tak a este jeden asi blby dotaz.... dnes bolo vonku asi 15 st sadol som do auta, ze vyskusam ako klima funguje, zapnem ju a....... nic. Podotknem ze mam automaticku. Tak som sa siel previezt vosiel som do podzemnych garazi a zrazu sa v pohode rozbehla. Pri akej teplote ju automat zopne? A v zime ju nepouzijem? Ale niekde som cital ze klimu je potrebne pustit aspon raz mesacne. Tak ako to je?