Zdravím všechny :-)
Chtěl bych se s Vámi podělit o mojí nově vznikající retro sbírku mobilní komunikace, resp. telefonků a případně si jí i díky místním členům trochu rozšířit
Sbírat jsem začal celkem nedávno ze vcelku nijak zvlášního popudu. Prostě se mi pár telefonků sešlo a jelikož už nějakej ten pátek mobilům fandim, tak sem si řekl proč ne.
Pár foteček nynějšího \"stavu\", který se den co den rozšiřuje :-) Obrázky jsou samozřejmě klikací - po kliku se zobrazí v plné velikosti.
Ze všech mobilů je funkčních cca 85%, což si myslim že na věk některých není vůbe špatné Jako největší perly bych určitě zvolil starýho Dancalla HP2711 a Siemense S10 s prvním \"barevným\" displayem. Kdyby někoho zajímaly technické detaily a vyfičury jednotlivých typů, tak v tomhle tématu můžeme směle diskutovat :-) Na příští týden mám, snad se to povede, přislíbenou kufříkovou Nokii 720, což bude asi největší bomba sbírky.:
Závěrem bych měl i tady na Peugeot Clubu prosbu - kdyby se u Vás našel nějaký takovýto, klidně i nefunkční, old telefonek, kterého byste chtěli vyhodit, nebo se ho jinak zbavit, měl bych zájem :-) Nemá to ale asi cenu posílat poštou, takže by bylo nejlepší kdybych to omezil pouze na oblast Vysočiny a Brna (kde se vyskytuji a kam můžu dojet). Zároveň také, při nějaké větší \"nabídce\" se nebráním směně za nějakou lahvinku, či něco obdobného.
Věřím že v pokecu tohle téma vadit nebude. Pakliže by vadilo, tak ho klidně smažu Díky.
[upravil dne 26.9.10 od kujon106]