Aj ja mám jednozonovu klimu a motorčeky sú zo strany vodiča a to iste som zistil aj ja čo opisuje radimrepka. Ak mu ide manuálne otačať spodna klapka, je ulomená hriadelka pri motorčeku. Potvrdíš si to tak, že daš dolu spodný motorček od strany vodiča a buď tam hriadelka nebude, alebo sa ti bude dať zatlačiť do vnútra.
PS: Ja idem zajtra do servisu v PD ako mi poradil cvrlo, som objednaný na 8:00 , chcel som to riešiť sám, no každý mi radil daj to do servisu
Potom dám vedieť ako som dopadol