Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. Nikdo nerika ze na forum nemas chodit to tady nezaznelo takze nevim proc s tim tady zacinas.....
  2. 2stibto: Dejme tomu ze ty ne, ale jak je videt tak pro nekoho ano, pokud je to vlakno zivy tak bude vzdycky nahore.... Jinak snad by nemelo by problem treba jednou za 14 dni par tech stranek umazat aby to bylo prehlednejsi ale hned si stezovat....
  3. Proc mi prijde ze posledni dobou tady kazdemu neco vadi ?? Proste se sesla dobra parta pro kterou neni problem se narychlo sejit, ale tady se hned bere to ze je to spatny a nekoho to otravuje, tak pokud me to nezajima tak to nectu ne ?? Ale hned na to nadavat pardon to je trosku moc nemyslite ??? Jinak je kravina na kazdou seslost delat vlakno v sekci pripravovane srazy, to mi prijde tohle jako lepsi moznost.... A jinak ano resime neco jako skype multichat kde to nnikomu nebude vadit......
  4. Podle toho co rikal moby tak druha polovina cervence tudiz bych to videl nekdy po 12 cervenci zalezi jen na dohode
  5. Co meila???? tam uz to mas gratis
  6. Tak nektery telefony umej udelat v seznamu skupinu a pak odesles jednu smsku vsem otazkou je co mas za tel a jestli to podporuje
  7. Neslo by si udelat tady nejakou skupinu kontaktu V SZ ? pak by ti to mozna slo
  8. Ty tvoje moudra si budu muset zacit nekam zapisovat ale fakt uz jako
  9. Hehe kazdej kolik zaslouzi Luky :D :D
  10. Mi rekni na co já sem odbornik ? :D Maximalne na shozeni letadla ale ani to se mi moc nepovedlo :D
  11. Sebevrazedny sklony u tebe ??? to urcite ne
  12. Jen pust bude sranda :D :D
  13. co ja jsem udelal? pro dobrotu koukam, ze fakt na zebrotu vam teda jako moc dik Myslim na dobro vsech, vcetne Dady a na sebe ohled neberu a tohle je mi odmenou? Nedelej zagorku :D :D to je jasny ze pro tebe by to kino nebylo za trest :D :D
  14. A pak ze to tu neni jak na seznamce:D:D:D:D:D:D
  15. Zajimava balici technika... :D Svejk je kanour :D:D:D
  16. Tak nam nech byt a bez s dadou ty a my to nejak zvladnem bez tebe
  17. Utery mam volny sem pro
  18. bábovka .. to řekni rovnou že za náma nechceš Srabe
  19. My kazime tebe jo ? :D :D
  20. Jeeeeeeeeeeeeee no dobre tak neni takovej blazen a do aut uz vubec ne KDyby tady nekdo tancoval hip hop nebo street tak to jo ale jinak :D
  21. Ona neni takovej \"magor\" jak my tady vsichni [upravil dne 22/6/12 13:55 od agresssor]
  22. Ale zkusim se ji optat zda nechce nekdy na nejakej sraz jet tak na vas budu hodnej :D
  23. Já nevidim duvod proc bych se ji mel zbavovat
  24. :D:D:D:D:D dobry no fakt jako seznamka hadr
  25. A to si ji ani nevidel :D:D:D
×
×
  • Vytvořit...