Žárovky tam mam H1 Nightbreaker od OSRamů , ale už jsou světla seštelované a svítí bezvadně
No jo, zadní lišta, doma sem si lakoval všechny( přední nárazník, boční lišty, i zadní nárazník), ale jak sem jednou vjel do mycky, tak ta barva si vzadu asi blbe sedla a odloupla se. Přemýšlí, jak to dostat dolů. Vypadá to strašně, tak bych ho nechal zatim černej a někdy hurá do lakovny
JINAK ty AE jsou fakt parádní, akorát sem vzal tu levnější variantu v domnění, že u levnějších budou kroužky svítit žlutě a u dražších budou takové ty čiré. Čiré jsou i tyhle, ale mají docela malou svítivost. Jsou vidět jen za šera, takže přes den se s nima svítit nedá...což trochu zamrzí
[upravil dne 26/1/13 09:41 od Kubajz.B]