Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Sedačky z GTI

    Chichí, tak se sháněním interiéru kůže-alcantara, jako mám v autě já, přeju pevné nervy a vytrvalost Osobně vím jen o třech 106kách v ČR, který tenhle interier mají.
    • 12
  2. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Tak jeslti tohle je velmi pěkná úpravička, tak já sem čínskej bůh srandy Tohle bych já osobně označil jako totál hegeš, alias kekel Ale samozřejmě dle vkusu každého soudruha Navíc cena toho auta je naproso mimo, z říše snů. Rok 98, 1.1 motor. - reál cena kolem 35k. Mínus tuzing = 25k. [upravil dne 30.9.10 od kujon106]
  3. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Ta černá vypadá jako když se do pěti minut rozpadne Ale kit nevypadá zas tak zle a tipuju že novej byl fakt za raketu
  4. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Super, ještě jednou moc díky
  5. kujon106

    osoba blízká-návrh

    Kdo čte D-F (a nejen ten), tak si o utahování šroubku, bodovém systému a dalších vyfičurách myslí své Mě v poslední době třeba hodně rozesmála snaha o ušetření vypnutím svícení na dálničních nájezdech, která se v konečném důsledku podle všeho prodražila ještě víc, než kdyby bylo rozsvíceno
    • 36
  6. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    lojza> Určitě ano, díky. Až najdeš, tak se ozvi a nějak doladíme detaily [upravil dne 28.9.10 od kujon106]
  7. kujon106

    nová peugeoťačka by zoby a zobinka

    Gratulace od pana kujona
    • 30
  8. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    SZ odeslána, díky ještě jednou
  9. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Andreww> To by bylo naprosto super! Díky už předem Ale platit poštu po tobě nemůžu chtít, tak bysme se mohli dohodnout tak, že bych ti poslal peníze za poštu na účet předem, co ty na to? Nevim kolik to může stát, 80kč - stovku? A nebo ti to můžu splatit na nějakym srazu v alkoholu Peťo> Super Pak to nějak taky vymyslíme s dopravou. Každop. zatim dík moc.
  10. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Peťo, oč jde? Ale jestli to je tak old, tak to beru všema deseti
  11. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Sbírka dostane zanedlouho další nečekanou perlu, řekl bych přímo bombu. Schválně kdo pozná o jaký mobil se jedná a v jakém filmu si zahrál
  12. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jo, pravda, teďka na to koukám 6J
  13. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jo a jinak - na tohle sem dneska náhodou narazil. A pak že nejde na širokej disk źká guma
  14. kujon106

    počuli ste o 208

    Vedle designem předku, nicméně když to někdo kupoval, tak proč neoprášit starý \"formy\" a za pár šprdlíků to bez nutnosti dalšího vývoje nevyrábět.
    • 22
  15. kujon106

    NEONové miminko vol 2.0

    To jsou věci Ode mě samozřejmě také velká gratualace
    • 54
  16. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Ta Motorola vypadá hodně dobře To by byla jedna z perel mojí sbírky, škoda že skončila pod kladivem. Jinak - včera sem oživil S10 a tak se můžete podívat, jak vypadal první \"barevný\" display v mobilních tel. na světě Je to tel. z let 97-98 a dokonce sem v menu našel i možnost vibračního vyzvánění. Telefon jinak 100% funguje, je v pěkném stavu a má vše originál - pouzdro, krabici, manuály. Mam z něj velkou radost
  17. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jo, bejvaj pryč celkem rychle Ale za 35 nevim no, buďto ten chlap nevěděl co prodává (potom nechápu proč si to kupoval), nebo s tim něco bylo.
  18. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    A nebo takto, to jich našlo dokonce 65 na prodej.
  19. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tady v čr jich nikdy moc nebylo. Jinde je situace lepší, třeba tohle, pa první kliknutí.
  20. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Bude to normálně 1.4 rallye. Na různejch trzích v tom byly celkem zmatky, takže tohle označení pro 1.4 není vcelku nic výjimečnýho. Příště to chce lépe vybírát. Slyšel sem několik něco o tom, že pár lidí na saxoclubu chtělo 16V a místo toho koupilo 1.6 8V, což absolutně nechápu, neb stačí na půl sekundy kouknout pod kapotu. Co se výměny motoru týče, tak to v cz nezlegalizuješ ani náhodou. Navíc to bude ještě daleko finančně náročnější než tohle prodat a koupit 1.6.
  21. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    godzila.01> Díky, už sem si přihodil
  22. Zdravím všechny :-) Chtěl bych se s Vámi podělit o mojí nově vznikající retro sbírku mobilní komunikace, resp. telefonků a případně si jí i díky místním členům trochu rozšířit Sbírat jsem začal celkem nedávno ze vcelku nijak zvlášního popudu. Prostě se mi pár telefonků sešlo a jelikož už nějakej ten pátek mobilům fandim, tak sem si řekl proč ne. Pár foteček nynějšího \"stavu\", který se den co den rozšiřuje :-) Obrázky jsou samozřejmě klikací - po kliku se zobrazí v plné velikosti. Ze všech mobilů je funkčních cca 85%, což si myslim že na věk některých není vůbe špatné Jako největší perly bych určitě zvolil starýho Dancalla HP2711 a Siemense S10 s prvním \"barevným\" displayem. Kdyby někoho zajímaly technické detaily a vyfičury jednotlivých typů, tak v tomhle tématu můžeme směle diskutovat :-) Na příští týden mám, snad se to povede, přislíbenou kufříkovou Nokii 720, což bude asi největší bomba sbírky.: Závěrem bych měl i tady na Peugeot Clubu prosbu - kdyby se u Vás našel nějaký takovýto, klidně i nefunkční, old telefonek, kterého byste chtěli vyhodit, nebo se ho jinak zbavit, měl bych zájem :-) Nemá to ale asi cenu posílat poštou, takže by bylo nejlepší kdybych to omezil pouze na oblast Vysočiny a Brna (kde se vyskytuji a kam můžu dojet). Zároveň také, při nějaké větší \"nabídce\" se nebráním směně za nějakou lahvinku, či něco obdobného. Věřím že v pokecu tohle téma vadit nebude. Pakliže by vadilo, tak ho klidně smažu Díky. [upravil dne 26.9.10 od kujon106]
  23. kujon106

    Krátké řazení

    Hledej na sxoclubu - shortshift. Je tam téma i aktuální téma s objednávkou.
  24. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak raptory mají 5,5J ráfek, jestli si dobře pamatuju, takže tam obuješ jak 185, tak i 165.
  25. Ou, škoda škoda... Jinak s tím eko výpalným se to dá přeci udělat tak, abys nic neplatil. Bylo tady o tom na klubu vlákno).
×
×
  • Vytvořit...