Jinak teda ještě - s tim argumentem že jak člověk jednou okusí velký auto -> do malýho se mu nechce - s tim nelze souhlasit. Já sem jezdil ve spoustě větších, či velkejch aut - passat, scorpio, mb cls 500, a4 avant, a6 avant, superB, atd. a vždycky jsem se do s16 rád vracel , čiliž tento argument není argument, ale čistě osobní pocit a vždycky mě pobaví, když to někdo vysloví