Vůbec nevím, včera to jelo normálně a teď to takhle blblo. Večer se to zas rozběhlo, vůbec nevím proč. Ted sem si všiml, že ale kolikrát zabírá až při vyšší otáčkách. Normálně při 2000 a ted většinou při 2500. Je to divné, hlavně když trochu přidám plyn, tak se z motoru ozývá takový divný zvuk, umim to přirovnat jen ke zvuku startéru, když se nastartuje a ještě omylem držíte klíček. Takovej ten kovovej zvuk. Chci dát ted auto do servisu, at napíchnou motor a mrknou se na to. Nechtěl bych to tim chipem ještě víc dodělat, pokud tam něco je.