Přejít na obsah

lud3k

Uživatel
  • Počet příspěvků

    901
  • Registrace

Vše od uživatele lud3k

  1. lud3k

    SPOTREBA

    nooo to ja vim jak zmerit cca spotrebu. jde my o to zda vtom nemuze byt nejaka chyba stou rucickou ukazatelu paliva. Rikam stojim nafta stoupa,rozjedu se nafta padne. Kolikrat jsem cetl pada nafta tak zda v tom neni neco podobneho? nebo to siceny pri pridani plynu jako kdyby neco sycelo ale hodne jde to hodne do kabiny ale pouze jakmile pridam plyn,na volnobech auo se krasne hova vsechno ale jakmile pridam plyn:( je dobra volba stou vahou vzduchu ji vycistit cisticem na brzdy?
  2. lud3k

    SPOTREBA

    tak jezdim pouze 20km tam a 20zpet. Znamej me radil at vahu vyndam vystrikam sprejem na Brzdy a necham vyschnout ze to nachvili pomaha. Bohuzel nemam palubni pocitac tak nevim jak to mam jinak spocitat. Jelikoz jezdim pouze jeden tyden v mesici tak si natankuju tolik kolik projedu a to cini 600 ale rikam jezdim 110-120km/h a nezda se mi spotreba nejak extra:D Je normalni aby kdyz stojim nafta soupa jakmile se rozjedu spotreba padne. Co znamena pojem pada nafta?
  3. Caute. Chtel jsem se zeptat Vlastnim peugeot 406 2.0 hdi new model 66kw a docela velka spotreba. Pc nic neukazal pouze nejaky spatny hodnoty vahy vzduchu. Jediny co seme zda tak pri pridani plynu je slyset svisteni jako kdyby neco uchazelo jakmile uberu plyn hned to prejde a najakykoliv kvalt. Na volnobech je tichy zadny haprovani nic.... vsichni pisi ze spotreba okolo 5-5.5l:D nevim teda Ja jezdim kazdej den 20km do prace po dalnici cca 110-120km/h a vzdy jsem natankoval za 600 na tyden ted je utery a uz tam skoro nic nebude. Na volnobech nafta stoupa jakmile se rozjedu tak ukazatel padne... Jeto normalni? popr co by bylo potreba udelat:( dekuju
  4. lud3k

    Podlozky

    ja mam prave et 40 a bylo me receno ze spatny,ze policajti a stk atd.. MAte nekdo fotografii kde jsou podlozky na Peugeotovi
    • 27
  5. lud3k

    alu kola

    Takze alu vyreseno i podlozky a i vymezovaci krouzky....Stredov dira 70,1
  6. lud3k

    Podlozky

    aha dekuji no ja mam zakoupene kola s et 40 a bylo me receno at ty kola prodam skrz podlozky ze musim koupit tak jsem se chtel jen ujistit pozeptat zda je to tak neco hrozneho nebo nee. vidim ze na podlozkach nic hrozneho neni
    • 27
  7. lud3k

    Podlozky

    zda to nejak vadi,nici se napravy,a jak to vipada s podlozkama atd Nejaky potrebny info k podlozkam vseobecne
    • 27
  8. lud3k

    Podlozky

    Mam et40 potreboval bych tak et 20 tudiz tech 20mm Mam to na peugeota 406 tam je prej et 15
    • 27
  9. lud3k

    Podlozky

    Prosim Vas mate nekdo na PEUGEOT new model podlozky? MAm zakoupene kola s ET40 a potrebuji podlozky chtel bych se zeptat co a jak. Dekuji za radu
    • 27
  10. lud3k

    alu kola

    Me ale vubec nevadi ze budu muset koupit nejaky krouzky a nejaky podlozky.... Lepsi kdyz kolo aspon trochu kopiruje ten lem a nee kdyz je zapadli takze tak i tak bych ty podlozk koupil protoze seme opravdu nelibi kdyz je kolol nekde zapdali.... pokud muzu Poprosit o zaslani tech kol? Rad bych se podival.... Protoze prece neni nic spatnyho natom ze vyroce kol dava veci diru at uz si kola muzeme dat na dany vuz ktery potrebujem Nevidim vtom az takovej problem
  11. lud3k

    alu kola

    nee nic neotacim jen jsem chtel poradit nee odrazovat. Mnozi tady jezdi s podlozkama a snad horsi je podlozky na zmenu roztece nee nez tady cca 20mm nedelam stoho zadyn extrem snad. ja co jsem potreboval bylo jen jak vybndat vymezouvaci krouzek s kola
  12. lud3k

    alu kola

    Ano pokud necemu nerozumim zeptem se TECH KTERI ROZUMI a KTERI CHTEJI POMOC CI PORADIT pokud vim jak ho vyndat rad poradim,pomuzu nebudu se urcite smat. Nebudeme resit nic. Muj kamard co vlastni pneuservis mile rad pomuze Jelikoz tady se od urcitych lidi rikam jen od urcitych lidi pomoci nedockam. Jen to ze to tam nepujde,STK,policajti a ja nevim co vseechno. MYsto toho takovejhch reci stacilo jen rict udelej to tak a tak a zmer nic vis. mile rad ti pomuzu. Milion lidi jezdi s podlozkama jen ja proste nemuzu protoze to neni legalni TO ze to neni legalni me ale VUBEC NEZAJIMA TOJE TO POSLEDNI CO BYCH RESIL! KOLA CHU TAM MET TALK TAM BUDOU ZDA budou s podlozkama takovima nebo takovima to uz bohuzel nechejte name Chtel jsem jenom poradit a pomoci jsem se dockal jen od urcitych lidi a tem dekuji. Kteri chapu kdyz kola tam chci tak koupim hold podlozky svet se asi nezbori a kola tam jsou
  13. lud3k

    alu kola

    ale urcite tim pravitkem to neni ono tim padem verim ze na te strance urcite vyberu muj rozmer. Jak nato dojdu jak vyndat ten krouzek urcite to zmerim lip koblih69 : omlouvam se ze nejsem vseumel nebo ze netravim deno dene v knihovne a nevim jak krouzek vyndat urcite bych ocenil radu nee posmech!
  14. lud3k

    alu kola

    Bohuzel to merim pouze pravitkem:( jelikoz supleru tam nedostanu ale nateto strance http://www.elektrony.cz/cs/prislusenstvi/krouzky-stredici/stredici-krouzky/produkt maji ruzne prumery stredicich krouzku tudiz nemam strach o to ze bych nesehnal jak jiz kolega psal Tomajda_406: stred je nejakych 7,8 i min jen pravitkem a stim krouzkem nejde az tak presne zmerit:( nevim jak ho mam vyndat:(
  15. lud3k

    alu kola

    Omlouvam se budu urcite za blbce ale ten krouzek nejde snad vyndat:D drzi tam docela podctive nechtel jsem stim nejak toto. ale cca priblizne ma bez krouzku samotna dira nejakych 8cm je to mozny? jeden uzivatel tady me tvrdil ze i stim krouzkem to tam nedam Mozna to merim spatne se omlouvam. SZ zadna:(
  16. lud3k

    alu kola

    Nebo jde nejakym zahdanym zpusobem nasadit kola i bez tech podlozek? Podlozky me NEVADI!
  17. lud3k

    alu kola

    takze bych se chtel zeptat znovu BUDU RAD ZA JAKOUKOLIV ROZUMNOU ODPOVED A NE VE STYLU PRODEJTO?STK?POLICAJTI ATD mam zakoupene kola zn AEZ r 17 et 40 ve vnitr je vsazen krouzek s rozmerem na Ford koupim krouzek na peugeot 65mm vyndam vsadim svuj 65mm jelikoz je et 40 plus dam podlozky 20mm dostanu se na nejakych et 20 coz by mohlo byt o.k Pak muzu bez problemu nasadit kola? Jde tady jen o krouzek a podlozky ?
  18. lud3k

    alu kola

    a stredovou diru jsme meril ze zadu a ze predu ma uplne jiny rozmer
  19. lud3k

    alu kola

    uvidime vsechno se da udelat spis nechat udelat. Omlouvam se ze jsem to meril spatne ale bohuzel supleru tam nedostanu
  20. lud3k

    alu kola

    a kdyz uz se neco stane tak to bude ciste muj problme nemusim se z nicim tady chlubyt. Rikam chtel jsem ciste a jen a jen poradit s podlozkama jakou tloustku atd. ted uz to vim 20mm
  21. lud3k

    alu kola

    zda si mam nebo nemam co kompenzovat to uz nechte na me. Jen sem se chtel zeptat kdyz jses ptal na stredovou diru neco nasel a kdo mel teda pravdu? Kdyz neco kritizuju tka nejprve ctu co a jak kde je napsany. mam toho dost ale zadny extrem upravi ale pro tebe jsou asi uz extrem i podlozky a kola o 2palce veci pro me nee. Upravy jsou jen renovace laku,plus chip nic jinyho neplanuj.
  22. lud3k

    alu kola

    http://www.elektrony.cz/cs/prislusenstvi/krouzky-stredici/stredici-krouzky/produkt
  23. lud3k

    alu kola

    AEZ icon r 17
  24. lud3k

    alu kola

    kola maji moji roztec ! ktera tam ma byt maji pouze et 40 a vymezovaci krouzek na forda neni problme koupit na peugeot
  25. lud3k

    alu kola

    tyto body jsou uz name jak toto popr udelam nebo neudelam. Mel jsem jiz Dve komplet udelany auta nikdy jsem takovej problem nemel tudiz takovej problem ani ted resit nebudu az nastane bude pozde ale momentalne ho resit ani rozebirat nebudu. Zalozil jsem toto thema jen proto protoze jsem se chtel zeptat zd je tam dostanu popr s jakou tloustkou podlozek a nebo jak stim nalozit co v jakem rozmeru koupit A ne resit zda to bude legalne zapsany,ze stk,policie a nebo nevim co. Kamarad ma 206 a ma nanich 8*17 jen s eotoci kazdej a neee ze hend po nem a nevim co vsechno
×
×
  • Vytvořit...