zdravim,mám problém, vlastnim fiat ulysse 03,2.0 nafta,107ps,po zásahu \"automechanika\" se mu nechce nastartovat a spotřeba o cca 2l vyšší,po delšim stání cca vic jak 1hod se motor musí íckrát převalit,dřív startoval hned,rána sou horší,žhavení sem zavrh,bud padá nafta nebo to saje vzduch,pán prý vyndaval střiky(nevim proč,byla prasklá hadice od turba)nevíte kde se stala chyba?Díky