Já sem si taky řikal - obličejoknížka, pche, na co... No a pak sem změnil názor. Minimálně je to vcelku dosti powerfull komunikační prostředek Takže mam holky uploadovat víc \"nahatejch\" fotek, jo? No uvidíme co na to řekne přítelkyně
Jinak teda kdyby to někoho zajímalo, tak to místo focení (auta i myče bjůkenena) je hýr:
http://www.adrex.cz/lokality-potapeni-v-ceske-republice/borek-u-golcova-jenikova.html
Lokalita fakt úžasná, voda nádherně průzračná, nikde nikdo... Paráda
[upravil dne 2.9.09 kujon106]