Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Tak tak. Když bych hledal auto s takovym poměrem jízdní vlastnosti/cena/spotřeba/výkon/vzhled/praktičnost, tak těžko najdeš něco lepšího
  2. Ha, tak už koukám že je to je ta od jakuba.. No tak ten ať mi nechodí na oči, když jí prodal
  3. Copaks teda pořídil za s16, pochlub se
  4. To bych přes to sklo neviděl :D
  5. kujon106

    106 1.4 8V - motor S16

    Brzdy bych určitě vyměnil, protože i ty originál v s16 jsou poddimenzovaný mno a jinak by to neměl bžt problém. Horší to ale je s papírama - když přehodíš 1.6 za 1.4, tak ti to nikde nezapíšou, čiliž no technická, no ježdění, no fun
  6. Tak, pan kujon má novou vyfikundaci made by přítelkyně
  7. Jo Peťo, to jsou ty akce ...
  8. kujon106

    rezonujici vyfuk

    Podle toho co to je za typ rezonace Jestli je to chyba, nebo vlastnost. Viděl bych to spíše na tu druhou variantu, pakliže je novej. Každopádně - těsnění ve spoji svody-střed si měnil? Jestli bylo něejaký pofidérní, tak to může rezonovat právě tam. Nebo ještě taky poslední spojka před koncovym tlumičem - dotáhnout pořádně. Jinak nevím. A nemáš to náhodou vejfuk s \"rezonátorem\"?
  9. To se nikdy nestalo :D
  10. ale ten fotopříběh s tim šampáněm je boží :D evidentně chutnalo
  11. Ty ne, ale já jo :D :D
  12. Petruš, kdyby mě to nicnedělání nějak kloudně uživilo, tak si piš že bych práci nechtěl vidět ani na obrázku
  13. To máš pravdu, to není no
  14. kujon106

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Budu se opakovat, ale někdo to třeba neviděl. Tak tohle sem já
  15. A ještě si teda dovolím jednu, opět vypečenou, kalební
  16. Na to je ještě čas
  17. Ňáko to tu umřelo Takže tady sem jí, kterak brutálně řežu zatáčku
  18. Tak jestli to nemá upravený na 4x4, tak bych ho chtěl vidět při rozjezdu
  19. kujon106

    Jsem tu nová

    Zdravím slečnu s 207
  20. kujon106

    aktuálně o všem

    Asi bych měl, co? Když mě tohle užívání života docela baví :D
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    No opravdu Mno a jinak teda ještě - tohle byla ukrutná páteční párty a v sobotu přišly na řadu pivní slavnosti. A ty byly ještě ukrutnější. Ještě že v neděli se nic nedělo
  22. kujon106

    aktuálně o všem

    Já za ty slečny nemůžu, přišly samy :D No a kluk za mnou mi, podle svých vlasních slov, chtěl uhryznout ucho. A to bylo prosím něco kolem půl 10
  23. kujon106

    aktuálně o všem

    Tak aktuálně, kdyby to někoho zajímalo , se nám chlastací partička rozrůstá a rozrůstá, mno a pak ty párty stojej za to (ciz. včera)
  24. kujon106

    aktuálně o všem

    Existuje ale zkušenosti bohužel. Nicméně kdybych ty brzdový kolotoče a destičky kupoval až teďka, tak je určitě předtim nechám zmrazit
  25. Hehe, moc pěknej se divim že plato neruplo
×
×
  • Vytvořit...