Zdravím. Plánuji též nějaké úpravy mé 206tky. Ovšem mam motor 1.4 HDI , čili 50kw. Co sem pročetl tohle vlákno,tak se tu více méně řešily úpravy na 2.0 Hdi ( jiné turbo,Ic , vstřiky...) . Je mi jasný, že od tohoto motoru nemůžu čekat zázraky, ale rád bych ho popohnal. Plánuji, udělat chip a zajímalo by mě,jestli by na tento motor nešly udělat ještě nějaké jiné úpravy. Díky