Přejít na obsah

Kubajz.B

Uživatel
  • Počet příspěvků

    229
  • Registrace

Vše od uživatele Kubajz.B

  1. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Tak to nebylo špatnou folii nebo lepidlem, ale prostě v tom záhybu jsme to udělali nějak rychlejc, že ta folie nestačila přilnout pořádně k tomu ohybu a tak když tatuhla,tak se takhle vyšponovala. Musel sem tu bublinu,ač mi to srdce trhalo , podélně rozříznout a folie si hned sedla. Stříbrnou spáru co mi prosvítal lak,sem musel zalepit slabým proužkem folie co jsem uřízl. Z dálky to neni vůbec vidět ale když na to koukáte z metr,tak to je bída
    • 27
  2. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak dneska sem pěkně nasra*ej. Bubliny co se mi udělaly ve folii na haupně v tom záhybu nejsou kvůli tomu že by ta folie nelepila. Ale s kámošem jsme to udělali asi moc rychle a ta folie nestačila do toho záhybu přilnout,takže pak ty bubliny,to bylo jak byla napnutá. Tu stranu sem znova nemohl sloupnout,protože folie byla ořízlá akorát a až by se zcvrkla,bůhví jak by byla krátká. Prostě sem vzal koberčák a ty bubliny sem musel podélně rozříznout.Folie si sedla,ale je tam tak 2mm podélná stříbrná lajna jak prosvítá lak. Ach jo,fakt mě to totálně ser*. Uřízl sem ze zbytků folie 3 mm proužky a ty spáry aspoň přelepil,ale když se na to kouká z blízka tak je to fakt bastl. :(
  3. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    To si ještě pamatuji. Narýsovat průnik dvou jehlanů, to mi šlo. Nebo sestrojit takovou elipsu, taky zajimave na popsani. :-)
  4. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Fifa: tak to ti závidím, tak to bude pohodička ne? ... 150 je pěkná nálož, ale tak to se podá ne? :-)
  5. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Ja taky maturuji ze 6 předmětů, ale je to jen 105 otázek, tak to docela ještě jde.
  6. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Ja taky maturuji ze 6 předmětů, ale je to jen 105 otázek, tak to docela ještě jde.
  7. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    [upravil dne 27/5/12 21:37 od Kubajz.B]
  8. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Nebojte panové. Mám cit pro decentní věci. Jojo,mám před sebou,jdu příští úterý. Tak vám držim kluci palce ,to dáme :-)
  9. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Díky, ty zrcátka daly zabrat
  10. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Děkuju . Ještě plánuji udělat střechu a pak se vrhnu na nějaké zadní světla.
  11. Kubajz.B

    Šedá myška by Kamik

    Jel si po mostě Milenia jakoby dolů okolo pivovaru někam do města
  12. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

  13. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

  14. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

  15. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak carbon folie na autě!
  16. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Diky. Vyzkousim to. Folie nedrzi akorat v tom zahybu. Je mozne ze to je folii. 150x180 za 429 . Tak uvidim. Kazdopadne dekuji.
    • 27
  17. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Dokud to auto budu mit,tak tam tu folii necham,takze bych se bez nej obesel. Mozna bych ale radeji zkusil neco mene drastickeho a pak az tohle. Kde myslis ze je problem?
    • 27
  18. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Dokud to auto budu mit,tak tam tu folii necham,takze bych se bez nej obesel. Mozna bych ale radeji zkusil neco mene drastickeho a pak az tohle. Kde myslis ze je problem?
    • 27
  19. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Nebudu kvůli tomu zakládat nové vlákno, tak to hodím sem. S kamarádem jsem úspěšně nalepili na kapotu carbon folii a i sedí. Ovšem když jsem ráno přišel k autu, čekalo mne nemilé překvapení. Na kapotě tak jsou ty dva podelné záhyby, tak v tom jednom se mi objevila docela velká bublina. Inu vzal sem špendlík,udělal malou dirku,nahřál fénem folii a vzduch sem stěrkou vyhnal ven. Vše bylo ok za 40 min. Pak jsem přišel k autu a byla tam znova,takhle sem jí vyhlazoval nejmín 3x a pořád se vždy objeví. Nevíte, co s tím? Děkuju
    • 27
  20. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak sem dneska s kamarádem dával na kapotu carbon folii. Úspěšně nalepeno, ale na folii jsou místama jakoby mastné fleky, ale mastnota to neni. Zítra dám foto.
  21. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

  22. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

  23. Tak zde také musím založit svoje vlákno, abych nekazil partu. Můj kousek je stříbrný Peugeot 206, 1.4 HDI . Je to rok výroby 2002 a má najeto 89 000 km . Jinak je ťuknutej na předek,holt po holkách se nemá při řízení čučet. S úpravama se teď roztrhl pytel. Nastříkal sem doma na stříbrno boční plasty a zadní nárazník. Přední dám radši k někomu do lakovny, aby nebyl hned oprýskaný. Dneska sem si koupil folii imitací karbonu, tak ji budu dávat někdy na kapotu a někdy plánuji udělat Chip. [upravil dne 15/2/13 23:22 od Kubajz.B] [upravil dne 22/5/13 18:05 od Kubajz.B]
  24. Kubajz.B

    Šedá myška by Kamik

    Máš to pěkný chlape,nedávno sem jel za tebou po Plzni a žasnul sem, jak to máš nizoučko. Opravdu perfektní kára
  25. Kubajz.B

    Lidskej nevkus

    Ten papírák: Tomu se říká pořádný ECOtuning
×
×
  • Vytvořit...