Přejít na obsah

Kubajz.B

Uživatel
  • Počet příspěvků

    229
  • Registrace

Vše od uživatele Kubajz.B

  1. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Vůbec nevím, včera to jelo normálně a teď to takhle blblo. Večer se to zas rozběhlo, vůbec nevím proč. Ted sem si všiml, že ale kolikrát zabírá až při vyšší otáčkách. Normálně při 2000 a ted většinou při 2500. Je to divné, hlavně když trochu přidám plyn, tak se z motoru ozývá takový divný zvuk, umim to přirovnat jen ke zvuku startéru, když se nastartuje a ještě omylem držíte klíček. Takovej ten kovovej zvuk. Chci dát ted auto do servisu, at napíchnou motor a mrknou se na to. Nechtěl bych to tim chipem ještě víc dodělat, pokud tam něco je.
  2. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Dneska se mi stala neskutečná věc. Celý den mi peugeot jezdil bez turba, prostě nefungovalo, auto se sotva šinulo. Večer když sem jel pak domů, tak normálně zas šlapalo. Chtěl sem teď dělat chip, ale po tomhle mam velké pochybnosti.
  3. Kubajz.B

    French Star by Lucí ;D

    Prostě sem to myslel tak, že se jen tak nevidí, aby žena/dívka/slečna/chlap..vyber si co chceš, byla takhle zapálená do aut. Doufám, že teď si již spokojená
  4. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak sem si pohrál s nastavením rádia a funguje parádně [upravil dne 29/12/12 21:33 od Kubajz.B]
  5. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Díky za rady. Radio asi dojdu vyměnit a připlatím si 200 kč za pionýra. Přece jen, když je to Vánoční dárek, tak by ho mohli vyměnit.
  6. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    To je dost možné, tam jezdim často. Pokud byl na zadku ten lvíček černej a měl sem trochu sedřenej nárazník, tak sem to byl já . Jinak chlapy, koupil sem si na Vánoce nové rádio : http://autoradia.heureka.cz/sony-dsx-a30/ pocity? Spíše zklámání. Sice má USB což sem požadoval, ale oproti původnímu Peugeot rádiu to nepouští do repro skoro žádné basy. Původní je hrálo pěkně. Co myslíte? Vyměnit?
  7. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    DLR?
  8. Kubajz.B

    French Star by Lucí ;D

    Máš krásnou 206-tku. A ještě víc oceńuji, že holčina jako ty, jsi takhle zapálené do aut, to se jen tak nevidí.
  9. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    ...
  10. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Mě je to jasné. Zkusim to vyleštit tempo pastou a kdyžtak tam zas hodim tu folii . Jinak včera sem si koupil parkovačky jako máš ty. Jsou naprosto luxusní
  11. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Jsem to hloupej člověk. Bazoše atd. mne vůbec nenapadli. Díky Koblihu
  12. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Nevěděl by jste někdo o nějaké?
  13. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    No byl sem už nespočetně krát na vrakovištích a nepoškozené kapoty na 206tky jsou nedostatkové zboží, zvlášť stříbrné. [upravil dne 15/12/12 17:47 od Kubajz.B] [upravil dne 15/12/12 17:50 od Kubajz.B]
  14. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    To je mi jasne. Mozna na ni pres noc budu davat nejaky igelit aby na ni nenamrznuly snih. Vidis dobre, nalepil. Ale v tom miste to drzelo dobre. Kazdopadne folie uz je dole. Byl sem v servisu a tam se jim do toho vyklepani moc ocividne nechtelo a doma to zaplacavat kitem se mi nechce. Hodim tam ten potah, ten tu prohluben neobepne,ale pujde rovne pres ni. Aspon doufam. Proc se ptas? :-)
  15. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Chtel bych se zeptat jestli nekdo nema zkusenosti s tim radoby kozenym potahem kapoty v zime. Bohuzel nemuzu dat auto do garaze, tak pres zimu trpi venku. Nebude to nejak hodne vadit tomu potahu? Dekuju
  16. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak nějaké aktualitky. Jelikož už sem vydělávající, tak úpravy se zas začnou ubírat kupředu. Teď mne momentálně finančně vyčerpala výměna zadní nápravy za 6500kč. Jinak úpravy žádné, akorát že carbon folie je dole, protože ty bubliny v záhybech na kapotě byly opravdu velké. Takže tady je přehled co bych chtěl udělat. 1. Hodit na kapotu jen ten kožený potah. 2. Devil eyes s černým zabarvením 3. Jiné zadní lampy, nejlépe nějaké černé provedení s LEDkama 4. Zatmavení zadních oken 5. Chip 6. Nějaké hezké 15\'\' kola + snížení Tak uvidim jak mi to půjde od ruky
  17. Kubajz.B

    French Star by Lucí ;D

    Tak dáme v Plzni nějaký větší sraz. Budeš to mít pod odborným dozorem nalakované
  18. Kubajz.B

    French Star by Lucí ;D

    Když si to stříkneš doma v těhle hicech,tak ti ten lak nesleze. Na svojeho co má taky stříbrnou metlu, sem kupoval stříbrný obyčejný sprej,Duplicolor a je to úplně ten samej odstín a ten drží a nepustí
  19. Kubajz.B

    French Star by Lucí ;D

    Pěkný peugeot . Co bych dal za 65kW
  20. Kubajz.B

    Šedá myška by Kamik

    Hodně fešná
  21. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Děkuji. Ty zadní? Dobrá,budu s tebou počítat [upravil dne 28/5/12 20:59 od Kubajz.B]
  22. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Už sem to zkoušel všemožně,to se neboj Bublinu sem podelně rozřízl nožem a folie si hned lehla. Zůstala tam spára kde prosvítá lak. Někdy tam holt dam tu folii jinou.
    • 27
  23. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Je to nějaká folie od Vietnamců. 1.5x1.8 m prodávají za 430kč. Tak se neni čemu divit,když bude míň kvalitní.
    • 27
  24. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Ale lepí. Tu levou stranu mam v cajku,drží,ale prostě se tam musí na to pomalu. Nahřát folii a pořádně jí do toho záhybu vlepit. Když si najdeš volnou hodinku se špendlíkem,tak bublinky jsou všechny fuč
    • 27
  25. Kubajz.B

    Lepení carbonu

    Jojo,malé bublinky na kapotě,ty takhle spravit šly . Když jsem takhle zkoušel i v tom záhybu,tak se tam ta bublina stejně udělala. Někdy tu kapotu celou předělam,sice mě mrzí těch 2.5h práce,ale když to vypadá blbě. Chybama se holt člověk učí
    • 27
×
×
  • Vytvořit...