Adam, a ked uz budes na tom pracovat tak mozes odchytit aj signal o rychlosti a bol by aj odblok videa pre tych co sa im nechce vrtat v displeji. Otazne je ako by bol potom na tom palubny pocitac ci nepotrebuje tu istu informaciu .
Zalezi aku mas 206-ku ci mas Mux tam je podsvietenie smd led diodami vymena jednoducha ,alebo starsiu a tam su ziarovky.Pri ziarovkach sa musi zoskrabat oranzovy nastrek,aby sa dala zmenit farba.
Vyskusaj toto:
Vypnite zapaľovanie.
Zapnite zapaľovanie.
Stlačte čo možno najskôr tlačidlo zamykania.
Vypnite zapaľovanie a vytiahnite
kľúč s diaľkovým ovládaním zo spí-
nacej skrinky zapaľovania. Diaľkové
ovládanie je opäť funkčné
Napriklad mam jedny packy na ktorych ked das parkovacky tak po cca 5 sec. auto zacne trubit. A je to zavisle na teplote v zime ked mrzne tak to zacne trubit po cca 20 sec. Inac vsetko funguje ok.
[upravil dne 21/1/12 22:19 od pito.za]
Napriklad ja mam 206-ku 2003 a tam nebolo tlacitko na zamknutie ani sa nedalo nastavit automaticke zamkunutie.Po preflesovani BSI jednotky to zacalo fungovat.
Skusit cez PP2000 skontrolovat spinanie kontaktov ak to bude vypadavat tak potom to bude v tej elektronike ak nie tak potom BSI. Elektroniku neviem ci opravis .