Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    aktuálně o všem

    jakoze 106 ? No samozřejmě, jinak to snad ani nejde
  2. kujon106

    aktuálně o všem

    Hoši, hoši, vidím že to nepůjde jinak a na nejbližšim sraze vám budu muset dát přednášku, která že auta jsou dobrá a která ne, áááno?
  3. kujon106

    aktuálně o všem

    Ale jo, já číst umím (doufám ) ale stejně nevidím žádný auto. Jen samýho fašouna, navíc půlka z nich je zaručeně v ropě= žádné auto. To je 100x lepší vaše zběsilá krabička. To je tak, když má někdo ze 406 zvrácenej smysl pro auta :D
  4. Pěkné pěkné slečno Jakto že se tam nevejdou, vždyť si poudala na sraze že chceš 15\", ne? Jakej tam je profil a šířka gumy?
  5. kujon106

    aktuálně o všem

    Mohl by si prosím nějaké auto uvést, já tam žádné nevidím. :aut Tak jo, speciálně pro 406kaře, kteří neumějí číst, přikládám pár obrázků :-) :D
  6. kujon106

    aktuálně o všem

    Sice mám jen benzíno mastodonta tak snad neva, že jsem se ozval, ale beztak všichni dříve či později dopadne tak, že se do tý vaší krabičky od sirek nevejdete. Tady už to došlo prvnímu a jistě ne poslednímu. Majitele známe, víme, ale proč potřebuje větší auto mi není úplně jasné :-) Musim si s nim promluvit
  7. kujon106

    aktuálně o všem

    Jinak teda ještě - s tim argumentem že jak člověk jednou okusí velký auto -> do malýho se mu nechce - s tim nelze souhlasit. Já sem jezdil ve spoustě větších, či velkejch aut - passat, scorpio, mb cls 500, a4 avant, a6 avant, superB, atd. a vždycky jsem se do s16 rád vracel , čiliž tento argument není argument, ale čistě osobní pocit a vždycky mě pobaví, když to někdo vysloví
  8. kujon106

    aktuálně o všem

    Ještě že jsem celej den ve škole dělal na diplomce, jinak bych se musel pousmát jak pán s dieselovym mastodonto_lenochodem provokuje s16ky :D
  9. kujon106

    nemate nekoho ve USA

    http://www.shipito.cz/
    • 9
  10. kujon106

    aktuálně o všem

    1/4 míle je přesně 402,25m :-)
  11. kujon106

    Kolik tu je uz GTI nebo S16?

    Já jí též pořád vlastním
  12. Já sem si teda taky mohl spz vybrat, ale zrovna tam ta pani měla takovou sérii, jak by řekl kámoš - \"bys blil\" :-)
  13. heh, značka parádní Akorát z toho laku umej ty mušky, ble
  14. kujon106

    nový lak

    Když si to sám obrousíš a připravíš, tak tipuju takovejch +-10-12kkč, jinak rozhodně víc
  15. Mno a co tak tuším, tak problémy by ti tam mohly dělat abs senzory, pokud v autě abs máš.
    • 7
  16. Teď teda nevím vůbec co jsi mi chtěl říct\':D No že náprava ze saxa na 106 padne jako prdel na hrnec, ale pokavaď máš vzadu bubny a nápravu máš ze 16V saxa, tak problém by ihmo mohl být právě v tomhle Jestli si už hned a začátku narážel na toto, tak pardon, ale otázka byla jestli náprava ze saxa padne na 106
    • 7
  17. Imho úplně to samé = kus za kus. Ale samozřejmě na s16. Když teďka máš vzadu bubny, tak jedinej možnej problém vidím v tomhle.
    • 7
  18. kujon106

    aktuálně o všem

    Protože bys byl asi i druhej den ještě malinko opit
  19. kujon106

    aktuálně o všem

    Se jendou zastavim na tu tvou party Seš vítán ale počítej s tim, že z toho tak \"lehce\" neodejdeš :D
  20. kujon106

    aktuálně o všem

    Aktuálně ze včerejší párty, to zas vypadalo.... :D
  21. kujon106

    asi som na stare kolena zosalel

    Ten náboj bych imho asi nelakoval , ale jinak pěkné
  22. To už asi nepude, neb sem ho právě rozstřelil :D
  23. Nárazník? Ty 4 šroubky ti dělaj problém, jo? heh, to jsou svině Btw - malej pokus
×
×
  • Vytvořit...