Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Mě bylo řečeno, že si ten plnič musí sednout Takže já ho nechal tvrdnout tejden a až pak barva+lak
  2. kujon106

    aktuálně o všem

    Aktuálně sem zavítal do pokecu a našel velmi pěkné témátko s restaurováním gti. Je to sice 205, ale za podívání to určitě stojí
  3. Pěkná, akorát ten volant je blbě
  4. už se to blíží
    • 24
  5. Problém je ten, že Péťa mi kdysi povidal, že u peugeotu se tyto data archivují tuším jen 10let. Takže jestli máš auto staršího data výroby, tak se obávám že to nezjistíš...
    • 16
  6. Rozdíl je v parametrech a samozřejmě v brzdném účinku Jestli tam ale vnitřně chlazené původně nepatří, tak je tam nedostaneš.
    • 16
  7. Tak něco aktuálního ze dneška kua ale zlobí mě startování... Dneska pokaždý tak na 3 pokus.. (Zase to samé jako minulej rok)...
  8. Ty čirý skla nejsou problém. Zjednodušeně řečeno se ty stávající \"vybrousí\" do lesku.. nicméně pak se to světlo láme všelijak a svítí to na ..... už sem o tom taky přemejšlel, ale kůlivá tomuhle zavrhnul
  9. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak, tady slibované fotečky Videa dodám později
  10. kujon106

    aktuálně o všem

    s1600> Když ho nesundáš, tak ty plastíky zkurvíš. Zezadu držej na takovej caplíkách, který se musej pomačkat, jinak to vyndat nejde. Jinak teda tyde plasty sem nelakoval, ale myslim že by se to mělo nejdřív stříknout plastofixem a pak až lak.
  11. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak aktuálně jsem asi po prozatim největší párty Jestli to někdo natáčel, tak vám sem následně pastnu video, kterak u nás na piškotéce někdy v 1 ráno místní DJ uvádí \"pana Ing.\" mě na pódium a já tam následně pařim před 100 lidma na ten nejsprávnější song \"Plavci - Inženýrská\" :D :D
  12. kujon106

    aktuálně o všem

    Taky že byla muhehe No inu a musim se s váma podělit o jeden komentář spolužáka z našeho školního blogu, cituji:
  13. kujon106

    aktuálně o všem

    no a dneska do hospody zas
  14. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak fotky raději nechtějte vidět Já osobně vidim některý kreace ze včera prvně až na těch fotkách, heheheh Ale že jste to vy, tak tady malá ochutnávka :
  15. kujon106

    aktuálně o všem

    Díky díky tady ještě první Ing. fotečka [upravil dne 10.6.09 kujon106]
  16. kujon106

    aktuálně o všem

    Takže přátelé a kamarádi, ode dnešních 12:00 jsem pan Ing. Kujon!!!!!!!!!! jupíííííííííííííííí :DDDD
  17. Je to ta první baňka za svodama
    • 20
  18. kujon106

    aktuálně o všem

    jak se vám líbí? [upravil dne 9.6.09 kujon106]
  19. 16\" se 40 profilem bych na normální ježděníčko asi nechtěl, ale vejde se tam 45 (mám já) a je to normálka
  20. Já mam ngk iridium
    • 6
  21. No jo, vidiš, to mě nenapadlo. Hluboká omluva
    • 24
  22. Vojto, já tě moc rád uvidim, ale otázkou zůstává, jestli tě v tom dehto_dýmu vůbec uvidim :D
    • 24
  23. kuva, sedačky zupa! Stíháš to namontovat do saxosrazu, abych si v tom pohačal?
  24. kujon106

    demnotáž ovládání topení

    Ty spony jdou rozdělat naprosto v klidu, ale musíš za ně vzít zezadu - musíš tak prostrčit ruku a šťouchnout do nich. Jak lomcuješ s tim středem zepředu, tak hrozí akutní ulomení
    • 6
  25. 16!
×
×
  • Vytvořit...