Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    vyměním 106 za 106

    Třeba já sem při těch delších trasách nucen, protože když by mi došel benzín, tak bych musel domů tlačit
    • 47
  2. kujon106

    vyměním 106 za 106

    Čéče k tý spotřebě - já jsem taky předtím měl 1.4 a je pravda že spotřeba byla nižší, ale zase né o tolik. Dálky (Chotěboř-Brno) vycházely zhruba něco pod 6l/100km a když jedu tu samou trasu s s16 rozumně okolo 100km/h, tak se dostanu někam na 7l/100km.
    • 47
  3. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak, tady jí máš :D
  4. kujon106

    aktuálně o všem

    Já ti sem hodim fotku, kterou sem fotil při tvym ojezdu, jo?
  5. kujon106

    palivovej filtr kde ho najdu

    Je za prahem na straně u řidiče v místěch mezi B sloupem a zadním kolem.
    • 12
  6. kujon106

    vyměním 106 za 106

    Můžu vědět proč se chceš zbavit 16V?
    • 47
  7. kujon106

    Motorový olej

    3,5l 10W40
  8. kujon106

    aktuálně o všem

    Člověk se někdy opravdu zasměje, resp. nad inteligencí některých lidí opravdu zůstává rozum stát No a Vojta nám, abych to vysvětlil, včera u nás v Chotěboři chtěl ukázat vytočenej zvuk jeho vysokootáčkovýho benzínu, ale pak zjistil že mu to někdo asi předělal na kadle_kadle Tak jel smutně dom :D
  9. kujon106

    aktuálně o všem

    Aktuálně mě velmi pobavila jakási postarší paní dneska na parkovišti Byl sem něco zařizovat ve městě, no a když sem se vracel k autu, tak sem mimoděk vyslechnul rozhovor této paní a jejího manžela (asi). Ještě teda notno podotknout, že stáli přede mnou (podélnej parking) s krémovým B3 pašíkem. Pánovi se pežo evidentně líbil, okoukával ho docela dlouho, ale paní měla jasno Ani nemrkla brvou a vychrila ze sebe několik hlášek o tom, jak je moje autíčko malý, nepraktický, špinavý a zaprášený. Měl sem sto chutí jí povědět že kdyby toho svýho pašíka, od doby co ho pořídili, umyli, tak by v tomhle období možná to její \"zaprášení\" (normální lidi tomu říkají pyl), taky spozorovali Ale když sem to jejich auto viděl zblízka, tak sem to radši spolknul a jel pryč, protože vypadal že se každou chvíli rozpadne [upravil dne 13.5.09 kujon106]
  10. kujon106

    aktuálně o všem

    Vypadá to moc hezky, chválim Akorát ten motor taky někdy vypucuj [upravil dne 12.5.09 kujon106]
  11. Ta první je nejlepší
  12. kujon106

    Sečení trávy v Brně

    teda km, uklik
    • 42
  13. kujon106

    Sečení trávy v Brně

    Ale byla to krásná chybka, to by se kolegové se strunovkou nasekali Koukal sem že třeba tohle má rozlohu 4km2
    • 42
  14. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak to bych mu asi řekl něco \"zajímavýho\"
  15. Hokus pokus
  16. kujon106

    aktuálně o všem

    No to nevim Pavlíku jestli ti to objednám, byls hodnej? :D
  17. Čus. Fotku nemám, tušim že sem jí ani nevyndával, jelikož tam byla nějakým záhadným způsobem uchycená Pouze sem vyndal konektor, napájel tam \"odbočku\" a zase zandal. Lokace tý jednotky - bylo to u řidičovy levý nohy, resp v místě jakoby před kolenem. Ale takhle je to pouze u 106. Co si tak pamatuju, tak některé 306 to měly pod plastem na B sloupku u spolujezdce, ale kde to má ta tvoje netuším - musel by ses poptat ve 306 sekci.
    • 39
  18. Tak teďka sem si dal oddech od diplomky a vyrazil na menší vejlet A p5i t7 p59le6itosti sem to i pěkně snížil. :D
  19. Kujon zije :potlesk:D:D Kujon píše diplomku a tak sem jen občas nakukuje
  20. RS fábku bych taky ještě možná skousnul, nicméně sem jí se 106 ujel a když sem v ní pak jel, tak se mě zdála taková nevim no ... žádnej požitek z jízdy, celkem i nedotáčivá... Ale bejt v ní legálně 1.8T, tak bych se jí asi vůbec nebránil
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    Řve na tebe rozhodčí vole :D
  22. A já se jí vůůůůůůůůbec nedivím:P 106tka je malinký autíčko a starat se o něj to je jen radost, ale ty vaše velký fára:roll I když znám většinu holek co maji 106 a jsou sni na prosto spokojeny vid Peto Já znám zase většinu kluků, co jsou s ní taky naprosto spokojeni :D
  23. kujon106

    aktuálně o všem

    Jojo Vojto, nenech se prosit a nějakou hoď do placu, místní něžnější osezenstvo po tom dozajista prahne :)
  24. kujon106

    aktuálně o všem

    KeiTynka> Díky Ale nevi která - ono to ty fotky rozhází podle rozlišení, takže u mě na 1024*768 to je ta z WTCC, jak stojim na tom stupínku Péťo> To je moje slavná zmrzlina za 310kč aneb zmrzlina na zákazu zastavení
  25. Díky A bohužel ne, leštim pouze a jen to svoje :-) Před časem jsem zkoušel umejt a naleštit naší fábku, ale po mytí jsem to vzdal - je to větší a hlavně mě to vůbec nebavilo. No a zejtra můžu leštit zas, včera sem totiž sesekal nějakýho pána v O2 RS (nejspíše tdi a to jsem vážně chtěl zkusit, zda-li a o jakej kus mu ujedu ), dneska nějakýho joudu v F-kový Astře 1.8 16V (to jsem nechtěl, ale po jeho předjetí ve městě ve cca 80-90kmh to nešlo jinak )a mam plnej přední nárazník mušek [upravil dne 10.5.09 kujon106]
×
×
  • Vytvořit...