Vážení a milí Dneska mi psal nějakej chlápek, následující (zestručněno) :
\"Vlastním lehce bourany pug 106 1.6 16V (pravou stranou bouráno do obrubníku), nemam peníze na opravu, prodám spíše na náhradní díly. Foto v nynější fázi není, karoserie ale komplet opravena, nový lak. Ramena, kola, vana, čerpadlo, KO.Auto stojí v Přibyslavi. V případě zájmu dejte vědět na 608/102356.\"
Takže, kdyby někdo sháněl něco takovýho, tak se na to můžete informovat Info máte ode mě a když to bude dobrej kup, tak mam u vás pifko