Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. To auto \"možná\" chtělo umejt a naleštit, před tou svatbou, ne? :D
  2. kujon106

    aktuálně o všem

    Chomutov má jednou takový vstupný? Teda jako neslyšel sem o srazu v Chomtumově prakticky nikdy a jestli má dvojnásobek vstupnýho než všude profláklá Mimoň, tak si myslim že tam budou organizátoři sami :D Jinak teda ve 4 lidech bych tam nejel, to by mi už škrtaly zadní kola o podběhy Nicméně teda nevim kolik stojí pronájem toho letiště na ty 2-3 dny, ale pakliže by tam dojelo stejně aut jako když sem tam byl já (11000), tak se to snad musí vyplatit (+ x peněz od stánkařů, atd.), čiliž to zdražování moc nechápu (když neberu v potaz rejžování a co největší zisk)...
  3. kujon106

    aktuálně o všem

    600 za plné auto se ti zdá moc a 1200 za osobu ne? [upravil dne 21.7.2009 jiri106xs] Třeba mě se to zdá dost. Musíš počítat s tim, že né každej bydlí blízko. Já to tam mám 150km. x2 = 300 a máme to nějakejch krásnejch 1200kč a to bych tam jen dojel a zaplatil vstup
  4. kujon106

    3.0HDi

    Některé diesely mají ale opravdu krásný zvuk
    • 32
  5. kujon106

    diagnostika p106

    Ani mně nešel, je to jen na starší pugy.
    • 33
  6. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak to máme ten samej problém Jinak teda obyvkle sem na srazech byl se 106 sám, takže když jste na šeb byli 2, tak to je docela úspěch Jinak teda já sem nedorazil, neb se mi do toho nahromadila kupa dalších akcí a navíc sem ani nestihnul termín příhlášek.. tak jindy
  7. Blbej ne, jen jinej
    • 67
  8. kujon106

    diagnostika p106

    http://205gti.org/?reloaded&action=garaz&subaction=diagnostika
    • 33
  9. Mě ty dvojbarevný kombinace taky nic neřikaj...
    • 67
  10. kujon106

    rucni brzda

    No včera sem pod to lehnul, ale když sem zjistil, že bych kvůli tomu dotažení musel sundat i vejfuk, kterej sem tam pracně ládoval, tak sem se na to vysral Ale včera mi shodou okolností prasknul a rachotí, takže ho budu na svařování muset sundat dozajista, čiliž pak dám echo co a jak
    • 12
  11. kujon106

    rucni brzda

    Včera a dneska sme to řešili po icq s Michalem a prý že stačí jen dotáhnout v místě ve středu vejfuku, pod izolací nad tim cumfrdlíkem, kterej drží vejfuk pomocí silentbloku. Tak se do toho asi dneska pustim.
    • 12
  12. kujon106

    rucni brzda

    Mě brzdí ručka asi stejně, nebo možná ještě kapku míň, jako když bych za jízdy brzdil podrážkama
    • 12
  13. Jezdil sem ve dvou starších modelech, jeden měl 2.5 tdi, druhej 1.9. Plavali na silnici oba, takže bych to nesváděl jen na 1.9ky Subjektivně mi přišlo, že ten 1.9 jede lépe než ten 2.5. Taky jsem četl různé diskuze na netu a ta 2.5 z toho nevycházela moc dobře, čiliž bych určitě vzal 1.9. Válec sem, válec tam u dieselu je to stejně buřt
  14. kujon106

    aktuálně o všem

    Čéče neber to špatně, ale jak tak koukám co s autem vyvádíš/jezdíš, atp., tak se nemohu ubránit dojmu, že by pro tvoje účely bylo daleko vhodnější rallye nebo s16, než-li roland garros, co..? [upravil dne 14.7.09 kujon106]
  15. Má to Pavliku ňáko žlutější jak ty, jakto?
  16. No vidiš ty vole, soráč, na to sem si vůbec nevzpomněl, pardon
  17. Komentář asi netřeba
  18. Závodníci se závodníkama Jinak teda Jirko, ty momo_corse jsou masaka
  19. Koukám žes to odstrojil poctivě
  20. kujon106

    aktuálně o všem

    Komicky možná, ale sesekalo by ho to kdykoliv
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    To by tak souhlasilo, podle toho co máš za výbavu.
  22. kujon106

    aktuálně o všem

    No tak paráda Já tam leju texaco havoline 5w40 a taktéž spokojenost
  23. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Je to pravda... Navíc - silný auto, v rukou někoho kdo přemejšlí mozkem, je daleko bezpečnější, než něco maloobjemovýhu, nevýkonýho. Jako příklad může posloužit předjíždění - s s16 je to brnkačka a absolutní pohoda. Kdežto když musim předjíždět s naší 47kW fóbií sdi, tak se na to radši vyse..ru, neboť mám pocit, že v ní hodit levej blinkr = šlápnout jednou nohou do hrobu
  24. Zmije v ruce prej To mě pobavilo :D
    • 20
  25. kujon106

    aktuálně o všem

    Těch svodů se neboj, jestli ti tam cáknul concord, tak to bude čoudit dlouho No a kryt svodů s dírou na trubku je u těhle malejch motorů pro odvod teplýho vzduchu do kabiny, myslim. Takže to tam bejt nemusí, ale v zimě to bude na hovno topit.
×
×
  • Vytvořit...