Aktuálně mě velmi pobavila jakási postarší paní dneska na parkovišti Byl sem něco zařizovat ve městě, no a když sem se vracel k autu, tak sem mimoděk vyslechnul rozhovor této paní a jejího manžela (asi). Ještě teda notno podotknout, že stáli přede mnou (podélnej parking) s krémovým B3 pašíkem. Pánovi se pežo evidentně líbil, okoukával ho docela dlouho, ale paní měla jasno Ani nemrkla brvou a vychrila ze sebe několik hlášek o tom, jak je moje autíčko malý, nepraktický, špinavý a zaprášený. Měl sem sto chutí jí povědět že kdyby toho svýho pašíka, od doby co ho pořídili, umyli, tak by v tomhle období možná to její \"zaprášení\" (normální lidi tomu říkají pyl), taky spozorovali Ale když sem to jejich auto viděl zblízka, tak sem to radši spolknul a jel pryč, protože vypadal že se každou chvíli rozpadne
[upravil dne 13.5.09 kujon106]