Přejít na obsah

Palldo77

Uživatel
  • Počet příspěvků

    135
  • Registrace

Vše od uživatele Palldo77

  1. U mňa tiež spokojnosť, keby bol kufor priorita pri kúpe. Kúpim si Partner a nie 407sw.
  2. Palldo77

    divné cvakání

    Nebudeš mať len niečo uvolnené(svorka uchytenia kábla) a to cvaka o seba? Zhoď tapacír a pozri. Keby ti cvakalo rele by ti to asi palubak vyhodil.
    • 9
  3. Ja som tu fóliu pomaličky stiahol (či odlepil) a dal som tam karbonovu foliu. Efek aj účel to splnilo. Vyšlo ma to určite lacnejšie a kedykolvek to môžem vymeniť. Tvar som dal podobný ako ta folia čo tam bola.
    • 24
  4. Palldo77

    Nefunkční topení

    Viem, že teraz mi to nepomôže a práve preto to neriešim. Všetko mi funguje ako má, tak v globale spokojnosť. Aj keď mi prišlo divne, keď som si doniesol veci TOTO mi vymeňte a oni mi vymenili len tu zlomenu....
  5. Palldo77

    Nefunkční topení

    Peugeot v PD neodpoučam, síce dodržia na čom sa dohodneš (cena) no, vymenili mi len jednu klapku a to mi oznámili až keď som začal okolo robiť vetor. Vraj štandardne vymieňajú pri jednozónovej klime len tu modru - hnacu. Aj napriek tomu, že som si doniesol obe s tesnením.
  6. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ja som mal zlomenu klapku tu spodnu čo reguluje kurenie, keď že mám jednozónovú klimu tak som ich otvoril z druhej strany od spolujazdca. Potom som reguloval teplotu v aute smerom fúkania a intenzitou.
  7. Palldo77

    Nefunkční topení

    Po malom zádrheli, vymenené a všetko vyzerá OK. Dohodnutu sumu dodržali . No, zatial spokojnosť . cvrlo, jedno veľké ĎAKUJEM.
  8. Palldo77

    Nefunkční topení

    Aj ja mám jednozonovu klimu a motorčeky sú zo strany vodiča a to iste som zistil aj ja čo opisuje radimrepka. Ak mu ide manuálne otačať spodna klapka, je ulomená hriadelka pri motorčeku. Potvrdíš si to tak, že daš dolu spodný motorček od strany vodiča a buď tam hriadelka nebude, alebo sa ti bude dať zatlačiť do vnútra. PS: Ja idem zajtra do servisu v PD ako mi poradil cvrlo, som objednaný na 8:00 , chcel som to riešiť sám, no každý mi radil daj to do servisu Potom dám vedieť ako som dopadol
  9. Palldo77

    osvetlenie pedalov

    No páni, máte to naozaj pekne poriešené.
  10. Palldo77

    Tahokov-upevnenie

    Judes, fakt parada. Normalne som bol dnes kúpiť aj ja a popriešim to.
  11. Palldo77

    Nefunkční topení

    Tak určite sú ešte aj poctivý mechanici čo im je práca koníčkom
  12. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ja to budem označovať aj kôli tomu, aby som na niektorý aj nezabudol :myslim
  13. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ale dal by sisi to dokopy. Len to chce si to pooznačovať káble s lepačkami(najlepšie kriklavou ružovou) a očíslovať. Nejake to foto, návody a toby bolo, aby nebolo.
  14. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ahojte No už mam klapky doma a ak bude lepšie počasie tak sa do toho pustím PS: to čo tu píše jozanek5, je jeden z dôvodov prečo to radšej chcem robiť sám. Určite mu menili len tu pokazenu klapku a tožvie či mu ich aj premazali???
  15. Palldo77

    Turbo

    Máš pravdu, iba by som dodal. Nieje diagnostika ako diagnostika. Ten chlanisko má aj origo peugeoťácku no na tej mi to netestoval. Vraj nieje až tak premakaná. Nechcem aby to vyznelo akože mu chcem robiť reklamnú kampaň, no ja som bol nadmieru spokojný. Už som stretol nejkých mechanikov, no tento naozaj aj vedel o čom rozprával a hlavne za normalnu cenu.
  16. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ďakujem a určite potom dám vedieť
  17. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ďakujem za varovania Nemal som problem demontovať skrinku, len som potreboval nejaký plánik aby som niečo neodtrhol. Nechcem robiť zo seba supermana, ale demontaž skrinky a nasledne aj montáž mi zabrala cca 40minut po tom čo mi poslal cvrlo nejake obrázky. Neviem čo ti robili mechanici v peugeote, ale ja klimu neplánujem odpájat. Iba vymeniť klapku./y Samozrejme najskôr si zhromaždím dostatok informácii, manuálov a potom sa rozhodnem. Ako som už písal, klapku som manuálne pootočil a zaťial mi to kúri. Koordinujem teplotu v aute intenzitou a polohou fúkania. Klapky som objednal a uvidím či to budem robiť ja olebo to niekomu dám.
  18. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ok, ĎAKUJEM.
  19. Palldo77

    Turbo

    Ja som to tiež chcel riesit, no dostal som dobrú radu ísť do Malých Uheriec. Mechanik a majiteľ servisu Roman Vlčko mi turbo otestoval a zdiagnostikoval. Za všetko som zaplatil 15e a trvalo to cca 45minut. Išli sme sa previesť a mal stále napojenu dia videl som sám ako dáva a koľko si to pýta od turba. Ak sa Ti chce prevez sa a sám uvidíš. Kontakt nájdeš aj na internete.
  20. Palldo77

    Nefunkční topení

    Ahojte, no dal som dolu skrinku spolujazdca ako mi poradil cvrlo a nemám tam žiaden motorček. Hriadelky klapiek su na tej strane pevné. Rozobral som to aj pod volantom a našiel som dva motorčeky ovládania a oda funguju ako majú. Ale ten spodný už nemá čo ovládať koniec klapky je ulomený. Idem do peugeotu a objednám tu opravnu sadu klapiek. Po tom čo mi zahlásili cca 300e za komplet opravu to asi budem robiť sám. Zatial sa mi podarilo pootvoriť klapku tak aby som nezamrzol. Teraz už len nazbierať čo najviac info. a hurá na opravu. Ak by mal ešte niekto nejaký manuál - či radu, uvítam. Každá rada dobrá. Ďakujem aj členovi cvrlo, pomoholo mi to. PS: Dal by som aj nejake foto, no nejak mi to nejde
  21. Palldo77

    Turbo

    Dobry den, pri tychto turboduchadlach je dolezite do akej miery je poskodene. Opravujeme ich vacsinou od 150-350 EUR, doba opravy je do 24H. S pozdravom Tomas Chytil BRUKO s.r.o. Hrobarska 16 851 01 Bratislava Slovak republic Tel: + 421 905 569 229 Tel/Fax: + 421 2 63 820 266 www.bruko.sk Toto mi napísali.
  22. Palldo77

    Turbo

    Ahoj, za seba Ti môžem doporučiť toto. Ak budem riešiť repas turba, tak určite tu. http://www.bruko.sk/
  23. Palldo77

    Nefunkční topení

    cvrlo veľké ĎAKUJEM. Vo štvrtok by som sa mal do toho pustiť. Tak dám ešte vedieť ako som poriešil.
  24. Palldo77

    Nefunkční topení

    JJ, Ďakujem.
  25. Palldo77

    Nefunkční topení

    No, cvrlo neporadil by si mi ako to rozobrať a z ktorej strany? Dal som dolu len jeden kryt a kolienko ofuku na nohy. Ďalej som nevedel ako a nechcel by som niečo odtrhnúť. Mohol by mi niekto poradiť? Vopred Ďakujem.
×
×
  • Vytvořit...