Ano pokud necemu nerozumim zeptem se TECH KTERI ROZUMI a KTERI CHTEJI POMOC CI PORADIT
pokud vim jak ho vyndat rad poradim,pomuzu nebudu se urcite smat.
Nebudeme resit nic. Muj kamard co vlastni pneuservis mile rad pomuze Jelikoz tady se od urcitych lidi rikam jen od urcitych lidi pomoci nedockam. Jen to ze to tam nepujde,STK,policajti a ja nevim co vseechno. MYsto toho takovejhch reci stacilo jen rict udelej to tak a tak a zmer nic vis. mile rad ti pomuzu.
Milion lidi jezdi s podlozkama jen ja proste nemuzu protoze to neni legalni TO ze to neni legalni me ale VUBEC NEZAJIMA TOJE TO POSLEDNI CO BYCH RESIL!
KOLA CHU TAM MET TALK TAM BUDOU ZDA budou s podlozkama takovima nebo takovima to uz bohuzel nechejte name
Chtel jsem jenom poradit a pomoci jsem se dockal jen od urcitych lidi a tem dekuji. Kteri chapu kdyz kola tam chci tak koupim hold podlozky svet se asi nezbori a kola tam jsou