Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. pito.za

    Folie na podsvícení displeje

    V odkaze od v.mira mas cely postup s fotkami ,pripadne kontaktuj clena ChouLu.
  2. pito.za

    napájení ventilátoru sahary

    V predu na sahare su dve relatka ktore spustaju prvu a druhu rychlost ventilatora.Odtial je napajany.
  3. Ok moze byt a mam este jednu schemu ,ale to by mala byt od 2001. Pre moje info boli tri typy el. instalacii do 99 potom do 2000 a od 2001 ?
  4. schema mala by byt ok
  5. Este si skontroluj ci ti to ide az do bsi na konektor 26V BE pozicia 20 a 24.A ktory das do 7A a 7B je jedno.
  6. pito.za

    Radio a Economy mode

    Adam, a ked uz budes na tom pracovat tak mozes odchytit aj signal o rychlosti a bol by aj odblok videa pre tych co sa im nechce vrtat v displeji. Otazne je ako by bol potom na tom palubny pocitac ci nepotrebuje tu istu informaciu .
  7. pito.za

    Folie na podsvícení displeje

    Nie kilometre sa ti nezmazu.
  8. pito.za

    Folie na podsvícení displeje

    Zalezi aku mas 206-ku ci mas Mux tam je podsvietenie smd led diodami vymena jednoducha ,alebo starsiu a tam su ziarovky.Pri ziarovkach sa musi zoskrabat oranzovy nastrek,aby sa dala zmenit farba.
  9. Myslel som original z BSI.
    • 7
  10. Na 99 nebude mat denne svietenie .
    • 7
  11. schema
  12. Ale on chcel iba jednoduchym sposobom, prehodenim poistky do inej polohy zmenit napajanie zasuvky,a to sa da iba u ne-MUX verzie.
  13. pito.za

    Centrál

    Vyskusaj toto: Vypnite zapaľovanie. Zapnite zapaľovanie. Stlačte čo možno najskôr tlačidlo zamykania. Vypnite zapaľovanie a vytiahnite kľúč s diaľkovým ovládaním zo spí- nacej skrinky zapaľovania. Diaľkové ovládanie je opäť funkčné
  14. Ty mas urcite mux aj podla fotky jednotky BSI.
  15. Tu schemu budes mat asi na verziu bez MUX.Na MUX nemas ani poistku 23.
  16. Cau,na 2003 cize MUX to nejde .
  17. pito.za

    p206 ovladacie packy - vyriesene

    Napriklad mam jedny packy na ktorych ked das parkovacky tak po cca 5 sec. auto zacne trubit. A je to zavisle na teplote v zime ked mrzne tak to zacne trubit po cca 20 sec. Inac vsetko funguje ok. [upravil dne 21/1/12 22:19 od pito.za]
  18. Tak potom asi 1.4HDI.
  19. pito.za

    Zamknutí dveří po rozjezdu

    Aby ta nevykradli napr. na krizovatke.
  20. pito.za

    Zamknutí dveří po rozjezdu

    Napriklad ja mam 206-ku 2003 a tam nebolo tlacitko na zamknutie ani sa nedalo nastavit automaticke zamkunutie.Po preflesovani BSI jednotky to zacalo fungovat.
  21. pito.za

    p206 ovladacie packy - vyriesene

    On ale pise ze mechanicky su ok aj kontakty ,ze ma problem s elektronikou.
  22. Skusit cez PP2000 skontrolovat spinanie kontaktov ak to bude vypadavat tak potom to bude v tej elektronike ak nie tak potom BSI. Elektroniku neviem ci opravis .
  23. pito.za

    El. schéma Peugeot 206

    Urcite?Ja som mal jedny s ESP a tie mali konektor na ESP zvlast .Bolo to cele oddelene od povodnej elektroniky.
  24. pito.za

    centrální zamykání

    Tiez su nerozoberatelne.
  25. pito.za

    Dodelani tempomatu do 307

    Ok ,daj potom vediet.
×
×
  • Vytvořit...