Přejít na obsah

martin.grif

Uživatel
  • Počet příspěvků

    264
  • Registrace

Vše od uživatele martin.grif

  1. jj prosím tě pojistky jsou ok...ještě zkusím překontrolovat kostry v motoru a pak už nevím.......a ještě to zkusím proměřit jak říkáš,jestly tam něco jde...jinak nevíš kde sehnat to schéma?
    • 19
  2. tak už sem zkusil vyměnit i panel a tím to taky není.....máte někdo nějaký nápad?
    • 19
  3. martin.grif

    Navigácia RT3

    tak to už je jiný...tak takhle už mapy seženeš..těch je dost
    • 6
  4. martin.grif

    víko kufru

    tak ti to spíš někde možná dřelo o ty boční tapecírunky
    • 12
  5. martin.grif

    Navigácia RT3

    ty máš v r.v. 2005 RT4?to je origoš?
    • 6
  6. martin.grif

    víko kufru

    stačí koupit nový plynový vzpěry a je po problému....na old model stojí kolik 430kč
    • 12
  7. všechnymožnosti jsem vyzkoušel..fakt nevím
    • 19
  8. martin.grif

    servisní dokumentace

    ok díkys
  9. martin.grif

    servisní dokumentace

    a prosím to je jedno na jakou stranu??
  10. ahoj.je tu někdo kdo má přístup do placené servisní dokumentace?potřeboval bych manuál na výměnu zadních destiček na peugeot 607 facelift....nějak mi nejde zasunout brdový válec...
  11. ahoj.potřeboval bych pomoc. nějak mi přestalo fungovat ovládání klimatizace, displej je uplně mrtvej...jde o automatickou klimu u 2.1TD řešil už někdo tento problém?díky za info [upravil dne 12.7.10 martin.grif]
    • 19
  12. martin.grif

    víko kufru

    přesně tak...jinak pro info ty vzpěry stojí jeden druh 2300kč a druhý typ 600kč
    • 12
  13. martin.grif

    víko kufru

    jj díky za info.včera sem to rozral a zjistil sem, že je jedna plynový vzpěra špatná.
    • 12
  14. ahoj.potřebuju jestly se někdo z váš kdo má elektrické zavírání kufru na novém modelu může mrknout, jestly tam jsou vedle pístů také průžiny, které by držely kufr otevřený.vím , že na starém modelu byly,ale tady je nemám.tedka mi začal padat kufr, otevře se a hnedka se zase zavře. jde mi o to jestly mi jen odešli ty písty, nebo mi tam taky chyběj ty pružiny a proto se písty unavily.děkuji moc za info.
    • 12
  15. Zdravím.nemá někdo kontakt na někoho v Praze kdo rozebíra 607 na díly?
  16. Pokud to teda jde, nemá někdo kontakt na někoho, kdo to umí odblokovat v CZ?
    • 15
  17. ahoj.tedka mi někdo říkal, že na RT3 už jde odblokovat obraz za jízdy pomocí softu.ví o tom někdo něco??
    • 15
  18. je tam rozdíl v materiálu...už sem viděl i komplet železný....tam už nemá co prasknout...
    • 36
  19. tady máte ND na stahovačky a mnoho jiného....vše origo pro 607 http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&_nkw=peugeot+607&_sacat=See-All-Categories
    • 36
  20. posílám ti SZ Proč SZ..???Nemyslíte, že i ostatním by se to hodilo..?? Nevím jak je to tady s pravidlama...aby to někdo nebral jako reklamu...hodím odkaz
    • 36
  21. posílám ti SZ
    • 36
  22. jj je to přímo na 607
    • 36
  23. martin.grif

    nádherný kousek !

    no pokud bude dobrá cena tak určitě no
    • 17
  24. jestly scháníš převodovku napiš uživateli sendmen...ten ji na beton má a určitě se sním domluvíš........tady máš email j.vertat@seznam.cz má i jiné díly.....auto nebylo moc jeté....
  25. martin.grif

    tvrdne brzdový pedál

    můžou být přirezlý desky, to bývalo docela časté nebo brzdová kapalina....
    • 6
×
×
  • Vytvořit...