Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Pomoc při nákupu na ebay.co.uk

    Účet je. Jestli je to ještě aktuální, tak se ozvi a nějak to pořešíme.
  2. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Já zas umírám z týhle fotky :D
  3. kujon106

    Aktuálně o všem II.

  4. Ten vzduch jde napřímo (namísto toho aby šel x baňkama a potrubím), proto se to taky jmenuje PŘÍMÉ sání No a věřit tomu nemusíš, to je tvoje věc.
  5. Máš tohle, ne? Tak tam to taky naroubuješ, né že né. A nebo totok:
  6. Tohle sání pasuje i na 1.1, resp. viděl sem je, krom 1.5D, na všech motorech 106 mk2. Anglicky nemusíš umět, stačí si přeložit v google translate toto: Very interesting to say the least. 5.5Bhp gain from fitting a Raceland Induction Kit Cannot get my head round the standard GTi! Makes no sense. Either way, they\'re only numbers and probably should be taken with a pinch of salt but 5.5Bhp from a Raceland induction kit, yes please!
  7. No a to se zas obloukem dostáváme na začátek, neb Raceland induction kitem je myšleno samozřejmě toto:
  8. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak aktuálně se ke mě u obchodu nasockoval nějakej hňup s mastodontní těžkokárou
  9. Z grafu ne, ale z textu okolo ano
  10. No tak podle grafu z brzdy, kterej je výš, přidá
  11. kujon106

    Palivový filtr

    Imho tohle olejovým filtrem nebude Ale tim palivovým možná. Najdeš ho na vnitřní straně prahu u řidiče v místě mezi B a C sloupkem.
    • 9
  12. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Ta Ondrova je tam už dýl, před časem sem na ní taky koukal. Cena myslim jakštakš, akorát mě (jakžto potencionálnímu kupci) by vadily ty zámky na kapotě. Resp. ani ne tak ty zámky jako to že je provrtaná a musel bych jí měnit za jinou, nebo zavažovat, lakovat, atd.
  13. Hola hej Vcelku nedávno se ke mě dostala zajímavá věcička. Už dříve z doslechu jsem slyšel, že by raceland kit přímýho sání + kvalitní filtřík měl na standardním 16V 87kW motoru přidat něco okolo 6hp. Nicméně jak píšu, bylo to víceméně z doslechu typu \"jedna paní povídala\". No a pak sem narazil na následující povídání. Převzato odsud. Překládat to nebudu, kdo nehoví angličtině nechť užije google translate. Jen vypíchnu \"nejzajímavější\" poznatky.
  14. kujon106

    Auto s malou spotřebou

    Clio, twingo, panda (old), punto, polo, lupo, bravo(a), fiesta, micra, corsa, colt, ibiza
  15. kujon106

    baterie do 106ky

    Já myslim že během těch 3 let od založení tohohle tématu si už nějakou baterku stihnul koupit
  16. A už si předtím nějakou motorku měl? Protože nasednou rovnou na 900RR není dle mě zrovna dobrej nápad.
  17. kujon106

    Výběr auta

    Spíš plyn, ne? Jinak by to byla trochu drsná autoškola Nicméně jestli takto někde učí lidi jezdit, tak je to na zamyšlenou. Co takovejdle žák asi dovede při nuceném zastavní v kopci a následném rozjezdu.... No a co se rozjíždění bez plynu týče, tak u mojí 106 bez problému, ale používám to jen při postrku na zahrádce. Všude jinde s plynem. U naší 1.9 sdi fábky to samé. Ale tam je zas rozdíl ten, že to auto je žalostně slabý a bez plynu se rozjíždí méně ochotně než 106. [upravil dne 29.7.10 kujon106]
    • 54
  18. kujon106

    Výběr auta

    To bude spíše nohou, než palivem automobilu
    • 54
  19. kujon106

    Výběr auta

    Jinak k tomu povinnýmu - dá se sehnat daleko daleko výhodněji než to, co si tady vypsal. Já třeba platím na 87kW 1.6ku ročně 2700kč (limit 100/100)
    • 54
  20. kujon106

    Výběr auta

    Vzal bych 106 s 1.4kou. To auto s tim motorem \"jede\", což se o 306 se stejným motorem říci nedá.
    • 54
  21. A to já zájem mít nebudu, ještě bych byl nasranej když bych viděl kolik mi to při plnym knedlíku žere :D
    • 44
  22. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Tak to určitě nemá, to by u nás nezlegalizoval. Na 99% to bude 1.6 8V.
  23. kujon106

    Nove Auto

    Z tohohle výběru vzhledem k ceně - 407 a není co řešit.
  24. kujon106

    Koupe 106 1.5D

    Jo a ať slouží
    • 19
×
×
  • Vytvořit...