Přejít na obsah

martin.grif

Uživatel
  • Počet příspěvků

    264
  • Registrace

Vše od uživatele martin.grif

  1. jakej máš model??jám 02 a šlo to jednoduše
    • 6
  2. čau.jde to úplně jednoduše,sám sem je měnil.....musíš sundat jak máš ze spodu ty kryty po stranách tam máš pak přístup na mlhovku.....drží ji asi zhruba 3 šrouby pak to úplně jednoduše vyndáš...je to jednodochuchý,bacha na kabel jo!!!!!
    • 6
  3. čau.kdyby měl někdo zájem o díly na 605 tak sem něco našel je to na 2.1td r.v 93 tak se kdyžtak ozvěte kdyby ste něco potřebovali
    • 36
  4. čau všem.potřebuju poradit,začlo mi to bouchat do volantu,a celkově je to takový nestabilní,jako kdyby byla vůle v řízení,ale není žádná vůle,už sem měnil silenbloky ramen,čepy ramene, čepy řízení jsou ok tak už fakt nevím,proto prosím o rady.díky...
  5. martin.grif

    zesilovac

    čau.tak ten zesilovač najdeš přišroubovanej v kufru.....jak máš tu kapsu na cd měnic a navigaci,tak sundej celej ten bok a máš ho tam
  6. čau.koukám,že z dodáním navigace nemá nikdo zkušenosti,proto ještě zkusím jestly nemá někdo zkušenost s výměnou malého displeje za barevné lcd???díky za rady....
    • 13
  7. Čau,chci se zaptat jestly někdo nemá náhodou schéme elektroinstalace na 607.nebo zkušenosti s doděláním navigace.v peugeotu sem se ptal,mělo by tojít...proto prosím o rady..díky
    • 40
  8. martin.grif

    Výkon bude v pondělí

    čau.prosim tě můžeš mi popsat kde jsi měl zničenou tu hadičku??diky.zdáse mi že mi to taky někde utíká
  9. čau,potřeboval bych poradit mám 607 2.2hdi nějak se mi zpomalil růst otáček,,už nevím čím to může být,děje se mi to při řezení,přeřadím na vyší stupeň a chvilku trvá než se to chytne ale pak už táhne super,nevíte někdo co stím???děkuji za rady
  10. martin.grif

    tachometr

    no to je právě ono já už tam mám elektriku,no fakt nevím jak se stím poperu:bojim:bojim:bojim
  11. Čau.tak sem tu zas řízení sem vyřešil,dík za rady......no ale je tu další závada začal mi zlobit tachometr,měl sem to u autoelektrikáře a nevěděl si stím rady.....no a co to vlastně dělá?no chvíly jde pak přestane no je to děs.....všechno sem zkoušel měnit doufám že mi zas někdo poradí......zlatý tachometry s náhonama noo
  12. potřeboval bych porait,vůbec nevím co stím mám 605tku 2,1td r.v 97 když mu pořádně přidam tak mi ujíždí do strany ,dělá to ikdyž sepřeřazuje,je to děs plaveto jak lodka....doufám že mu tu někdo poradí dík mocc
    • 8
×
×
  • Vytvořit...