Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. pito.za

    DO central P206...

    Tak to bude tym.V cipe bude asi aj informacia o dialkovom ovladaci.
    • 7
  2. pito.za

    DO central P206...

    Rozdiel neviem ako zistis,len viem ze v dia pisalo dva druhy.Ale sa mi zda ze raz prihlaseny kluc sa uz neda sparovat.Nastartovat ti snim ide?
    • 7
  3. pito.za

    DO central P206...

    To bol fungel novy kluc?Na dia vidis ze su funkcne tlacitka ked ho mackas?Su dva druhy ovladacov rozne frekvencie.
    • 7
  4. Neviem ako 1.6-ka ,ale 1.4-ka odvzdusnovak nema.A urcite to nebude vypustaci ventil na vodu ten je umiestneny na spodku filtra a odvzdusnovat potrebujes na vrchu cize musis hladat tam.
  5. pito.za

    schémy

    to bolo na mna ? mne sa na tom nezda nic neslusne.
  6. pito.za

    schémy

    neviem ci nam neveri ale podla mna uz bolo vsetko zodpovedane pred rokom tu a teraz znova potvrdene od viacerych ze u 407 nebol ziadny problem s tempomatom
  7. Som toho isteho nazoru prejst konfiguracie bsi ,displej .radio. [upravil dne 10/4/12 20:39 od pito.za]
  8. Ano je to konfiguracia BSI.To su data z vypisu co som mal ulozeny.Konfiguraciu displeja momentalne neviem overit nakolko uz mam RT3 s velkym displejom. :mrkAle viem ze pri neakej zlej konfiguracii z toho co som poslal mi minimalne nefungovalo ovladanie radia.
  9. Skus skontrolovat v konfiguracii - nastavenie displeja typ A- B - C -autoradio RB3 alebo RD3 -palubny pocitac pritomny -viacfunkcna obrazovka pritomny HonzaZ u 206 sa neda vybrat pripojenie dialkoveho ovladaca
  10. pito.za

    elektronika

    Podla mna ti prestalo dobijat a potom nasledne si vymlatil baterku a tym padom nasledne ostatne hlasky [upravil dne 10/4/12 14:22 od pito.za]
  11. pito.za

    vejde se kočárek do 206 SW?

    no mne sa do 5-dver. vosiel ale kupoval som kocar podla auta aby sa vosiel
  12. Tak potom skontrolovat konfiguraciu displeja a autoradia.
  13. Skusal si odpojit bateriu? Moze to pomost.
  14. Asi bude problem s airbagmy v stlpikoch nahod foto ako su uchytene a pozriem na mojom ci tam je neaka priprava.Mam sice 2003-ku ale nevsimol som si na stlpiku neaku moznost uchytenia .
  15. pito.za

    Porucha ABS, ESP

    Ked je vadne cidlo tak ti nejde ABS ani ESP,ale najlepsie ist na diag tam sa dozvies ktore to je.
  16. Rozdiely by tam nemali byt,len budes musiet prehodit komplet kablovacku ta je uplne ina.
  17. pito.za

    Svítí airbag

    Ked svieti kontrolka tak tam musi byt aj chyba v jednotke pre airbagy.Na akej diag si bol PP2000?
  18. pito.za

    Svítí airbag

    Najlepsie bude zajst na diagnostiku a budes vediet na com si. [upravil dne 9/4/12 21:02 od pito.za]
  19. pito.za

    samovypínání RT3

    Pri citroenoch som sa uz s tym stretol ,ale zmenit sa mi to nepodarilo.
  20. Tak este raz ak mas zaujem mozes sa u mna zastavit a poriesime.
  21. pito.za

    tempomat

    Tak potom to mas ok ,u 407 -my som sa este nestretol ze by nemala dvojity brzdovy spinac
  22. pito.za

    tempomat

    Idu z neho styri vodice?
  23. pito.za

    tempomat

    Podla mna nebude problem k tempomatu potrebujes funkcny brzdovy spinac .Ten do bsi bude zapojeny a do rj motora aj keby bol odstrihnuty tak sa to da dat dokopy.
  24. pito.za

    Svítí airbag

    Ak nemas bocne v sedackach tak kablik nenajdes.
  25. pito.za

    Tempomat

    Preco by nemal byt vhodny?Ked ma aj obmedzovac tak to ma asi od vyroby cize aj spinac tam ma taky ako ma byt.Ci nieje pokazeny to je uz druha vec.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...