Proč zrovna pod sedačku? Na nějakej rozumnej SW je tam jednak málo místa a druhak - tóny o kmitočtu cca <200Hz není lidské ucho dost dobře schopné prostorově lokalizovat, tzn. poznat odkud zvuk přichází. Takže se mi jako nejlepší řešení jeví onen profláklej kufr
Já mam taky 7J ráfek, ET 10 a při plnym rejdu to drhne. Ty kola, jak sem na ně tak koukal, se jeví jako za fajn cenovku, ale je potřeba si uvědomit, že gumy mají (dle popisu) 25% vzorku, což je akorát tak zralý na vyhození.
Taky sem měnil ten hnusnej kovovej za plastovej z novější 106. Sehnat se dá, ale chce to hledat. Stejnej je na 206 a dalších peugeotech, stejně jako tušim i na nějakejch jinejch french autech. Jo a ten z fábky tam taky jde, ale mě se osobně líbí nejvíc ten new_106_plast
Díly na auto jedině z UK (nebo obecněji - ze zahraničí). I včetně pošty to v 75% procentech věcí vyjde daleko levněji než to nakoupit v ČR a navíc už se mi jednou podařilo dostat balík z UK za 3 dny, o čemž si mnohdy ČP může nechat jen zdát :-)
Vejfuk sem z UK objednával taky a no problem. Akorát ten package vypadal jak mrtvola děcka
Ono je to trošku začarovanej kruh :-) Pakliže u nás v ČR bude určitá část lidí preferovat a potažmo kupovat nadále \"sra*ky\" (náhražky potravin), resp. nakupovat dle nejmenší ceny, tak nemá smysl nabízet dražší zboží.
A to je jisté, že to tak bude nadále, neb se tak děje z toho důvodu, protože ta určitá skupina lidí prostě nemá peníze.
Kačko, Kuba mi teďka psal, že víčka budou hotovka v nedělu, takže já je u sebe budu mít od neděle za týden (někdy o víkendu). Jak jste se vy domlouvali s předáním tvýho vzoru?