Přejít na obsah

Kubajz.B

Uživatel
  • Počet příspěvků

    229
  • Registrace

Vše od uživatele Kubajz.B

  1. Kubajz.B

    přední znak peugeot

    Luky díky, fakt perfektní práce Já ti dám krtka! ....jinak nejlepší je ten původní znak odstranit bruskou, sice trochu násilné, ale nejlepší možný výsledek . Z dálky je tu, sice taková nic moc, ale je : http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1617349&aid=125312 [upravil dne 3/2/13 20:29 od Kubajz.B]
  2. Kubajz.B

    přední znak peugeot

    Tak som dneska již montoval
  3. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Mam již opravenou ťuklou kapotu. Z velké části díky Kamilovi (děkuji) [upravil dne 3/2/13 20:40 od Kubajz.B]
  4. Kubajz.B

    přední znak peugeot

    Já věděl že to jen tak lehko nepůjde . Toho sem se bál, ale každá sranda něco stojí.
  5. Kubajz.B

    přední znak peugeot

    Ona se stejně vycvakne jen ta nalakova predni strana ale ten velkej obrys tam zůstane ne? Nejde prostě celej lev vyndat a dát tam toho nového ne?
  6. Kubajz.B

    přední znak peugeot

    Včera mi přišli do schránky lvíčci. Řešil už někdo na 206tce, jak toho původního lva dostat z masky? Drží to tam asi na 6 bodcích, ale nevim jak je všechny najednou odháknu
  7. Kubajz.B

    Lidskej nevkus

    Nejspíš je ukradl z nějakýho Fáčka protože takhle hnusný poklice si člověk nemůže dobrovolně koupit . [upravil dne 26/1/13 16:44 od Kubajz.B]
  8. Kubajz.B

    Lidskej nevkus

    Jako ten výdech a ta přední mřížka je hnus. Nejvíc to zabíjí ta díra v zadním spoileru, nechápu k čemu tam je
  9. Kubajz.B

    Lidskej nevkus

  10. Kubajz.B

    Lidskej nevkus

    Chycen v Plzni v OC Olympia.
  11. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Já s nima zatim problém neměl( s policajtama) ...až budeš mít zas cestu do Plz, tak dej vědět. Můžu se stavit na kus řeči. EDIT : někde na BMW foru sem četl, že jediná věc jak zvýšit svítivost těch kroužků, je pustit tam víc šťávy. To se zas ale rychlejš vypálí. [upravil dne 26/1/13 11:22 od Kubajz.B]
  12. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Poula: No, nemam je tak zapojené ....motorky jsem tam dal originál, z těch starých světel a ještě sem to pak došteloval imbusem Safi: No jo no, škoda to je a asi to už nijak nezměním. Chybama se člověk učí holt no . Přesně, hlavně že už to perfektně svítí, jinak sem dam ještě můj novej laďák, je prímovej [upravil dne 26/1/13 10:34 od Kubajz.B]
  13. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Žárovky tam mam H1 Nightbreaker od OSRamů , ale už jsou světla seštelované a svítí bezvadně No jo, zadní lišta, doma sem si lakoval všechny( přední nárazník, boční lišty, i zadní nárazník), ale jak sem jednou vjel do mycky, tak ta barva si vzadu asi blbe sedla a odloupla se. Přemýšlí, jak to dostat dolů. Vypadá to strašně, tak bych ho nechal zatim černej a někdy hurá do lakovny JINAK ty AE jsou fakt parádní, akorát sem vzal tu levnější variantu v domnění, že u levnějších budou kroužky svítit žlutě a u dražších budou takové ty čiré. Čiré jsou i tyhle, ale mají docela malou svítivost. Jsou vidět jen za šera, takže přes den se s nima svítit nedá...což trochu zamrzí [upravil dne 26/1/13 09:41 od Kubajz.B]
  14. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

  15. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak světla svítí parádně, nemusim ani používat dálkové. Provedlo se pár změn, děkuji za doplňky členovy jrtautosport . Jinak včera mi upadl urezlej a prorezlej tlumič, tak sem tam hodil hezčí
  16. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak sem se v tom hrabal celé dopoledne a zjistil sem, že byly špatně usazené motorky naklápění. Tak sem to opravil a uvidime večír
  17. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Prostě pravé světlo svítí tak jak má, ale levé svítí stejně do strany jako pravé. Dneska sem takhle musel jet 65km. Strašné
  18. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Tak dneska sem namontoval angel eyes, jsou perfektní s jedním ALE. POtkávací světla svítí strašně do země a to mam na přepínači nastavenou nevyšší hodnotu. Ve tmě to svítí tak 3 metry před auto. Je to normální? EDIT. Když nastavuju výšku světel, tak ty motorky divně chrčí, jakoby jely naprázdno. Když koukam na zed, tak je vidět, že se ty světla nepatrně zvedají, ale opravdu jen trochu. EDIT. 2. Příčina nalezena, před auto to svítí tři metry( v noci se s tim vůbec nedá jet) , protože obě světla svítí naplo napravou stranu, takže silnici nevidim, ale za to krásně vidit, co se na 50metrech vedle mě v poli děje. Myslíte že tto půjde nějak vykulíkovat? Ty dva šrouby co jsou na světlech( asi na štelování do stran) nějak moc nefungujou. PS: žárovkama to neni, mam tam H1 Nightbreakery Děkuji moc všem za rady [upravil dne 22/1/13 20:20 od Kubajz.B] [upravil dne 23/1/13 21:09 od Kubajz.B] [upravil dne 23/1/13 21:09 od Kubajz.B]
  19. Kubajz.B

    206 DEPO angel eyes

    Zdary chlapi. Prosim vás jak je to nakonec s tím průměrem kroužku, jaký má být? Nikde sem to nevyšpekuloval. Díky [upravil dne 11/1/13 20:37 od Kubajz.B]
  20. Kubajz.B

    Vystřelovací klíč

    Jednotlačítkovou verzi sem tam nenašel, tak holt budeš muset koupit dvoj tlačítkovou s tím, že si jen necháš upravit planžetu a dovnitř klíče přendáš chip. Nic víc. S tou kartou nevím, jediné řešení bude asi zajít do Peugeotu a říct jim o co jde, někde to budou mít v evidenci. Tak nejspíš podle velkého techničáku a VINek ti ten kod zpětně dohledají nebo ho možná naprogramují na jiný( nevím, v tomhle se moc nevyznám, jen odhaduji). ...já si včera objednal dvojtlačítkovou verzi, tak snad zítra přijde a rovnou se podělí o zkušenosti
  21. Kubajz.B

    Vystřelovací klíč

    Na co přesně se ptáš, nějak sem to z těch komentářů nevyčetl
  22. Kubajz.B

    Vystřelovací klíč

    Ahoj. Prosim te kde sis v Plzni nechal delat ten klic a rezat planzetu? Sem taky z Plzne. Diky;)
  23. Kubajz.B

    Pomerančová 206

    Včera o půl druhé si stál v Olympii. Hned u vchodu v garážích. Říkal sem si, že udělám fotku až půjdu zpátky. Byl sem tam sotva 10 min a už si byl v tahu [upravil dne 5/1/13 14:42 od Kubajz.B]
  24. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Opraveno! Nečekal sem to, ale závada byla jinde. Byl úplně rozmlácen vnitřek katalyzátoru. Takže se vykuchal a možná to jede ještě o kousek líp než před tím
  25. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Vůbec nevim, jen odhaduji, že turbo nebude fit, ale nevím co v něm, vůbec se v tom nevyznám. Na repas sem koukal a nové za 9000,- . Uvidim.
×
×
  • Vytvořit...