Je to pravda... Navíc - silný auto, v rukou někoho kdo přemejšlí mozkem, je daleko bezpečnější, než něco maloobjemovýhu, nevýkonýho. Jako příklad může posloužit předjíždění - s s16 je to brnkačka a absolutní pohoda. Kdežto když musim předjíždět s naší 47kW fóbií sdi, tak se na to radši vyse..ru, neboť mám pocit, že v ní hodit levej blinkr = šlápnout jednou nohou do hrobu