ahoj.potřebuju jestly se někdo z váš kdo má elektrické zavírání kufru na novém modelu může mrknout, jestly tam jsou vedle pístů také průžiny, které by držely kufr otevřený.vím , že na starém modelu byly,ale tady je nemám.tedka mi začal padat kufr, otevře se a hnedka se zase zavře. jde mi o to jestly mi jen odešli ty písty, nebo mi tam taky chyběj ty pružiny a proto se písty unavily.děkuji moc za info.