Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Subwoofer

    Proč zrovna pod sedačku? Na nějakej rozumnej SW je tam jednak málo místa a druhak - tóny o kmitočtu cca <200Hz není lidské ucho dost dobře schopné prostorově lokalizovat, tzn. poznat odkud zvuk přichází. Takže se mi jako nejlepší řešení jeví onen profláklej kufr
  2. kujon106

    Chování se k motoru

    Když jedu \"vzorně\", tak řadím v 7200ot./min.
  3. kujon106

    alu kola

    Jestli to nemáš nějak brutálně snižovaný, tak tam klidně 50 kup. Ale jinak bych volil 195/45.
  4. kujon106

    alu kola

    Já mam taky 7J ráfek, ET 10 a při plnym rejdu to drhne. Ty kola, jak sem na ně tak koukal, se jeví jako za fajn cenovku, ale je potřeba si uvědomit, že gumy mají (dle popisu) 25% vzorku, což je akorát tak zralý na vyhození.
  5. kujon106

    zadni sterac

    Taky sem měnil ten hnusnej kovovej za plastovej z novější 106. Sehnat se dá, ale chce to hledat. Stejnej je na 206 a dalších peugeotech, stejně jako tušim i na nějakejch jinejch french autech. Jo a ten z fábky tam taky jde, ale mě se osobně líbí nejvíc ten new_106_plast
  6. Jo a díky za pochvalu
  7. Fotos :-)
  8. A jak jsem sliboval, něco málo fotek ode mne
  9. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Ty Morette jsou fakt hnus, shodli jsme se na tom na sraze. Nikomu se nelíbily, nebo se bál to přiznat
  10. Příjemnej pokec a odpoledne Fota nahodim zanedlouho, teďka zas ňáko nestíhám
  11. Jojo, počasí vylmi dobré :-) Tak v půla
  12. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    U tý s16 bych nevěděl jestli to přelakovat komplet na žluto, nebo na černo
  13. kujon106

    ziarovky

    Texaco Havoline 5w40 a žárovky, jestli mají h4 patici (pakliže máš origo světla), tak budou pasovat. A jeden pár, víc jich tam nenarveš :-)
  14. kujon106

    vyfuk

    Záleží jak kde. Z anglickýho ebaye není problém. V tamních shopech mnohdy taky ne, je to o domluvě.
  15. kujon106

    zadni sterac

    Je to na tisícihranu + zajištěný matkou. A funguje na to jen hrubá síla a WD40 :-) [upravil dne 16.4.10 kujon106]
  16. Tak to jen vypadá Neboj, to najdeš, je tam veskrze všude vidět.
  17. kujon106

    vyfuk

    Díly na auto jedině z UK (nebo obecněji - ze zahraničí). I včetně pošty to v 75% procentech věcí vyjde daleko levněji než to nakoupit v ČR a navíc už se mi jednou podařilo dostat balík z UK za 3 dny, o čemž si mnohdy ČP může nechat jen zdát :-) Vejfuk sem z UK objednával taky a no problem. Akorát ten package vypadal jak mrtvola děcka
  18. Ono je to trošku začarovanej kruh :-) Pakliže u nás v ČR bude určitá část lidí preferovat a potažmo kupovat nadále \"sra*ky\" (náhražky potravin), resp. nakupovat dle nejmenší ceny, tak nemá smysl nabízet dražší zboží. A to je jisté, že to tak bude nadále, neb se tak děje z toho důvodu, protože ta určitá skupina lidí prostě nemá peníze.
  19. kujon106

    jsem tu nový :-)

    hi :-)
  20. Tak on favorit taky dokáže jet 180kmh, ale trvá to rok, než se na tolik rozjede
  21. kujon106

    206 RC

    Tak to by byl dobrej blázen
  22. Pěkně, pěkně Dorazíš s 309 na ten sraz do HB (sobota)? :-)
  23. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Kačko, Kuba mi teďka psal, že víčka budou hotovka v nedělu, takže já je u sebe budu mít od neděle za týden (někdy o víkendu). Jak jste se vy domlouvali s předáním tvýho vzoru?
  24. Střídám jednu a obě ruce (vyhovuje mi obé). A když obě, tak tim správnym stylem
  25. kujon106

    Moznost koupe GTI

    Barva je děsná (rejp do Bédi ), ale i tak gratulace
×
×
  • Vytvořit...