Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. pito.za

    blbne páčka blinkrů

    Rovnake su neni na predchadzajucej strane mas navod na mux, je to sice 307 ale modul je rovnaky .
  2. pito.za

    Cidlo teploty oleja?

    Ano to iste ako na 1.4 hdi,ale asi bude zalezat podla vybavy.
    • 8
  3. Nieje nutne odpajat bateriu ,ale musis mat vypnute zapalovanie. vodu by som nevypustal trochu ti vytecie ale to zalezi aky budes sikovny.
  4. pito.za

    spínač ventilátoru

    Ak tam mas dva tak hnede.
    • 7
  5. pito.za

    spínač ventilátoru

    a na termostate mas dve cidla hnede a zelene? [upravil dne 5/4/12 14:18 od pito.za]
    • 7
  6. pito.za

    spínač ventilátoru

    a na starej si nemal na chladici? [upravil dne 5/4/12 14:11 od pito.za]
    • 7
  7. pito.za

    Páčka od tempomatu

    Ak nemas diag, tak sa mozes zastavit packu na odskusanie mam.
  8. pito.za

    spínač ventilátoru

    Aky rocnik? ma klimu? Bud na chladici alebo pri termostate na motore.
    • 7
  9. pito.za

    Couvací kamera

    Ake mas radio RTx?A ked do vstup v schranke pripojis iny video signal tak video ide?Malo by to fungovat ked das spiatocku /ak to mas dobre napojene + a -/ a manualne prepnes na video cez menu.Automaticky ti to nebude prepinat pokial neurobis zasah do radia.Pokial mas rt3 tak je tu aj na to navod na fore. [upravil dne 5/4/12 07:01 od pito.za]
  10. Ale podsvícení je řešeno stejně U obouch displayů je +,+světla (to právě díky tomuto napětí tlumí displ), a minus at je to MUX ci ne neMUX tak u mna to bude asi ine, kedze sa mi meni intenzita plynulo.
  11. Treba napisat motor a nie ci je to sw.
  12. Dvojtlacitko sa nebude dat prihlasit k autu.
  13. pito.za

    ovladanie stieracov

    Cenu si uz nepamatam ale ,aj tak som nekupoval vsetko.Kurenie s ovladacmi som mal zadarmo aj klimove trubky.Kupoval som saharu-stara nepasuje,klimovy chladic a kompresor s drziakom.
  14. pito.za

    206 klucky

    Presne tak musis odvrtat.
  15. pito.za

    ovladanie stieracov

    teraz ma napadlo otcovi som dorabal manualnu klimu , bsi som nemenil a vsetko funguje.
  16. pito.za

    ovladanie stieracov

    podla mna sa len v BSI nastavi bud manual alebo digi klima v tom by som problem nevidel,keby si si bol odpojil budiky nemusel si mat prepisane km
  17. pito.za

    ovladanie stieracov

    Mozes ju skusit tak ze odpojos budiky potom ti km neprepise.Ale nastartovat to nepojde,ale tie stierace by mali ist skusit.Konfiguracia podla vin bez auta nepojde. [upravil dne 1/4/12 21:22 od pito.za]
  18. pito.za

    ovladanie stieracov

    A bsi mas upravenu?Ak ma viac km ako ty tak ti prepise budiky.
  19. pito.za

    ovladanie stieracov

    A na dia ste skusali funkcie packy atd.
  20. pito.za

    ovladanie stieracov

    Podla mna bude chyba niekde inde ,kable si premeral medzi BSM a motorcekom ?
  21. pito.za

    ovladanie stieracov

    A ake maju oznacenie?Zamenit pojdu.
  22. Tak som natocil ako to funguje u mna na MUX.
    • 31
  23. Ano ale u MUX sa meni cudlikom na budikoch a mne po nastarovani svieti rovnako pokial mam nastavenu maximalnu intenzitu.
    • 31
  24. Mozno je rozdiel medzi disp. s PC a bez lebo mne sa menila intenzita spolu s budikmi.
    • 31
  25. pito.za

    Ostřikovače světel

    Ano pojdu len v noci.
    • 42
×
×
  • Vytvořit...