čau všem.potřebuju poradit,začlo mi to bouchat do volantu,a celkově je to takový nestabilní,jako kdyby byla vůle v řízení,ale není žádná vůle,už sem měnil silenbloky ramen,čepy ramene, čepy řízení jsou ok tak už fakt nevím,proto prosím o rady.díky...