Brzdy bych určitě vyměnil, protože i ty originál v s16 jsou poddimenzovaný mno a jinak by to neměl bžt problém. Horší to ale je s papírama - když přehodíš 1.6 za 1.4, tak ti to nikde nezapíšou, čiliž no technická, no ježdění, no fun
Podle toho co to je za typ rezonace Jestli je to chyba, nebo vlastnost. Viděl bych to spíše na tu druhou variantu, pakliže je novej.
Každopádně - těsnění ve spoji svody-střed si měnil? Jestli bylo něejaký pofidérní, tak to může rezonovat právě tam. Nebo ještě taky poslední spojka před koncovym tlumičem - dotáhnout pořádně. Jinak nevím. A nemáš to náhodou vejfuk s \"rezonátorem\"?
No opravdu Mno a jinak teda ještě - tohle byla ukrutná páteční párty a v sobotu přišly na řadu pivní slavnosti. A ty byly ještě ukrutnější. Ještě že v neděli se nic nedělo