Tohle sání pasuje i na 1.1, resp. viděl sem je, krom 1.5D, na všech motorech 106 mk2.
Anglicky nemusíš umět, stačí si přeložit v google translate toto:
Very interesting to say the least. 5.5Bhp gain from fitting a Raceland Induction Kit
Cannot get my head round the standard GTi! Makes no sense. Either way, they\'re only numbers and probably should be taken with a pinch of salt but 5.5Bhp from a Raceland induction kit, yes please!
Ta Ondrova je tam už dýl, před časem sem na ní taky koukal. Cena myslim jakštakš, akorát mě (jakžto potencionálnímu kupci) by vadily ty zámky na kapotě. Resp. ani ne tak ty zámky jako to že je provrtaná a musel bych jí měnit za jinou, nebo zavažovat, lakovat, atd.
Hola hej Vcelku nedávno se ke mě dostala zajímavá věcička. Už dříve z doslechu jsem slyšel, že by raceland kit přímýho sání + kvalitní filtřík měl na standardním 16V 87kW motoru přidat něco okolo 6hp. Nicméně jak píšu, bylo to víceméně z doslechu typu \"jedna paní povídala\". No a pak sem narazil na následující povídání.
Převzato odsud. Překládat to nebudu, kdo nehoví angličtině nechť užije google translate. Jen vypíchnu \"nejzajímavější\" poznatky.
Spíš plyn, ne? Jinak by to byla trochu drsná autoškola Nicméně jestli takto někde učí lidi jezdit, tak je to na zamyšlenou. Co takovejdle žák asi dovede při nuceném zastavní v kopci a následném rozjezdu....
No a co se rozjíždění bez plynu týče, tak u mojí 106 bez problému, ale používám to jen při postrku na zahrádce. Všude jinde s plynem. U naší 1.9 sdi fábky to samé. Ale tam je zas rozdíl ten, že to auto je žalostně slabý a bez plynu se rozjíždí méně ochotně než 106.
[upravil dne 29.7.10 kujon106]