Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Coupe 406 by kukikuk =o)

    Mně se to celkově nelíbí, ale hlavní je že se to líbí tobě
    • 67
  2. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Vážení a milí Dneska mi psal nějakej chlápek, následující (zestručněno) : \"Vlastním lehce bourany pug 106 1.6 16V (pravou stranou bouráno do obrubníku), nemam peníze na opravu, prodám spíše na náhradní díly. Foto v nynější fázi není, karoserie ale komplet opravena, nový lak. Ramena, kola, vana, čerpadlo, KO.Auto stojí v Přibyslavi. V případě zájmu dejte vědět na 608/102356.\" Takže, kdyby někdo sháněl něco takovýho, tak se na to můžete informovat Info máte ode mě a když to bude dobrej kup, tak mam u vás pifko
  3. kujon106

    Další 106 GTI

    Člověk tady chvilku není a on hned rozjíždí takový \"alotrie\" ) Krystaly bomba, taky na ně už notnou chvíli pokukuju... Ta kosmetika mi přijde vcelku dosti drahá. Výsledky jsou paráda, o tom žádná, ale nevím jestli se to na relativně obyč auto (né žádnou leštěnku z TC) vyplatí v porovnání s klasickou želvou za pár šprdlíků. Ale jako když ho (auto) miluješ, tak není co řešit, to já znám
  4. Když bych jel, tak bych jí asi vzal s sebou Zatim to ale u mě vypadá že to na 90% nedopadne - nestihnul sem v pátek pojišťovnu, takže nový sklo bude nejdřív teďka na konci tejdne a navíc to auto už vůbec nestartuje nevim co s tim. Takže si asi chvilku pobude v servisu.
  5. kujon106

    Pomoc u dveří

    Do těch dveří normálně udělej ďuru a pak to zalep. A co se křádla týče, tak drží na 4 šroubech zevnitř. 2 jakoby nad zadnim 3. brzdovym světlem a 2 v rozích.
    • 14
  6. Mně se to teda moc nelíbí, ale dle vkusu každého soudruha
  7. Reseal se to nejmenuje Psal sem tehdá v tom tvym vlákně jestli si to nějak resealnul a tim sem myslel \"přetěsnil\" To těsnění se jmenuje Gasket Seal
  8. kujon106

    aktuálně o všem

    Moje měly při koupi cca 45tis., ale taky sem je radši udělal. Nikdy nevíš
  9. To je supr cena. Teda resp. záleží na tom co to je za olej. Já platil za 5W40 Texaco havoline + filtr + práci 1500kč.
  10. Já nic neslibuju, ale vynasnažim se
  11. kujon106

    Kontrolka airbagu

    Nevystřelila ti pyropatrona u pásu?
    • 13
  12. kujon106

    Další 106 GTI

    Je to moc pěkný chlape, já to řikám furt, 16\" jsou 16\"
  13. kujon106

    aktuálně o všem

    A to já se s nima zase hádat budu, co je moc to je moc
  14. kujon106

    aktuálně o všem

    Na carfoliu se uvádí, že 328i e36 má 0-100 za 6.9s, 192bhp, 136 bhp/ton a 280Nm. http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=15268 Standing ¼mile 15.00 s Tož zrychlení dobrý, ale na tý čtvrtmíli to nějak vázne
  15. kujon106

    Zatuhává ručka

    Vyměnil bych pakny v zadních bubnech ;]
  16. A to dole to je ic? To je teda pěkný prdítko
  17. Mno jestli ale dobře čtu, tak těch 30-40ps₊ je u toho 8ventilovýho modelu.
  18. Finančně by byl určitě výhodnější kompresor než turbo, nicméně i tak... Chtěl bych vidět někoho jak vysype 62000kč za stage 1 kit Nehledě na další problémy - vejfuk, atd.
  19. K těm mlhám - Kuba teďka přišel na to, že tam bez problému pasujou mlhy ze 306ky, který jsou v porovnání s těma 10žkovejma za pakatel. Nejsou sice čirý, ale na to sere pes
  20. kujon106

    Pocket dyno

    Já mám nk6300 iphone je pěkná hračka, ale já od telefonu očekávám volání, sms a semtam nějakou momentku z hospody, takže víš jak )
    • 17
  21. Hi
    • 23
  22. Včera jsem si hrál s vcelku dosti zajímavou věcičkou kdyby někdo nevěděl oč se jedná, odkazuji sem: http://www.pocketdyno.com/ Jedná se o soft do iphone, kterej díky vestavěnýmu náklonnýmu čidlu a na záákladě zadanejch údajů o autě měří jeho výkon, zrychlení, etc. Něco jako taková softwarová \"brzda\" Včera mi to nedalo a udělal sem si s peugeotkem malej run Ukázalo se že se jedná o vcelku přesnou záležitost (co se hp týče). Když jsme jeli ve dvou, tak to ukazovalo okolo 104, 106hp (nastavena váha pouze s jednou osobou), kdežto když sem jel sám, tak to házelo (115, 124 a 126hp). Co mne naopak nepřesvědčilo bylo zrychlení. Pod 9s. jsem se dle toho softu nedostal. Těžko říci jak moc je to relevantní, nicméně to se mi moc přesné nezdá. Ale i tak celkem usefull gadget Přikládám data, mrkněte na to
    • 17
  23. kujon106

    Další 106 GTI

    Pěkný pěkný chlape Sem na to zvědav, jak to bude vyzerat 16\" je 16\" :-) Co se těch pneu týče, tak já na těch 14\" měl vepředu Barumky a vzadu nějaký Platin, tušim. Ani jedny nicmoc, sice neubejvaly, ale celkem dosti jednoduše se nechaly urvat v zatáčce. Na ty 16\" jsem kupoval Hankooky (z těch levnějších dle testů nej) a sem s nima spokojenej. Teďka sem koukal že nový vycházejí na 1637kč/1 gumu.
  24. Tak já bohužel taky nejedu. Drahá polovička mi dneska připomněla že na 3.10. máme lístky na jejich absolvenstskej ples ze střední :-/
  25. Já dorazim na 75%... Stoprocentně to budu vědět až tak den předem :-/
×
×
  • Vytvořit...