Neviem ako 1.6-ka ,ale 1.4-ka odvzdusnovak nema.A urcite to nebude vypustaci ventil na vodu ten je umiestneny na spodku filtra a odvzdusnovat potrebujes na vrchu cize musis hladat tam.
neviem ci nam neveri ale podla mna uz bolo vsetko zodpovedane pred rokom tu a teraz znova potvrdene od viacerych ze u 407 nebol ziadny problem s tempomatom
Ano je to konfiguracia BSI.To su data z vypisu co som mal ulozeny.Konfiguraciu displeja momentalne neviem overit nakolko uz mam RT3 s velkym displejom. :mrkAle viem ze pri neakej zlej konfiguracii z toho co som poslal mi minimalne nefungovalo ovladanie radia.
Skus skontrolovat v konfiguracii - nastavenie displeja typ A- B - C
-autoradio RB3 alebo RD3
-palubny pocitac pritomny
-viacfunkcna obrazovka pritomny
HonzaZ u 206 sa neda vybrat pripojenie dialkoveho ovladaca
Asi bude problem s airbagmy v stlpikoch nahod foto ako su uchytene a pozriem na mojom ci tam je neaka priprava.Mam sice 2003-ku ale nevsimol som si na stlpiku neaku moznost uchytenia .
Podla mna nebude problem k tempomatu potrebujes funkcny brzdovy spinac .Ten do bsi bude zapojeny a do rj motora aj keby bol odstrihnuty tak sa to da dat dokopy.