Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Kdybyste kluci fakt chtěli, tak ten výlet na letiště sme odložili na příští tejden (neděle) odpo až navečer. Bude to taková menší akce, ale jak tak koukám na ty Vaše bydliště, tak to máte fakt z ruky. Každopádně je to tady. [upravil dne 6.9.09 kujon106]
  2. Někde v pokecu je téma, aka návod, věnované(ý) tomu, jak na forum vkládat fotky Pročti a budeš vědět jak na to. http://www.peugeot-club.com/topic/16139-avatar-a-obrazek-v-podpisu--kocur-v-pracced/ Každopádně ale ty máš tu merglosovu bejvalou žlutou 1.4, ne? Tu tady stejně každej zná
  3. kujon106

    aktuálně o všem

    Jo a cože sem to řikal, rwd a bi-turbo? To sem Vás kapku tahal na nudli :D
  4. kujon106

    aktuálně o všem

    Jo, tak to myslíš střed K tý kubově gti jen - chichi :D [upravil dne 6.9.09 kujon106]
  5. kujon106

    Další 106 GTI

    Kde to má zpátečkový světlo? Integrovaný ve světlech, asi jako každá 106 Jinak vole dle fotek paráda, však sme o tom mluvili po telefonu. Tak jen čekám datum kdy se scuknem, musim to vidět na živo
  6. kujon106

    aktuálně o všem

    Jen taková offtopic fotka z jedný arabáš garage :-) Arabáši jich mají plný garage a člověk se diví kde je těm s16 konec :D
  7. kujon106

    aktuálně o všem

    Koncovej tlumič? To bych bejt tebou nesundával Nemyslíš spíš střed?
  8. Takový ty hřídele z převodovky ke kolům se jmenují poloosy :-) Jinak co se \"cpaní\" peněz do auta týče, tak znáš to - když ho miluješ...
    • 60
  9. Nevim no, tadyten se vůbec nechytal. I když jak řikám, blbě odstartoval. Někdy dáme sprinta Zrovna teďka v neděli se chystáme na letiště, ale je to spíš taková menší akce a jak tak koukám, tak bys to měl celkem z ruky.
  10. Ságo bylo 1.6 8V, takže to sme nechali v prachu hned po startu Ono navíc blbě odstartovalo, takže to bylo víceméně jen audi vs. pežo [upravil dne 4.9.09 kujon106]
  11. A to jsem měl ještě otevřený obě zadní okýnka a jeli sme ve dvou
  12. Jedna vzpomínka na saxosraz v Pávově A jedna pro Ríšovo audi a4 1.8t nemilá vzpomínka na sprint
  13. Dobře holky, řekly jste si o to, jdu je zvážit :)
  14. Z těch holek se mi líbila jen ta co drží ten deštník, tam sem i chvilku váhal jestli, zda-li z ní nevyloudit číslo Kejtý> Těch by byly tuny, jen se neboj
  15. Njn, holky se mnou dělají divy
  16. Už jsme to Vendulko řešili někde na minulý stránce, bohužel sem na něj úplně zapomněl... Takže příště Mno a co se nějaký kulantní fotky týče, tak to není vůbec pravda, já mam normálních fotek spousty
  17. kujon106

    aktuálně o všem

    Neřikám nic, jen malá nápověda - rwd, bi-turbo
  18. kujon106

    aktuálně o všem

    A já vim co hledá za vůz, resp. co teďka našel a nepovim a nepovim Ale jestli to vyjde, tak se z toho všichni..... tak uvidíme :-) [upravil dne 3.9.09 kujon106]
  19. Péťo> Tak to já bohužel všechny kamarády vídat face_to_face nemůžu, takže se tohle jeví jako velmi povedená \"alternativa\" Ale dobrá tedy, budu tady tebe speciálně bombadrovat svejma fotkama :D
  20. kujon106

    aktuálně o všem

    Nemáš bony? Btw, světla o 100% lepší než ty .... předchozí bomboniéry
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    Já si myslim, že bys Kejtý nejednoho chlapa do takový ložnice nalákala :D
  22. Já sem si taky řikal - obličejoknížka, pche, na co... No a pak sem změnil názor. Minimálně je to vcelku dosti powerfull komunikační prostředek Takže mam holky uploadovat víc \"nahatejch\" fotek, jo? No uvidíme co na to řekne přítelkyně Jinak teda kdyby to někoho zajímalo, tak to místo focení (auta i myče bjůkenena) je hýr: http://www.adrex.cz/lokality-potapeni-v-ceske-republice/borek-u-golcova-jenikova.html Lokalita fakt úžasná, voda nádherně průzračná, nikde nikdo... Paráda [upravil dne 2.9.09 kujon106]
  23. Do hodně ciltivýho místa? Tak to jedině že by se mi zakous do auta To bych ho pak taky asi zakous
  24. Jo a Péťo, kdybys měla profil na obličejoknížce, tak bys mohla vidět další moje (naše) sveřepé fotokreace
  25. Taky si myslim že sem si tam docela podobnej Jinak teda holky, kamže mě to měl kousknout ten žralokopes?
×
×
  • Vytvořit...