Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    Blue Dragon!!!

    to matrix: Uprimne receno taky si nekdy rikam ze bych si mel poridit brejka pac uz se do sedana nevejdu:D ale to uz by pro me jako pro samostatnou osobu bylo asi hodne velkej hardcore. I kdyz velky auto se upotrebi vzdycky ze .)
  2. agresssor

    Blue Dragon!!!

    cece mas paradne uklizenej kufr:) jinak hodne dobra bedna:D
  3. agresssor

    Blue Dragon!!!

    No to mi povidej ted schanim podlozky pod kola:D a gumy bych mel uz mit Ale tyhle svetla sou paradni:)
  4. agresssor

    Blue Dragon!!!

    jinak az budou penize tak si poridim tohle.) http://www.kopacek.cz/peugeot/406/zadni-cire-lampy/peugeot-406-zadni-cire-lampy-whole-clear
  5. agresssor

    Blue Dragon!!!

    tak presna cena je 270 kc
  6. agresssor

    Blue Dragon!!!

    ty voe to je bedna jako krava.... tak tohle uz opravdu zaplni kufr:D No myslim ze do 500 bych se mel vejit no....
  7. agresssor

    Blue Dragon!!!

    Nebudes davat treba ciry bocni blinkry?? se na to chystam ze si je obednam
  8. agresssor

    Blue Dragon!!!

    to me nastesti ne:D vyfoceny to je v hifi:) jinak uz si zacinam na ni zvykat:D jinak chce to urco vytlumit viko pac mam dojem ze mi kolikrat uleti:D
  9. agresssor

    Blue Dragon!!!

    ale vypada to paradne jak si spokojenej s tou svou bednou v kufru?.)
  10. agresssor

    Blue Dragon!!!

    ja nerikam ze neni hezka jen proste kdyz ji nalestis tak neni tak leskla jako tahle no:(
  11. agresssor

    Blue Dragon!!!

    paradni barva proc ja musim mit bilou:((((((
  12. Teda mas to paradne nalesteni to je nadhera:)
  13. tim zlutym:D:D:D:D:D
  14. Hele neprovokuj laskave:D nerad bych dostal BAn Myslim ze toho uz bylo napsano dost:D Ale jako tebe jako strasaka do zeli beru:D i stou tvoji bramburkou:D
  15. ne? nebylo by to bez pytle efektivnější? mno myslim ze ty by ses tam hodil uplne nejlip
  16. Na to ja nemam cas:D
  17. agresssor

    aktuálně o všem

    JEzisi Kužonku tak se nam hned nerozciluj aby te z toho jeste netrefil slak:D to by ti ta cela diplomka byla k prdu:D. Ja mam doma oleje
  18. agresssor

    aktuálně o všem

    hele kujone ne ze bych ti do toho chtel kecat ale nemel by si delat tu praci do skoly a ne se takhle poflakovat?
  19. agresssor

    aktuálně o všem

    do Slanyho to mam 10 km..co a kde potrebujes..? je tam nějakej vrakáč na peugeoty, číslo mají 602484808, možná budu potřebovat nárazník... sem si myslel ze je to muj kseft:bacha:bacha
  20. To jo strasak do zeli bysme doma potrebovali :D:D:D:D:D:D:D
  21. agresssor

    nedělá tu někdo folie...

    Sry ale pochybuju ze se ti podepise pod atest na predni skla treba pod 90% centnim zatmavenim...
    • 12
  22. agresssor

    nedělá tu někdo folie...

    Kamos to mel tu a max spokojenej http://www.autofolie-llumar.cz/
    • 12
  23. agresssor

    nedělá tu někdo folie...

    kamose 3800 kousek od prahy
    • 12
  24. agresssor

    aktuálně o všem

    do slanyho asi 20 km:D jinak asi bych ti to vzal na sebetovc:D
  25. agresssor

    aktuálně o všem

    Do slanyhopojedu 30 takze se ti tam poptam taky:D nevidim problem:D
×
×
  • Vytvořit...