Problém je ten, že Péťa mi kdysi povidal, že u peugeotu se tyto data archivují tuším jen 10let. Takže jestli máš auto staršího data výroby, tak se obávám že to nezjistíš...
Ty čirý skla nejsou problém. Zjednodušeně řečeno se ty stávající \"vybrousí\" do lesku.. nicméně pak se to světlo láme všelijak a svítí to na ..... už sem o tom taky přemejšlel, ale kůlivá tomuhle zavrhnul
s1600> Když ho nesundáš, tak ty plastíky zkurvíš. Zezadu držej na takovej caplíkách, který se musej pomačkat, jinak to vyndat nejde. Jinak teda tyde plasty sem nelakoval, ale myslim že by se to mělo nejdřív stříknout plastofixem a pak až lak.
Tak aktuálně jsem asi po prozatim největší párty Jestli to někdo natáčel, tak vám sem následně pastnu video, kterak u nás na piškotéce někdy v 1 ráno místní DJ uvádí \"pana Ing.\" mě na pódium a já tam následně pařim před 100 lidma na ten nejsprávnější song \"Plavci - Inženýrská\" :D :D
Tak fotky raději nechtějte vidět Já osobně vidim některý kreace ze včera prvně až na těch fotkách, heheheh Ale že jste to vy, tak tady malá ochutnávka :
Ty spony jdou rozdělat naprosto v klidu, ale musíš za ně vzít zezadu - musíš tak prostrčit ruku a šťouchnout do nich. Jak lomcuješ s tim středem zepředu, tak hrozí akutní ulomení