem našel, to druhé ne. Díky za link To druhé by mohlo býti ono, ale ta fotka je taková nemastná neslaná a tak nevim jestli to je matný, nebo lesklý. Cena ale taky nicmoc... Zkusim ještě poškádlit UK, jestli by se tam něco přeci jen nenašlo :-)
  16. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Dikes, ale zrovna tohle chromovy se mi moc nelibi... Rad bych matnej hlinik
  17. Hola hej :-) Chci se zeptat - nemá někdo čistě náhodou tip na prodejce/výrobce alu víček nádrží? Kdysi sem měl link na nějakého výrobce, ale někde sem ho potratil. Představoval bych si zhruba asi takovéto (bez tý carbon_like nálepky) nebo tohle (foto 2, foto 3. To druhý jsem našel v CZna prodej za cca 1300kč, což se mi zdá opravdu dost, takže hledám alternativu. Díky za tipy :-)
  18. A taky na gti spoiler no a crystaly už by měly býti zítra, nebo pozítří u mě doma, yupeee
  19. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Nebo tole
  20. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    go.play> Ta za bezmála 9tis. éček? To sou věci, ono to defaultně hledá jen v DE Mno, tak kupříkladu tohle nevypadá vůbec zle.
  21. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Propadlá stk je problém? A jestli chceš řešit km vzdálenost když jedeš pro s16, tak si nikdy žádnou nekoupíš Já svou kupoval v Mnichově - 500 km tam, 500 zpět. [upravil dne 13.2.10 kujon106]
  22. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Že jsem z duše dobrák, tak sem Vám provedl malej research toho lepšího, co by šlo v CZ a okolí koupit :-) 106 no.1 106 no.2 106 no.3 - za dvacku myslim zajímavá. 106 no.3 106 no.4 - za ty prachy by se na to možná vyplatilo podívat. Když by se to navíc \"nějak\" skombinovalo s tímto, tak by výsledek mohl bejt víc než dobrej za skvělý peníze. 106 no.5 106 no.6 106 no.7 106 no.8 Potom tady lze \"vyčmuchat\" X s16tek, včetně kontaktů na majitele, zeptání se jestli není náhodou auto na prodej nic nestojí Těch aut tady je celkem dost, jen umět hledat [upravil dne 13.2.10 kujon106]
  23. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    To je taky dílo Nechápu proč někdo vymejšlí různorodý nasávače/přisávače/vysavače místo toho aby koupil pořádný kola :-)
  24. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    No a jestli to je eště 1.4d a né 1.5d, tak je to o 1dalších 100% horší Navíc cenovka 60 litrů, to je fakt dílo zkázy
  25. Ta žlutá je jedný holky z girlstuningu: http://girlstuning.com/clen.php?Clen=82
×
×
  • Vytvořit...