Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. Zdar tak uz sem si vybral i nejakou tu duc duc bednu ale mam dva favority a potreboval bych poradit s vyberem a ketry by byl lepsi do 406 sedan??? No.1 http://www.ahifi.cz/vyrobky-v-akci/bull-audio-set-2.html No.2 http://www.ahifi.cz/subwoofery/jbl-gto1204br.html K ty variante 2 bych musel dokoupit jeste zesik. [upravil dne 13/5/09 agresssor]
  2. agresssor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    je to z telce tam z ty lavky bych teda ja osobne rekl...
  3. agresssor

    pomoc s koupi P306 s16

    s16 ka v 5-ti dvirku.... To je mi nejaky difny:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim
  4. agresssor

    aktuálně o všem

    A Lentilka podle mě to vlákno založil aby to tu stále žilo, což se podle mě našim přičiněním dějě. No nic, odteď tu budu jen tiše přihlížet. Mno asi to mozna bude lepsi, abysme zase nedostali vylagos.....:ticho:ticho:ticho:ticho:ticho [upravil dne 24/4/09 agresssor]
  5. agresssor

    aktuálně o všem

    jinak Bedi se neptej .) ten je uplne v tom samem mineni jak tady vsichni okolo
  6. agresssor

    aktuálně o všem

    Navíc si myslím, že ten kdo to čte a trochu ví se baví skvěle. :aut Takl s timhle musim souhlasit . Nerad to rikam ale tady to proste zije to je asi nasi zasluhou Bonedaddy:D:D:D:D:D
  7. agresssor

    aktuálně o všem

    A mame po
  8. agresssor

    Hudební koutek

    a co tohle??
  9. agresssor

    Hudební koutek

    a co treba Deep purple- child in time http://www.youtube.com/watch?v=BJCTrolF3CY
  10. agresssor

    Umisteni lambda sondy

    ani nevim esli ta moje Turbo Dymovnice nejakou lambdu ma:myslim:myslim:myslim:myslim
  11. agresssor

    aktuálně o všem

    Taky jsem se takhle tvářil, když jsem poprvé viděl 106. A za těch pár let mě to nepřešlo. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D teda v zivote sem se tak dobre nenasmal jako tady
  12. agresssor

    aktuálně o všem

    to je mi naprosto jasny ze on neco jeste doda
  13. agresssor

    aktuálně o všem

    presne tak dost
  14. agresssor

    aktuálně o všem

    Ano, to je třeba správně porovnat. Ve 106 pojede \"obyčejný\" důchodce,zato ve 406 už důchodce, který má úroveň. A už dost. :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk
  15. agresssor

    aktuálně o všem

    to bonedaddy: Budes chtit to lizo ze 607???
  16. agresssor

    aktuálně o všem

    Jak s tím jezdíš doprčic? To mi nekdo vysvetlete jak s dvoulitrem se da jet za 6,5 -7 litru kdyz ja s 1.8 16v jezdil porad za 10:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim [upravil dne 24.4.2009 majty] aha tak to jo no tak to se nedivim ze ja jezdil za 10:D
  17. agresssor

    aktuálně o všem

    Jeste jedna vec Kujone duchodaci??? myslim ze duchodci si porizujou auta tipu fiesta, 106, saxo, fobii v htp atak podobne, takze si nemame nic co vycitat
  18. agresssor

    aktuálně o všem

    A vtom je ten rozdil ty to mas jako konicek a ja jako dopravni prostredek kterej pouzivam denodenne
  19. agresssor

    aktuálně o všem

    Jak s tím jezdíš doprčic? To mi nekdo vysvetlete jak s dvoulitrem se da jet za 6,5 -7 litru kdyz ja s 1.8 16v jezdil porad za 10:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim
  20. agresssor

    aktuálně o všem

    Text \"bojim bojim \" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  21. agresssor

    aktuálně o všem

    To bylo ale krutý Kujone. Ale tuším že agressor se již poučil a ropka už to nebude. To spíš něco svištícího nebo do Véčka. Ale i atmosferka v benzínku bude dobrá. Kujone, nás litovat nemusíš. Každý jsme si vybral podle svého gusta. Taky si myslím, že se to lehký pošťuchování začíná ztrácet a už by se od toho mohlo upustit. Beztak já, Majty a agressor vidíme, že jste nepoučitelní. No co, necháme vás. Btw.: na pár přechozích stránkách, jsem si uvědomil proč jsem si koupil 406 a nekoupil jsem si 106. Na 106 bych neměl tolik peněz. Když vidím ty vaše investice do toho, aby se z toho pomalu do budoucna stalo auto, to jsem si radši koupil už hotovou 406. Nebudu tady neco tvrdit co si poridim ci neporidim ale vecko bych opravdu neuzivil teda ne v praze jinak uvidime mozna ten dvoulitr zni dobre .( Jinak mas recht je videt ze sou nepoucitelni
  22. agresssor

    aktuálně o všem

    tohle mam od zari 2008 a najel sem 18000km takze mi asi nemas co rikat
  23. agresssor

    aktuálně o všem

    Teda zacinam se vas bat :D:D:D:D:D:D:D:D
  24. agresssor

    aktuálně o všem

    hele nenavazej se do me jo??? kdybych byl neco jako ty a najel stejnej pocet kilometru jako ty tak si klidne benzinovy auto poridim ale nikde sem na 100% netvrdil ze si dalsiho diesla koupim. Je ve hre i jeden dvoulitr..... Takze pokud se ti neco nelibi muzeme si o tom na srazu popovidat:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha
  25. :super:super:super;);)
×
×
  • Vytvořit...