Tak to nebylo špatnou folii nebo lepidlem, ale prostě v tom záhybu jsme to udělali nějak rychlejc, že ta folie nestačila přilnout pořádně k tomu ohybu a tak když tatuhla,tak se takhle vyšponovala. Musel sem tu bublinu,ač mi to srdce trhalo , podélně rozříznout a folie si hned sedla. Stříbrnou spáru co mi prosvítal lak,sem musel zalepit slabým proužkem folie co jsem uřízl. Z dálky to neni vůbec vidět ale když na to koukáte z metr,tak to je bída