Ake mas radio RTx?A ked do vstup v schranke pripojis iny video signal tak video ide?Malo by to fungovat ked das spiatocku /ak to mas dobre napojene + a -/ a manualne prepnes na video cez menu.Automaticky ti to nebude prepinat pokial neurobis zasah do radia.Pokial mas rt3 tak je tu aj na to navod na fore.
[upravil dne 5/4/12 07:01 od pito.za]
Ale podsvícení je řešeno stejně
U obouch displayů je +,+světla (to právě díky tomuto napětí tlumí displ), a minus at je to MUX ci ne neMUX
tak u mna to bude asi ine, kedze sa mi meni intenzita plynulo.
Cenu si uz nepamatam ale ,aj tak som nekupoval vsetko.Kurenie s ovladacmi som mal zadarmo aj klimove trubky.Kupoval som saharu-stara nepasuje,klimovy chladic a kompresor s drziakom.
Mozes ju skusit tak ze odpojos budiky potom ti km neprepise.Ale nastartovat to nepojde,ale tie stierace by mali ist skusit.Konfiguracia podla vin bez auta nepojde.
[upravil dne 1/4/12 21:22 od pito.za]