Přejít na obsah

Kubajz.B

Uživatel
  • Počet příspěvků

    229
  • Registrace

Vše od uživatele Kubajz.B

  1. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Na jaké místo ho budeš lepit? S kámošem jsme to dělali poprvé,lepili jsme celou kapotu,pěkně pomalu žádný spěch. Nikde žádné bubliny a ani se neodchlipuje,když to uděláš s nějakym zručnym kámošem,tak na tom neni co zkazit.
    • 27
  2. Kubajz.B

    HDi - úpravy motora

    . Spíš bych to viděl na úpravu pouze softwarem. Přece jen 1.4 neni na nějaké závodění stavěnej,spíš bych ho chtěl oživit,aby svezení bylo trošku záživnější.
  3. Kubajz.B

    HDi - úpravy motora

    Zdravím. Plánuji též nějaké úpravy mé 206tky. Ovšem mam motor 1.4 HDI , čili 50kw. Co sem pročetl tohle vlákno,tak se tu více méně řešily úpravy na 2.0 Hdi ( jiné turbo,Ic , vstřiky...) . Je mi jasný, že od tohoto motoru nemůžu čekat zázraky, ale rád bych ho popohnal. Plánuji, udělat chip a zajímalo by mě,jestli by na tento motor nešly udělat ještě nějaké jiné úpravy. Díky
×
×
  • Vytvořit...